תסרוקות לשיער קצר

שתפו

החלטתי לעשות תספורת קארה. חיפשתי תסרוקות שאוכל לעשות עם השיער הקצר שיש לי כרגע, מצאתי כמה שאהבתי והחלטתי לשתף אתכן ואפילו להסביר לכן איך עושים אותן. אם אתן טובות בעשיית צמות לעצמכן יהיה לכן קל, לאלה שפחות יכולות להיעזר באמא או חברה

תסרוקת 1 –

התסרוקת הראשונה היא שתי צמות סיניות. מחלקים את השיער לשני חלקים שווים, חלק אחד תופסים עם סיכה כדי שלא יפריע לעבודה על החלק האחר. לוקחים חתיכת קטנה מהקו הקידמי של השיער, מחלקים אותה לשלושה חלקים ומתחילים לעשות צמה רגילה לכיוון האחורי של הראש. לאט לאט מתחילים לעשות צמה סינית, כלומר בכל פעם מוסיפים חלק חדש מהשיער לאחד משלושת החלקים של הצמה, בכל פעם לחלק אחר וכך ממשיכים עד שמגיעים לסוף הראש וממשיכים לצמה רגילה מסיימים וקושרים בגומיה. אותו הדבר עושים בחלק השני שתפסנו בהתחלה בסיכה.

imageimage

תסרוקת 2 –

התסרוקת הזאת בעיקר למי שאוהבת שיער פזור. מחלקים את השיער לשלושה חלקים שווים, עובדים רק עם החלק האמצעי ומחלקים אותו לשני חצאים. בדומה לתסרוקת הקודמת תופסים חצי אחד בסיכה כדי שלא יפריע ועובדים עם החצי האחר. מתחילים צמה רגילה ואחרי כמה חלקים עוברים לצמה סינית (הסבר בתסרוקת הקודמת). בשלב מסויים של הצמה, מפסיקים להוסיף חלקים מהשיער וממשיכים לצמה רגילה, מסיימים וקושרים בגומיה. אותו הדבר עושים בחצי השני.

13474212_919038138242659_825248764_nimageimage

שיער- שלי בן ישי, להזמנות: 052539986

 

אפשרויות נוספות:

צמה לצד – אותו עיקרון של הצמות הקודמות, לוקחים חלק מהצד של השיער ומתחילים צמה רגילה ועוברים לסינית. אפשר להכניס את השיער מאחורי האוזן ולתפוס בסיכה.

חצי גולגול – לוקחים חתיכה מהקו הקידמי של השיער, תוספים לקוקו ומגלגלים לגולגול.

מתולתל-גלי – עושים בייביליס ומסרקים את השיער כשהוא עדיין חם, כלומר לא נותנים לתלתל להישאר בצורתו ואז הוא הופך לגל.

 

כמובן שכל התסרוקות האלו מתאימות גם לשיער ארוך. מקווה שאהבתן ותיעזרו בפוסט הזה.

אוהבת אתכן, עד לפעם הבאה

דור

כתבה מעניינת:

חגיגת קונצילה ריגטה עם עגבניות שרי צלויות, קלמטה ומוצרלה צילום אפיק גבאי (1)

קונצילה ריגטה – איטלקית 100%

שתפומתחשק לכם איטלקית 100% על הצלחת? קבלו מתכון של פסטה קונצילה ריגטה עם עגבניות שרי …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.