משטרת כרמיאל תחנת משטרה
משטרת כרמיאל. צילום ארכיון

״אני אז… אותך״ איים חשוד על עורך דין כרמיאלי – ונעצר

שתפו

האיש, תושב בענה (33) גרם לנזקים במשרד המייצג את אשתו בעקבות ויכוח. הוא נתפס על-ידי המשטרה והוגש נגדו כתב אישום

מערכת פורטל זהר.נט

כתב אישום הוגש היום (שני) על-ידי חטיבת התביעות של משטרת ישראל נגד אדם שאיים על עורך דין בכרמיאל וגרם נזק למשרדו.

כנסו לכתבות מעניינות נוספות בפורטל זהר.נט:

כפי שפורסם לראשונה בשבוע שעבר בפורטל זהר.נט, גבר בן 33, תושב הכפר בענה, השתולל בפראות במשרד עורכי דין, איים על חייהם של העובדים במקום וגרם לנזקים במקום. זאת על רקע דרישות שונות ממשרד עורכי הדין המייצג את אשתו של האיש. שוטרי משטרת ישראל שהוזעקו לזירת האירוע פגשו בעורך הדין שאויים וגילו כי החשוד הוא בעלה של לקוחה, שטען טענות שונות נגד התנהלות המשרד. הוא הספיק לעזוב את המקום עוד לפני בואה של המשטרה. השוטרים החלו בסריקות לאיתור החשוד וחוקרים החלו בגביית עדויות ואיסוף הממצאים בזירה. תוך זמן קצר במהלך החקירה, אותר החשוד בסמוך לביתו, נעצר והובא לתחנת המשטרה לחקירה.

מהחקירה עלה, כי החשוד ואשתו היו בפגישה אצל עורך הדין בנוגע לתיק שהוא מטפל בו עבור האישה. במהלך הפגישה פרץ ויכוח בעקבות טענות החשודעל אופן ניהול התיק, איים על עורך הדין ואמר לו "אני אז… אותך, אני אראה לך". מתמחה שעובד במשרד הוציא את החשוד, אך זה לא הסתפק באיומים, ירד לרכבו, חזר למשרד והחל לבעוט ולהכות בדלת המשרד – אותה הספיקו העובדים לנעול, עד שגרם למסגרת הדלת לצאת ממקומה.

בעל המשרד סיפר לאחר האירוע כי ״מדובר באדם המוכר לנו על רקע נפשי ועברייני, ייצגנו את אשתו ללא רבב, מתוך הזדהות עם עניינה של אשתו סבלנו את ההפרעות האישיות שלו עד שלא ניתן היה יותר. אני מקווה שהמשטרה תמצה את הדין עם האיש״.

בהתאם להתפתחויות בחקירה מעצרו של החשוד הוארך מעת לעת על ידי בית משפט השלום בעכו בהתאם לבקשת המשטרה.

כאמור, לאחר חקירה מקצועית של שוטרי משטרת ישראל, ולאחר שחומר החקירה ומארג הראיות הועבר לחטיבת התביעות, הוגש בבית משפט השלום בעכו כתב אישום ובקשה למעצר עד לתום ההליכים כנגד החשוד, בעבירות של איומים והיזק לרכוש במזיד.

כתבה מעניינת:

עורך דין לקוח בית משפט תביעה צילום אילוסטרציה Freepik

שמירה על דיני עבודה

שתפודיני עבודה המחוקק קבע דיני עבודה רבים בכל מה שקשור להתנהלות של המעסיק ולמחויבות שלו …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.