ורטיגו במופע YAMA

תרבות בהיכל: ורטיגו מציגה את YAMA

שתפו

מחול: ורטיגו

להקת המחול ורטיגו מעלה בימים אלה את הבכורה ליצירתה החדשה של נעה ורטהיים, ימה YAMA. הכוריאוגרפית נעה ורטהיים בוחנת את טביעת הרגל האנושית, התנועה המתפרצת ממעמקי הנפש אל מול הנוף הנשקף.

ימה – עוסקת בחקירה של החומר, בקצוות של המים. הזרימה הנעימה הרכה הממכרת של המים אך גם בגבול שדוחס אותם . הגבולות הן אותן מקומות בהם נפגשים הגוף והנפש, הפנים והחוץ.  אנו מקיימים יחסים הרמוניים עם הסביבה, הגוף נטען מהסביבה ובה בעת טוען אותה בחזרה.

כוריאוגרפיה: נעה ורטהיים, יוצרת שותפה: רינה ורטהיים-קורן. מוסיקה: רן באגנו. רקדנים: מריה סלבק, איתי פרי, רון כהן, ניצן משה, תמר ברלב, שני ליכט, דניאל קוסטא, טאי צאנג, שנדור  פטרוביקס.

אורך המופע: כשעה.

יום חמישי 18.2.2016 שעה 20:30

סרט: לב רחב

הדרמה “לב רחב” זכתה בפרס הסרט הטוב ביותר בפסטיבל טרייבקה וזהו הסרט האיסלנדי הראשון המוקרן בישראל. העלילה מגוללת את סיפורו של פוסי, רווק בן 40 שחי עם אמו, עובד בשדה התעופה וסובל ממשקל עודף רב. יש לו חיים שקטים, מעט חברים ושיגרה שמצילה אותו מהבדידות – אבל כל זה משתנה כשהוא מקבל במתנה סדרה של שיעורי ריקוד.

שחקנים: גונר יוהנסון, אילמר קריסטג’נסדוטיר,סיגורג’ון קג’רטנסון, מרגרט הלגה ג’והאנסדוטיר.

“סרט שכולו לב רחב” (יהודה סתיו ידיעות אחרונות)

“קסמו של הסרט הוא ששום דבר לא נעשה בו בצורה מוגזמת. הדברים הלא נעימים שקורים לפוסי הם איומים, אבל הם לא חריגים.” (לירון סיני ynet)

“דוגמא טובה לאיך סיפור אהבה צריך להיראות כאשר מורידים ממנו את השמאלץ, הקלישאות ולא מצפים אותו בקרמל כדי לרצות את הקהל באופן מיידי.” (נתן ליכטר אתר סרט)

מוצ”ש 20.2 בשעה 21:00

בידור: שחר חסון

שחר חסון הוא תופעה בסצנת הסטנדאפ, בהופעה אנרגטית ומקפיצה שחר לוקח אתכם למסע מוטרף בחיים שלנו, בצורה הומוריסטית קומית וציורית שחר ניחן ביכולת תיאור שלא מפסיקות להצחיק. אין כמעט תחום אחד מהחיים בו חסון לא נוגע: הורים ילדים זוגיות גברים נשים ההבדלים ביניהם ומה לא.

יום חמישי 25.2.2016 בשעה 21:30

כתבה מעניינת:

חגיגת קונצילה ריגטה עם עגבניות שרי צלויות, קלמטה ומוצרלה צילום אפיק גבאי (1)

קונצילה ריגטה – איטלקית 100%

שתפומתחשק לכם איטלקית 100% על הצלחת? קבלו מתכון של פסטה קונצילה ריגטה עם עגבניות שרי …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.