פסטיבל מחול להקה צילום אלכס הובר 1152
פסטיבל המחול. צילום ארכיון: אלכס הובר

תרבחו ותרקדו

שתפו

ביום שלישי יפתח פסטיבל המחול ה-31 של כרמיאל. כמו בשלושת העשורים שלפניו גם הפעם כוללת חגיגת המחול הגדולה של ישראל 3 לילות ו-3 ימים (ובנוסף גם אירועי טרום פסטיבל) של ריקודים, מוזיקה ואווירה מחשמלת. כ-100 מופעים מתקיימים השנה ברחבי קריית הפסטיבל, בהשתתפות אלפי רקדנים מהארץ ומהעולם ועשרות אלפי מבקרים. עשינו קצת סדר וליקטנו עבורכם את כל המופעים. תיהנו!

יום שני 23.7.18

מרכז ברוך

מתחם נשים
23-24.7.2018
מופעים וסדנאות של אנרגיות אחרות לנשים בלבד. מתחם הופעות וסדנאות מחול המיועד לקהל נשים חילוני ודני צעירות וצעירות בנפשן, נשים יוצרות ונשים יצירתיות, מתחם המאפשר מרחב ליצירה והתנסות, מקום לביטוי רגשי תוך שחרור הגוף והנפש.
הסדנאות בכל תחומי וגווני המחול.
קונטקט, ביודנסה, גא גא, ריקודי בטן, תיאטרון מחול, מודרני ועכשווי.
יומיים מהנים של אנרגיות מטורפות ומעצימות.

11:30- הרשמה ופתיחת דלתות
12:00-13:00- Yatra מסע סובב הודו בתנועה, מופע סדנא
מבית טריקודים – יעל טל, מאילה, דינור
13:15-14:15- מקצבים ותנועות מחול הודי- יעל טל, מאילה, דינור
14:45-16:00- סדנת מחול יצירתי- אימפרוביזציה- הדס האוזמן-אגמון
16:30-18:00- הפס הלבן מחול אתני, מופע סדנא
בהשראת תרבויות דרך המשי- אורית סוכרי
18:15-19:30- ביודנסה- מאיה ענבר
20:30- אתי אנקרי- מופע מרכזי

 

יום שלישי 24.7

היכל תרבות

מופע טרום פסטיבל: התיאטרון הלאומי הרוסי על הקרח סנט פטרסבורג
"מפצח האגוזים"

שני 23.7 16:00 , 19:00

הפקת ענק בהשתתפות כ-40 רקדנים, תפאורה ותלבושות מרהיבות.
עפ"י האגדה המפורסמת של הופמן על צעצוע שהופך לנסיך, שילוב של טכנולוגיה ואפקטים מיוחדים.
מוסיקה מאת צ'ייקובסקי.

הכניסה בתשלום

 

אמפיתיאטרון – מופע פתיחה
"אהבה בת 70"

שלישי 24.7 21:00

המופע המושקע והייחודי מוקדש לשיאים האומנותיים בתרבות הישראלית שעיצבו את פני תרבותה של המדינה במהלך 70 שנות קיומה.
דרך הלהקות הצבאיות, האירוויזיון, מחזות הזמר, התיאטרון הישראלי, הקולנוע ועוד.
במופע ישולבו אמני זמר, כ-1,500 רקדנים בשילוב מולטימדיה ולהקת בלט האופרה של מץ.

הנחייה ושירה: דפנה דקל, אילן ליבוביץ
אמנים אורחים: דויד ברוזה, רמי דנוך, אורי, בועז וגברי בנאי, לירון רמתי, אדוה עומר, רביעיית רון: אסנת ז'נו מרום, שירלי לילו, אילן ליבוביץ, גילן שחף, המלחין והיוצר אפי נצר בליווי האקורדיונים: רני גלוגאו, טוביה וידר, שמוליק קלוש, פבל רונן. הכניסה בתשלום
היכל תרבות

בלט מנילה
"ציפור הקסם"

שלישי 24.7 בשעה 19:00

בלט מנילה
מהלהקות המובילות בדרום אסיה.
הלהקה נוסדה בשנת 1995, הופיעה כ- 4,900 פעמים בפיליפינים וערכה 180 סיורים ברחבי העולם עם למעלה מ-1,000 הופעות.
מייסדת הלהקה Lisa Macuja Flizadw הקימה את ביה"ס מנילה שלו קשר ישיר לאקדמיה לבלט של סנט פטרסבורג.

"ציפור הקסם"
היצירה מבוססת על אגדת עם פיליפינית מהמאה ה-15.
על שלושת בניו של המלך שיוצאים בשליחותו למצוא את ציפור הקסם.
הבלט מציג את הרפתקאות המסע הארוך של הנסיכים ביערות הממלכה ברבנייה.
המופע קצבי מאד, 35 רקדנים בתלבושות מרהיבות ומחול סוחף.

הכניסה בתשלום

אצטדיון

מצעד פתיחה
שלישי 24.7 בשעה 18:00
הפסטיבל יפתח במצעד ססגוני של כ-3,000 חברי להקות המחול העממי, להקות חו"ל וקבוצות ריקודי עם, בשיתוף תזמורות והופעות.

"העשור השביעי"
תחרות המחול העכשווי

שלישי 24.7 בשעה 23:55

תחרות המחול העכשווי תתקיים השנה בסימן היצירות המוסיקליות של העשור השביעי למדינת ישראל.
מיטב הכוריאוגרפים יעלו יצירות ויתחרו על הזכייה במקום הראשון.

כניסה חופשית.

מרכז ברוך

מתחם נשים

23-24.7

מופעים, סדנאות והרקדות והכל לנשים בלבד

הכניסה בתשלום

מגרש טניס
יום שלישי 24.7

17:30- לא אהבתי די- לזכרו של יענקלה לוי
הרקדת פתיחה
אבנר נעים, מירי אקוני

18:30- רוית רייכבך, דדה לוסקי

23:55- "ארבע עונות"- מרתון לילה
אמנים אורחים: לירון רמתי, אבי סינואני

הפקה: עירית שוורץ

אבי אמסלם, עירית שוורץ

01:00- חיים מילשטיין, מירי אקוני

02:00- ויקטור גבאי, אלעד פרל

03:00- מאיר אמסלם, אייל עוזרי

04:00- ישראל שייקר, יגאל טריקי

05:00- רועי פרידמן, שלומי אוחיון

אולם ספורט מתנ"ס
יום שלישי 24.7

23:55- "אישה על החוף"- מרתון לילה לנשים בלבד
הפקה: חיה שיפמן
חיה שיפמן, אורלי שמש, אורית רוזן, שולה שבח, שלומית נגר, ענת אביב, אושרת סולומון לופו, מיכל אפק, אסנת ליכטמן

 

אולם הספורט הורוביץ
יום שלישי 24.7

23:55-"תבורכי ארצי"- מרתון נוסטלגיה
הפקה: אייל עוזרי
אייל עוזרי

01:00- פנינה קליין, יאיר הראל

02:00- מאיר שם טוב

03:00- ירון כרמל, יואב בשן

04:00- חיים שטריקברגר, יואב סידי

 

יום רביעי 25.7.18

אמפיתאטרון – מופע מרכזי
רביעי 25/7 21:00

"יש חגיגה!"
שרית חדד בהופעה מלאה

למעלה מעשרים שנה שהיא מלווה את פס הקול של כולנו עם רפרטואר להיטים נצחי, שרית חדד ממשיכה להציב רף גבוה במוזיקה הישראלית עם מופעים בלתי נשכחים שמספקים רגעים נדירים עם ביצועים בקול הבדולח והכישרון של האחת והיחידה שרית חדד.
אחרי 14 מופעים רצופים בהאנגר 11 אליהם נמכרו כל הכרטיסים ולאחר שקצרה שבחים על הופעה שטרם נראתה כמותה בישראל, שרית חדד מגיעה לפסטיבל כרמיאל וסביבה מאות רקדנים.
המופעים של חדד הם מסיבת להיטים אחת גדולה, שלהיטיה הגדולים מכל הזמנים מבוצעים בקולה הצלול שחודר ישירות ללב, עם הרכב נגנים חלומי אליו מצטרפת חדד ומלהטטת בנגינה כישרונית על כלים שונים שישאירו אתכם עם פה פעור וחיוך שלא יורד מהפנים.

הכניסה בתשלום

 

היכל תרבות

להקת מיראז', מץ צרפת
WHITE BEAST

חיית פרא לבנה

רביעי 25.7 11:30

כוריאוגרפיה וביצוע: שרה בלטזינגר

תורת המיתרים מתארת צורה גאומטרית שכל חלקיק הינו צורה חד-ממדית הקרויה מיתר ולא נקודה בעלת 0 ממדים. מיתר יכול להיות סגור או פתוח, בעל קצוות חופשיים, המיתר יכול להתנודד באופני תנודה שונים בדיוק כמו שמיתר של גיטרה יכול להשמיע תווים שונים.

הכניסה בתשלום

היכל תרבות

להקת לריאל ספרד
להקת לריאל מספרד

להקת המחול מספרד
Larreal

פסיפס ספרדי
Mosaico Espanol

רביעי 25.7 15:30

חגיגת מחול בביצוע נלהב של 17 רקדני הלהקה המביאים לבמה את התשוקה למחול במופע סוער וסוחף.

תמונות מספרד, מסע צבעוני בין נופיה של ספרד, המוסיקה שלה ובעיקר המחול המגוון שנוצר בה. כל זאת ועוד במופע של להקת המחול לריאל. מפלמנקו סוער ועד למחול ספרדי קלאסי. ריקודים עממיים (חוטה) ממחוזותיה השונים ספרד וריקודים מחצרות האצילים של המאה ה-18 וה-17.

להקת לריאל הוקמה בצד הקונסרבטוריון למחול מרימה MARIEMMA הפועל במדריד. הלהקה מרבה להופיע ברחבי ספרד בפסטיבלים ובמופעים באולמות הגדולים וכן הוזמנה להופיע בכמה פסטיבלים ברחבי העולם וזכתה לשבחי הביקורת והקהל בין היתר בצרפת, במקסיקו, בקולומביה ובאיטליה.

הכניסה בתשלום

 

היכל תרבות

(Navdhara India Dance Compny (NIDC
בחסות שגרירות הודו בישראל

"אגני"

רביעי 25.7 19:00

אגני (אש) סמל של הרס וטיהור, התחלות וסיום, ככל שגוברות התשוקות קירות אישיים ופוליטיים, נהרסים ונבנים מחדש.
הרקדנים בתנועתם המופלאה מבטאים את ה"אגני" וסוחפים את הקהל למסע לוהט, רגשי ורוחני בין הגוף החי למוות.
תיאטרון המחול Navdhara ידוע בשילוב בין ריקוד הודי עכשווי המושפע מסגנון הבוליווד הצבעוני והמרהיב.
הלהקה הוקמה ע"י הכוריאוגרף אשלי לובו, במטרה לנתב את האנרגיות היצירתיות של הרקדנים הצעירים בהודו ולתת להם פלטפורמה מתאימה להגיע לקהל בינלאומי.

הכניסה בתשלום

 

אצטדיון

"דיוות כחול לבן "
להקות 30+

רביעי 25.7 18:00

ביצירות מחול חדשות על פי שירי הזמרות הגדולות של הזמר העברי.

 

"ים השיבולים"
תחרות הכוריאוגרפיה למחול ישראלי לבמה

רביעי 25.7 23:55

מיטב הכוריאוגרפים למחול ישראלי מתחרים על היצירה הכוריאוגרפית הטובה ביותר לשירי להקת הגבעטרון.
הפרסים, מתנת משפחת בן יהושוע, יינתנו בקטגוריות הכוראוגרפיה, הביצוע ועיצוב התלבושות.
על צוות השופטים נמנים אנשי מחול מישראל ומחו"ל.

בהשתתפות להקת הגבעטרון.

הכניסה חופשית

אולם הספורט הורוביץ

ממריאים
הרקדת מרקידי חו"ל
רביעי 25.7 10:00
אריאן בוטל (פריז)
אורי אקווה (ניו יורק)

 

תחרות המחול העממי

רביעי 25.7 12:00

התחרות המסורתית לריקודי עם
עם מיטב היוצרים והמדריכים בישראל

100% אמנות

רביעי 25.7 15:00
מופע מרגש של אינטראקציה ואינטגרציה!
מופע ייחודי המשלב רקדנים עם צרכים מיוחדים.

 

מחול עיוורים
רביעי 25.7 17:00
יוסי תפילין, רוחמה כהן ארמוזה

ריקודים סלוניים ודרום אמריקאים – מופע ראווה

 

רביעי 25.7 19:30

במופע ישתתפו מיטב מועדוני ריקודי הנשף בארץ. מחרוזות ריקוד בסגנונות קלאסיים ודרום אמריקאים. חגיגה של תנועה, קצב, מוסיקה ותלבושות.
בין המשתתפים זוגות מובילים בתחום התחרותי,
Paris Francesco ו- Driker Natalia – אלופי ישראל 4 פעמים, טופ 8 באליפויות אירופה ועולם 2013-2017,
אלופי איטליה למקצוענים 2018, טופ 8 במשחקי עולם וכן אלכסי ואירנה בגנצב, רקדנים מקצועיים, סגני אלופי הארץ וחצי גמר באליפות אירופה בריקודי שואו.

הכניסה בתשלום

23:55- "שובה של נטשה"- מרתון נוסטלגיה
הפקה: נורית גרינפלד
נורית גרינפלד

01:00- ספי אביב

02:00- ענת אביב, ניסים בן עמי

03:00- מימי קוגן, יגאל טריקי

04:00- יעל יעקובי, אידי גרינבלט

 

מרכז ברוך

מופעים משולבים
"הכל פתוח"
רביעי 25.7 11:00

מיטב להקות המחול במחרוזות ריקודים מהווי הארץ.
הפקה: בני הרוש ואביבית בודניצקי הרוש
הכניסה בתשלום

 

"חייכי לי בשירים"
מופע מיצירותיו של שייקה פייקוב
רביעי 25.7 15:30
מופע אינטראקטיבי המפעיל את הקהל בשירה בציבור בין מקצבי הריקודים.
המופע מוקדש לזכרו של אבי מרקוביץ' ז"ל שאהב שירה ומחול וניהל במשך שנים רבות את רשת המתנ"סים בכרמיאל.

הנחייה ושירה: פררה אהרון
ניהול אמנותי ובימוי: דדו קראוס
תיאום הפקה: עליזה רוזן
הכניסה בתשלום

 

מופעים משולבים
"מכל צבעי הקשת"
רביעי 25.7 19:00
מיטב להקות המחול במחרוזות ריקודים מהווי הארץ.
הפקה: בני הרוש ואביבית בודניצקי הרוש
הכניסה בתשלום

מתחם הילדים והנוער (בסמוך לבריכה הקייצית)

מתחם פעילות לילדים ונוער בכל יום בימי הפסטיבל בשעות 16:00-20:30
כניסה חופשית

רביעי 25.7 18:00
כוכבת הילדים אנה זק
כניסה חופשית

רביעי 25.7 23:55
מסיבת נוער D.J לתוך הלילה
הכניסה לבני נוער תשבי כרמיאל ורקדני להקות המחול בלבד
כניסה חופשית

 

מגרש טניס

יום רביעי 25.7

18:00- כמו גלגל
הרקדת גלגלים
לאה הדדי-דב, ציפי ועדי אתירם ובוגרי הקורס למרקידי אוכלוסיות מיוחדות

23:55- "אור חדש"- מרתון לילה
אמן אורח: ראובן ארז
הפקה: מימי קוגן
ירון כרמל, אלמוג בן עמי

01:00- גדי ביטון, תמיר שרצר

02:00- שלומי מרדכי, יענקלה זיו

03:00- ירון בן שמחון, שמעון ורד

04:00- מימי קוגן, נדב נתן

05:00- איילת בוקאי, אורלי שמש

אולם ספורט מתנ"ס

יום רביעי 25.7

10:00- "להתחיל מהתחלה"
ריקודי קורסים
בוגרי הקורסים למרקידים ברפרטואר ריקודי הקורסים

11:00- זוגות מתחלפים
ירון מישר

12:00-אלנה- הרקדת שורות
דדה לוסקי, אייל אליהו

13:00- יא ליל- אמצע הדרך במעגלים
גבי כותה

14:00- מחול האוהבים
לזכרו של המלחין אורי כהן
ניהול אמנותי: שלמה ממן
הפקה: עליזה רוזן, גבי כותה
מנחה: אבנר נעים

15:00- "וגם ההורה" – ריקודי הורה ברצף
מיכאל ברזילי, תמיר שרצר

16:00- ריקוד לשניים- ריקודי שבת זוגות
ציון אוחיון, אבי אמסלם

19:00- חתונת השנה להיטים לוהטים
הילה מנחם, עופר צופי, אורלי שמש, יוסי מיארה

23:55- "אשת חיל"- מרתון לילה לנשים בלבד
הפקה: רותי בן דוד
רותי בן דוד, תחיה בן דוד, רותי גלבר, מיכל בכר, ליאורה נישלי, נחי יפרח, רותי גרינבאום, אביטל חוברה

אולם מופת

נקודת גישה
יצירת מחול עכשווית בביצוע להקת המחול הייצוגית של טבריה, סינופסיס
רביעי 25.7 13:30, 16:00

עשרים ואחד רקדנים בעלי נוכחות בימתית חזקה, לוקחים חלק ב"נקודת גישה"- יצירתו של הכוריאוגרף דורון גואטה, העוסקת בחלחול של הטלפונים בפרט והמדיה בכלל, לכל תחום בחיים האישיים והחברתיים של הדור הנוכחי.
המופע מתרחש בחלל עגול, הצופים יושבים במעגל ובמרכז הזירה נבנים ונפרמים דואטים, שלישיות, וריקודים קבוצתיים. במהלך המופע נעשה שימוש מסוים גם בקהל.

הכניסה בתשלום

אולם מופת

על בטן מלאה – אביגיל קליין
רביעי 25.7 19:00

מפגש משעשע של הריקוד המזרחי עם קומדיה, פנטומימה, סטנד אפ וריקוד אירי.

היא – רקדנית בטן, שחקנית וקומיקאית, שחקרה את שורשי המחול המזרחי, נשבתה בקסמיו, והיום מצליחה לשבות כל לב בכישרונה.

הוא – יאיר ורדיגר – Lord of the dance הישראלי, אשף המחול האירי ומייסד האקדמיה הישראלית לריקוד אירי, שמצליח לרתק כל עין בצעדיו.

שניהם יחד – זוגיות מחשמלת שמגישה לקהל חגיגה של כישרון, פולקלור והומור, במופע אמנותי מענג ומשעשע כאחד.

הכניסה בתשלום

 

יום חמישי 26.7.18

אמפיתיאטרון – מופע סיום

"כרמיאל 2018"

חמישי 26.7 21:00

מיטב היצירות המקוריות של הכוריאוגרפים המובילים בישראל, ותיקים לצד צעירים במופע שכולו אהבה למחול ולתרבות הישראלית.
כ-2,000 רקדנים ממיטב להקות המחול העממי הישראלי.
בסיום מפגן ענק של זיקוקי דינור.

הנחיה ושירה: עדי כהן
אמנים אורחים: ירדנה ארזי, דני סנדרסון, איב אנד ליר

הכניסה בתשלום

 

היכל התרבות

"מלח הארץ"
מופע מיצירותיו של הכוריאוגרף דדו קראוס

חמישי 26.7 11:30

דדו קראוס, מבכירי הכוריאוגרפים למחול ישראלי לבמה מסכם 30 שנות יצירה. קראוס גדל והתפתח כרקדן בלהקותיו של שלמה ממן ואף רקד בלהקת כרמון. הוא החל את הקריירה כאסיסטנט של שלמה וממן ואט אט הפך לכוריאוגרף מוביל בלהקות רבות בישראל ובניהן: הדודאים פרדס חנה, כרמי מחול כרמיאל, פעמי זיכרון יעקב, כנען רמלה, חוף הכרמל, הורה פרדס חנה ועוד.

בתחילת דרכו האמנותית הביא דדו רוח חדשה למחול הישראלי ושילב אלמנטים מתוך המחול המודרני אך הקפיד לשמור בריקודיו על האופי וניחוח הישראלי.

הלהקות המשתתפות:
משגב, מחולה, אורות הבמה מבשרת ציון, שבעת הכוכבים הרצליה, כרמי מחול כרמיאל, סינופסיס טבריה, הורה פרדס חנה, קרית אונו, הורה רעים חולון, הדודאים פרדס חנה כרכור, בוגרי להקות כרמי מחול כרמיאל, בוגרי להקות הדודאים פרדס חנה, הדרי רחובות וסטודנטים תל אביב.

הכניסה בתשלום

היכל תרבות

להקת הסלסה מקולומביה במופע:
"סלסה ויוה"

חמישי 26.7 15:30

להקת "סלסה ויוה וטנגו ויוו" מקולומביה כובשת קהלים מזה 23 שנים.
הלהקה מורכבת מרקדנים מוכשרים המומחים בסגנונות הסלסה, ממבו, בוגלו, צ'ה צ'ה, בולרו, באצ'אטה, טנגו, מילונגה, סמבה וריקודים פולקלורים קולומביאנים.
"סלסה ויוה" היא חגיגת ריקוד צבעונית של קצב ומוסיקה מהלב הפועם של קולומביה.
הרקדנים לובשים תלבושות מלכותיות ומפוארות בשלל צבעים.

הכניסה בתשלום
 

היכל תרבות

פ.ג.ק הפקות גאים הציג במסגרת פסטיבל מחול כרמיאל 2018

בלט האופרה של מץ -צרפת
Opera Théâtre de Metz Métropole

פולחן האביב & אקסודוס

חמישי 26.7 19:00
Choreogrphers: Davy Brun ,Raf Rossa

הלהקה הצרפתית הנודעת מגיעה לפסטיבל מחול כרמיאל ולסיור קצר בישראל.
המופעות מורכב משתי יצירות:
"אקסודוס" ו"פולחן האביב"

הכניסה בתשלום

 

איצטדיון

"ארץ חמדת אבות"
מופע האפרוחים
חמישי 26.7 18:00

כ-1,200 רקדני להקות האפרוחים במופע מרהיב. יצירות מחול בהשראת שירים על מנהיגים בהיסטוריה הישראלית.

הנחיה ושירה: אורנה דץ
הפקה: ליאור תבורי
הכניסה חופשית

 

HIP-HOP STARZ

חמישי 26.7 23:55
אליפות ריקודי ההיפ הופ של ישראל

מופע שבו נפגשים טובי רקדני והרכבי ההיפ-הופ מרחבי הארץ. התחרות מורכבת מהופעות מלוטשות ושמה דגש על מקוריות, שימוש בסגנונות שונים, ויזואליות ועוד.

מרכז ברוך

"לא דף לבן"
רות אשל ודנה פדר
חמישי 26.7 15:30
מופע בין-תרבותי ובין-דורי, כשהיוצרות מכריזות שאינן דף לבן, אלא דף עשיר וחרוט בניסיון חיים, תובנות ואמירות. רות אשל, 76, רוקדת את "גלימת האבן" שעיצב עבורה הפסל אברהם אופק ב-1980 ועברה תהליך יצירה מחודש. בגלימה האייקונית עשרות כיסים עמוסים באבנים, שירה של תפילות מהימים הנוראים וספוקן וורד. דגה פדר שהייתה שותפה של אשל במפעל חייה עם העדה האתיופית רוקדת את הסולו "ג'אלו", בהשראת ריקוד מלחמה של גברים אתיופים היוצאים לקרב, כשהיא הופכת את היצירה לאמירה של העצמה נשית, במחול, שירה וספוקן וורד. היצירה מלווה על ידי הנגנים אלעד נאמן וארז ירדן.
בתום המופע תתקיים שיחה עם רות אשל ודגה פדר.
הכניסה בתשלום

 

אתמיקס
תרבויות עמים ועדות
חמישי 26.7 19:00

מופע מחול אתני המשלב בתוכו להקות אתניות ולהקות ישראליות בריקודים בעלי אופי וזיקה למחול אתני.

הכניסה בתשלום

 

אולם מופת

"דורותיאה"

חמישי 26.7 12:00
דורית שמרון סרט +מפגש

סרט המתאר את דרכה פורצת הדרך במחול הישראלי ומפגש שיח עם היוצרת דורית שמרון.
מגיל עשרים ובמשך חמישים שנים יצרה דורית שמרון יצירות מחול פורצות דרך בארץ ובעולם. הסרט מחבר בין מסע מצולם עכשווי של דורית בין רקדניותיה ושותפיה לבין חומר ארכיוני עתיר קסם של מחול. הדיאלוגים במסע מתקיימים בינה לבין עצמה ובין אלו שהעריצו אותה, אהבו ושנאו אותה, התחרו וחתרו תחתיה. זהו מסע של מבט ביקורתי המבקש פיוס פנימי.

הכניסה בתשלום

 

Sentido Flamenco
להרגיש פלמנקו

חמישי 26.7 16:00

המופע נולד מתוך סדרת מפגשים בין שני זמרי הפלמנקו יהודה (שוקי) שוויקי ויעל הורוביץ לבין רקדנית הפלמנקו ענבל כהן ואנסמבל "אמימנרה", בחיפוש אחר הsentido – הפשר, המשמעות, ההיגיון התרבותי- של הפלמנקו.
מופע מסורתי המציג רפרטואר עשיר מתוך סגנונות הפלמנקו השונים ושם במרכזו את הקשר הייחודי בין השירה, הגיטרה והריקוד.

גיטרה ושירה: יהודה (שוקי) שוויקי
שירה: יעל הורוביץ
ריקוד: ענבל כהן, אפרת נתיב, בר לפיד ושני רוזן

הכניסה בתשלום

אולם מופת

גוונים- מחול הודי

חמישי 26.7 19:00

על האמנית:
אונג'ין לי (אפסרה מירה) היא רקדנית מקצועית שהתגוררה שנים רבות בהודו בעלת תואר מאסטר בקאטאק מהאוניברסיטה ההינדית של ווראנאסי בהודו. מירה הופיעה על במות רבות בהודו עצמה ואף מופיעה ועורכת סדנאות בכל הארץ.
במופע ייחשף הקהל לשני סגנונות תנועה עשירים, האחד "קאטאק"- ריקוד קלאסי הודי של צפון הודו והשני בוליווד הססגוניי והשמח. בתום המופע יתקיים מפגש עם הרקדנית.

הכניסה בתשלום

מתחם הילדים והנוער (בסמוך לבריכה הקייצית)

מתחם פעילות לילדים ונוער בכל יום בימי הפסטיבל בשעות 16:00-20:30
כניסה חופשית

הרקדת הורים וילדים
חמישי 26.7 18:00
כניסה חופשית

חמישי 26.7 23:55
מסיבת נוער D.J לתוך הלילה
הכניסה לבני נוער תושבי כרמיאל בלבד!
כניסה חופשית

מגרש טניס

יום חמישי 26.7

18:00- הרקדה משולבות זוגות עומדים ויושבים

לאה הדדי-דב, ציפי ועדי אתירם ובוגרי הקורס למרקידי אוכלוסיות מיוחדות

19:00- הרקדה מסכמת
אילן סויסה, ירון כרמל, גדי ביטון

23:55- "סימנים"- מרתון לילה
אמן אורח: הראל מויאל
הפקה: אילן סוויסה
פנינה קליין, נורית גרינפלד

01:00- זאב ניסים, ישראל שבתאי

02:00- דרור דוידי, ערן ביטון

03:00- יעל טויטו, יוסי פרץ

04:00- יואב בשן, עופר אלפסי

05:00- אילן סוויסה, איציק בן דהן

 

אולם ספורט מתנ"ס

יום חמישי 26.7

10:00- ריקודי עמים
בהשתתפות חברי נוע עם

12:00- פונדק האהבה
אמצע הדרך במעגל ובזוגות
מימי קוגן, איתן מזרחי

14:00- צל ומי באר
סדנת יוצר חיים שיריון
בהנחיית אבנר נעים

15:00- כל כך יפה לך
סדנת יוצר אבי לוי
הפקה: מאיר אמסלם
בהנחיית אבנר נעים

17:00- "אישה יפה"- ריקודי מעגלים לנשים בלבד
הפקה: רויטל גולן
רויטל גולן, טל סלם, אתי מעודה, מיכל אפק, מזלית חצרוני טביב, רונית שילוני

20:00- ריקודי זוגות ושורות לנשים בלבד
הפקה: אביטל חוברה
אביטל חוברה, ענת אביב

23:55-"שמחו נא"- מרתון נוסטלגיה
הפקה: איילת בוקאי, הילה מנחם
זאב ניסים

01:00- עירית שוורץ, ירון מישר

02:00- יאיר בינו

03:00- איילת בוקאי, הילה מנחם

04:00- מיכל בכר, ינאי ריין

אולם הספורט הורוביץ

יום חמישי 26.7

10:00- סדנה לריקודים נשכחים
יואב סידי

12:00- אגו- הרקדת שורות
הדר ג'יבלי, חן שפורן

13:00- כמה טוב בשניים
ריקודי זוגות
הפקה: ניסים בן עמי
ענת אביב, דב אורבך, ניסים בן עמי

15:00-דבקה מדבקת
הרקדת דבקות
הפקה: נורית גרינפלד
יעל יעקובי, אידי גרינבלט, רועי פרידמן

17:00- בצעד תימני
הפקה: נורית גרינפלד
אייל לוי, גבי כותה

23:55- גב אל גב
הפקה: מזל תומר
ורדית חדד, גליה בוארון

01:00- מזל תומר, עופרה יחזקאל

02:00- אושרת סולומון לופו, רוית רייכבך מלכה

03:00- מוטי מרזוק, רייצ'ל כהן

פינת גמליאל

שירי א״י, בכל ערב החל מהשעה 02:00 אחר חצות בכניסה למתנ"ס מרכז – ביחד עם אליהו גמליאל וכל אוהבי הזמר והשירה העברית.

כתבה מעניינת:

משה קונינסקי וטניה מזרסקי. צילום דוברות עיריית כרמיאל

מסגנית ראש העיר לחברת כנסת: קונינסקי בירך את מזרסקי

שתפומערכת פורטל זהר.נט ממלאת מקום ראש העיר כרמיאל וסגניתו טניה מזרסקי תושבע ביום רביעי הקרוב …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.