Array
(
  [_edit_last] => Array
    (
      [0] => 1
    )

  [slide_template] => Array
    (
      [0] => default
    )

  [post_views_count] => Array
    (
      [0] => 1081
    )

  [tie_views] => Array
    (
      [0] => 422
    )

  [rank_math_robots] => Array
    (
      [0] => a:1:{i:0;s:0:"";}
    )

)

תחזית שבועית 4.1.2015-10.1.2015

שתפו

טלה

טליים, השבוע מתחזקת בכם ההכרה שמערכת היחסים שלכם על כרעי תרנגולת, יתכן שתתקבל החלטה משותפת לפירוק החבילה. מאידך יחסים יציבים ישרדו תקופה זו אך בכל זאת אתם מתוחים ומגיבים בחוסר סבלנות בולט, משהו מכרסם בכם מבפנים. קיימת סבירות גדולה שתחליטו על שינויים גם בתחום העבודה, אל חשש, לפניכם ימים טובים להתחלת תפקיד חדש. הטיפ השבועי – אל תנהגו בפזיזות, קחו את הזמן להחלטות גורליות.

שור

שוורים, השבוע מתחילה תקופה סוערת מאוד עבורכם. חסרון הכיס המתמשך מדיר שינה מעיניכם. הדאגה הרובצת עליכם כעננה באה גם מכיוון המשפחה והיא מפירה את האיזון בזוגיות. מישהו מבני המשפחה המצוי במצוקה כלכלית משווע לעזרתכם, על רקע זה יתגלעו מספר ויכוחים עם בני הזוג. הטיפ השבועי – נסו להתאזר בסבלנות, צפויה הקלה כלכלית במהלך החודשים הבאים.

תאומים

תאומים, השבוע צפויות התחלות רומנטיות חדשות לפנויים שביניכם. למצויים בזוגיות לפניכם שבוע רומנטי מלא עדנה, רוך והבנה. מאידך בעבודה אינכם רווים נחת, וזאת בלשון המעטה, מישהו מכעיס אתכם חדשות לבקרים ואינו מאפשר לכם לבלוט ולבטא את כישוריכם האמיתיים. הטיפ השבועי – היו מחושבים יותר, נסו להתעלם מפרובוקציות.

סרטן

סרטנים, השבוע אתם אמוציונליים במיוחד, אתם נוטים להגיב בחריפות רבה ובדרמטיות לאירועים הקורים סביבכם הקשורים בעיקר בבני המשפחה. צפויים ויכוחים עם בני הזוג הקשורים לנושאים כלכליים ולנושאים הקשורים לחינוך הילדים. בעבודה אתם ממשיכים להיאבק על זכויותיכם להעלאה במשכורת ולקידום. הטיפ השבועי – שמרו על כספכם אל תוציאו כספים על דברים שניתן להסתדר כרגע בלעדיהם.

אריה

אריות, צפוי לכם שבוע של עבודה אינטנסיבית, עליכם לעמוד בלוח זמנים בהגשת הפרויקט שמעסיק אתכם לאחרונה. בחודש הקרוב אתם עתידים לחתן את אחד מילדיכם. בני זוג מצויים כרגע בתקופה רגישה ותחת לחצים העלולים להשפיע על האווירה בבית. הטיפ השבועי – הימנעו מדרמטיות יתר העלולה להכניס את כולם מסביב לאווירה עכורה.

בתולה

בני מזל בתולה, השבוע לפנויים הזדמנויות להיכרויות מרגשות העשויות להתפתח דרך קשרי עבודה. צפויה נסיעה לחו”ל במסגרת העבודה, נראה שאתם מוערכים מאוד לאחרונה, סוף סוף מכירים ביכולות שלכם. ההוצאות בשבועות הקרובים תהיינה חריגות במיוחד מעבר למה שתכננתם. הטיפ השבועי – התרחקו מאנשים כפייתיים המכניסים אתכם למתחים מיותרים, על ידם אתם הופכים לנגטיביים.

מאזניים

בני מזל מאזנים, השבוע צצות ועולות בעיות שהודחקו. צפויה לכם תקופה סוערת בכמה מישורים. קשרים שאינם איתנים עלולים להסתיים בתקופה זו. בעבודה יתכן שתועברו לתפקיד אחר שאינו לשביעות רצונכם. מישהו במשפחה עלול לאכזב אתכם, כיוון שאינו עומד בהבטחותיו. הטיפ השבועי – אם מתאפשר לכם מבחינה כלכלית צאו לחופשה בחו”ל. ערכו חשבון נפש ונסו לראות את החיים בצבעים ורודים יותר.

עקרב

עקרבים, השבוע אתם עלולים להרוס במו ידיכם מערכות יחסים אישיות בגלל קנאה אובססיבית ורכושנות יתר כלפי בני הזוג. אתם נוטים להיות רגישים יותר ובעיקר להגיב באימפולסיביות. גם בעבודה אתם נוטים לאימפולסיביות יתר, אתם אומרים את כל העולה על דעתכם ולפעמים פוגעים מבלי משים באחרים. הטיפ השבועי – נסו לנוח יותר ולאכול בצורה מסודרת אוכל עשיר בויטמינים.

קשת

קשתים, לפנויים שביניכם מצפה שבוע מבטיח ומלא הפתעות בתחום הרומנטי. אתם עשויים לפגוש בקשר של חייכם. בעבודה יתחוללו שינויים של חילופי גברי או פירוק שותפויות, כל השינויים שיבואו יהיו לטובכם, הגיע הזמן לנוע הלאה ולנסוק. הטיפ השבועי – רצוי להיוועץ עם עורך דין המתמחה בענייני נדלן לפני שאתם חותמים על החוזה.

גדי

גדיים, השבוע קיים מתח בזוגיות על רקע זמן איכות, אתם שקועים כל כולכם בשיפור מעמדכם בעבודה, ולמרבה הצער, הבית נשכח! אינכם שותפים לגידול ולחינוך הילדים, בני הזוג חשים זנוחים ומתוסכלים. אמנם כל עשייתכם היא לטובת הבית והמשפחה, אך עליכם למצוא את שביל הזהב, להקצות חלק ממשאביכם הרוחניים למשפחה. הטיפ השבועי – הימנעו מלהביא את העבודה הביתה.

דלי

דליים, שבוע רומנטי מצפה לכם. הזוגיות במיטבה, הפנויים עשויים לפגוש את אהבת חייהם לאחר תקופת “יובש” ארוכה. במשפחה העניינים מתנהלים על מי מנוחות. לפעמים השגרה מעלה בכם הרהורי חטא, אל תחשבו על “פזילה הצידה” ואל תקלקלו במו ידיכם את שהתברכתם בו. הטיפ השבועי – קחו את בן/בת הזוג לסוף שבוע מחוץ לבית כדי “להתרענן” מהשגרה.

דגים

דגים, השבוע קשרים בלתי יציבים עלולים להיכנס למבוי סתום כשכל אחד מבני הזוג מצפה ליוזמת הצד השני לטוב ולרע. כרגע עליכם להחליט לא להחליט. תנו לעצמכם וליחסים הזדמנות נוספת.  מאידך בעבודה צפוי שבוע טוב רעיונות חדשים יצוצו ותרגישו שאתם על סיפה של התפתחות חדשה. הטיפ השבועי – הגיע הזמן לשכלל ולשפר את המקצועיות שלכם, הירשמו ללימודים גבוהים במקצוע שלכם.

כתבה מעניינת:

הורוסקופ. עיבוד גרפי: Deposit Photos

תחזית אסטרולוגית לשבוע 10.4.2022-16.4.2022

שתפו מזל אהרוני, הבעלים של ‏מזל אהרוני – המרכז ללימודי אסטרו-נומרולוגיה של נפש וגוף האדם, מנטורית, מנחת …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *