מכבי עירוני כרמיאל צילום מדיה מכבי עירוני
חוגגים ניצחון. צילום ארכיון: מדיה מכבי עירוני כרמיאל

״דילגה״ מעל הגלבוע: כרמיאל ניצחה את הפועל גלבוע גליל

שתפו

מכבי עירוני כרמיאל הפתיעה את האורחים מצמרת הטבלה 86-75 וממשיכה לברוח מהתחתית

מאת גיל דובריש

על הנייר זה היה סוג של משחק קצוות: מכבי עירוני כרמיאל שמנסה לברוח מהתחּתית אירחה במוצ״ש את הפועל גלבוע גליל ברוש שמנסה להיצמד למובילות בטבלה. במשחק עצמו, לא היה ממש ברור מי מהשתיים מתמודדת על העלייה לליגה הלאומית… כרמיאל ניצחה 75-86 והשיגה עוד מקדמה במסע הבריחה שלה מהקו האדום.

גלבוע שיחקה ללא שניים מהשחקנים המרכזיים שלה שנעדרו עקב פציעות, אבל גם בלעדיהם היתה צריכה לעבור את המשוכה בכרמיאל. אלא שניהול משחק נכון של המאמן זיו תבור ועוזרו יואב הרשקוביץ׳ ביחד עם משחק הקרבה, הגנה אגרסיבית ומעבר מהיר להתקפות שהסתיימו בקליעות מדויקות, איפשרו לכרמיאל לתת את הטון ולהוביל.

האורחים מהגלבוע לא ממש הסתדרו עם השאפתנות של הכרמיאלים, במיוחד הודות למשחק התקפה מצוין של אלכס דוברואו וג׳ורדן קובלין, עם עזרה רבה מצד קורן אלגלי ובן ברייטמן הצעירים שגדלו במחלקת הנוער של האגודה. בסיום ניצחון מס׳ 6 העונה לכרמיאלים.

יו״ר מכבי עירוני כרמיאל, שרון זריהן, נשמע מרוצה מאוד בסוף המשחק: ״היה משחק טוב, הקבוצה התחברה, היא נלחמת ועושה את העבודה. מאמנים בליגה חוששים להגיע לכאן, הם לא מבינים איך אנחנו רק במקום ה-9 לא בצמרת, האמת שלקח לנו קצת זמן להתחבר, אבל טוב מאוחר מאשר אף פעם לא. הדבר הכי טוב בכל העניין – שני כרמיאלים שרצים במשך דקות ארוכות על הפרקט ומהווים חלק בלתי נפרד מהקבוצה: בן ברייטמן וקורן אלגלי. אני מבצע מהלכים שבשנה הבאה יהיו יותר כרמיאלים בקבוצה, יש היום עניין להגיע אלינו ולהצטרף למועדון בזכות ההתנהלות שלנו, בזכות היחס והטיפול שלנו כלפי השחקנים״.

גם קבוצת הנשים של האגודה עושה חייל – הקבוצה מובילה את הטבלה בליגה ארצית צפון, אחרי שני ניצחונות חוץ קשים. כעת מצפים לכרמיאל שני משחקי בית מול הטוענות לכתר, שפרעם ונצרת, אם תעבור אותן בשלום היא תוכל להתכונן לסדרת הגמר מול אלופת מחוז דרום בשיטּת הטוב משלושה, כשהפרס לזוכה – כרטיס לליגה הלאומית לנשים.

>> היכנסו לכל הכתבות על מכבי עירוני כרמיאל

כתבה מעניינת:

מכבי עירוני כרמיאל נשים ארצית צילום מכבי עירוני כרמיאל

חלום העלייה יחכה: באר שבע גברה על כרמיאל בדרך ללאומית

שתפומערכת פורטל זהר.נט הרבה תקוות היו לקבוצת הנשים של מכבי עירוני כרמיאל לזכות בכרטיס הנכסף …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *