פיט סטפ פרו באנר עליון 2018-10
בית / חדשות / חדשות כרמיאל / ״בכי״ תמרורים בכרמיאל: דהויים, עקומים, מיושנים
הוט סינמה באנר מאמרים 2019-02
תמרורים ליקויים כרמיאל 2019-02

״בכי״ תמרורים בכרמיאל: דהויים, עקומים, מיושנים

הוט סינמה באנר מאמרים 2019-02

בדקנו עשרות תמרורים בעיר וגילינו ליקויים בטיחותיים, תמרורים דהויים, עקומים, או מטים ליפול. בעירייה מגיבים: נחליף התמרורים במסגרת תוכנית העבודה

מאת גיל דובריש

בימים שבהם לא מפסיקים לדבר על נגע תאונות הדרכים בארץ, אפשר לעשות בעיקר שני דברים – האחד: להגביר את המודעות בקרב נהגים והולכי רגל לנושא הזהירות בדרכים ושנית, לדאוג לתשתית וסימוני דרך (תמרורים) בולטים וברורים.

בעקבות תלונות של אזרחים על מצב התמרורים בעיר, יצאנו לבדוק את השטח. בשבועיים האחרונים הסתובבנו בשכונות המגורים ברחבי העיר ובדקנו את הנושא מקרוב. אז מה מצב התמרורים בכרמיאל נכון לפברואר 2019? התוצאות לצערנו, רחוקות מלהיות משביעות רצון.

נדגיש כי רובם הגדול של התמרורים המוצבים בעיר הם במצב תקין וממלאים את תפקידם כיאות. אך במקביל, הבחנו בתמרורים רבים מדי שמצבם רע במיוחד, ככל הנראה הוזנחו זמן רב ויש לתקנם או להחליפם באופן מיידי. במהלך הבדיקה גילינו תמרורים דהויים, עקומים, מטים ליפול, תמרורים  שאינם בולטים מספיק – כל אלה ליקויים שעלולים לסכן נהגים והולכי רגל כאחד. הממצאים הלא תקינים נמצאים בכל רחבי העיר, אפשר לומר – בכל שכונה, אם כי כמובן ישנן שכונות שבהן המצב פחות טוב, בעיקר באזורים הוותיקים של כרמיאל.

החלטנו להעלות את העניין לסדר היום, בתקווה שהנושא יטופל בהקדם האפשרי ואנו מבטיחים להמשיך ולעדכן במידת הצורך. לפניכם כמה דוגמאות לליקויים שנמצאו, ואנחנו מדגישים: מדובר בחלק קטן מהממצאים, מפאת חוסר מקום לא הצלחנו לדחוס לדף את כל התמונות.

בתגובה לפנייתנו, נמסר על-ידי עיריית כרמיאל: ״במסגרת תוכנית העבודה של עיריית כרמיאל, אנו עתידים לשדרג ולהחליף את התמרורים ברחבי העיר״.

ארט דה ג׳לטו באנר דף ראשי 2018-12-26
2019-01-10 ד״ר קוקיס באנר כתבות
שתפו

כתבה מעניינת:

ישיבת מועצה אופוזיציה 2018-12-26

רגע היסטורי: האופוזיציה גרמה לכינוס ישיבת מועצה – אבל הופיעה בהרכב חסר

לראשונה בכרמיאל: המועצה התכנסה לבקשת האופוזיציה, אבל רק שניים מחברי האופוזיציה הגיעו לישיבה. רותם ינאי: …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

זול סטוק באנר דף ראשי 2018-12-16

SHOP NOW
close-link