בית / חדשות / ספורט / כדורגל / תיקו מאופס לכרמיאל בתנאי מגרש קשים
תיקו מאופס לכרמיאל בתנאי מגרש קשים
תיקו מאופס לכרמיאל בתנאי מגרש קשים

תיקו מאופס לכרמיאל בתנאי מגרש קשים

שתפו

משטח דשא מוצף בגבעת אולגה גרם למשחק מאופס וכמעט נטול מצבים בין כרמיאל לבית שאן. כרמיאל סופרת חמישה משחקים ללא הפסד

מאת: אמיר שיבי

בעקבות השזרוע באצטדיון בכרמיאל מ.ס כרמיאל נדדה עד המגרש בגבעת אולגה כדי לארח ביום שני השבוע את הפועל בית שאן. הגשם הכבד שירד בבוקר יום המשחק הציף את משטח הדשא באולגה וגרם לתנאי מגרש קשים למשחק. למרות השלוליות השופט טל זטלמן החליט לאשר את המגרש ולאפשר את קיום המשחק.

אנשי המגרש באולגה עשו את מירב המאמצים על מנת שיאפשר קיום משחק וגרפו עם מגבים את שלוליות המים שהצטברו על משטח הדשא. שתי הקבוצות בעלות שחקנים עם יכולת טכנית, התקשו לפתח את משחקן. כרמיאל כמו בית שאן מיעטה להגיע למצבי כיבוש עקב תנאי המגרש, ומספר המצבים שכן הגיעו אליהם שחקני כרמיאל הם לא הצליחו לנצל. הקבוצות נפרדו בתיקו מאופס וחלוקת נקודות.

 

פינוי המים במגבים. צילום באדיבות אתר דאבל פס
פינוי המים במגבים. צילום באדיבות אתר דאבל פס

מנג'ר ובלם הקבוצה אילן סויסה, " היה משחק לא פשוט בגלל תנאי המגרש הקשים. הגענו לכמה מצבים אבל לא הצלחנו לנצל אותם. למרות שזה רק תיקו זו עדיין תוצאה טובה עבורנו. אנחנו מפגינים כדורגל טוב במשחקים האחרונים ואני מקווה שזה יימשך ככה".

עבור כרמיאל זו בהחלט תוצאה מצוינת. הקבוצה של איציק בוזורגי כבר עם משחק חמישי ברציפות ללא הפסד (מתוכם שני ניצחונות), בהם ספגה רק שני שערים, גם הם במשחק אחד מחול חדרה. לאחר תשעה מחזורים כרמיאל ממוקמת במקום ה-9 עם 13 נקודות.

ביום שישי (13:00) תארח כרמיאל את הפועל הרצליה (מקום חמישי, 15 נקודות).

כתבה מעניינת:

הפועל עירוני כרמיאל צילום ענאן עמאשה

ניצחון גדול ושער ענק להפועל עירוני כרמיאל

שתפו 2:1 לכרמיאל מול אבו סנאן בחוץ והמירוץ בצמרת נשאר פתוח עד לרגעי ההכרעה. צפו …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.