תמונת אילוסטרציה

״טוב״ שנזכרת לחזור

שתפו

אתה חוזר מטיול אחרי הצבא עם בחורה קנדית, ואז אני כבר יודעת שאני ואתה כבר לא נהיה יותר ביחד.

הלב שבור לרסיסים והמוח חושב איך בן אדם שהיה איתי שש שנים, מוותר עלי לטובת טיול ואחרי שנה וחצי של טיול, חוזר עם אישה אחרת. כשרצית טיול אמרתי סבבה, זה יעשה לך טוב אחרי הצבא, המלחמה, החברים שלנו שנהרגוואני בגלל לימודי רפואה לא יכולתי לבוא איתך. בשמונת החודשים הראשונים עוד היית איתי בקשר כמעט כל היום ואז כבר ראיתי תמונות עם הבחורה שפגשת. המוח אמר שאם אני באמת אוהבת אותך, עלי לשחרר אותך. אז שחררתי.

אתה בארץ, מתחתן עם הקנדית שלך ושוב עוזב והפעם לקנדה איתה. עד שלא עזבת לקנדה, לא באמת חשבתי שוויתרת עלי. כשנסעת כבר עזבתי את הדירה שלנו, כי כבר לא יכולתי יותר ואלרון חבר שלך נתן לי לגור ביחידת הדיור של ההורים שלו, עד שאני אסתדר על עצמי. ככה בעצם הכל התחיל ביני לבין אלרון. אני והוא מכירים מהגן בדיוק כמוך ויש לומר שבכל הרגעים הקשים שלי בגללך, הוא היה שם חוץ במלחמה, כי הוא נלחם בדיוק כמוך.

אמא של אלרון היתה קוראת לי לבוא לארוחת שבת כמו בילדות, רק לא לשבת ולבכות כל השבת בגלל גבר. המרוקאית אומרת שזה לא בריא לבכות בשבת ובטח בגלל גבר.

מדי פעם אלרון היה מגיע מהדרום והיינו יוצאים לשתות, אפילו ישנים יחד באותה מיטה, רק שהמרוקאית לא תראה שהוא שתה למוות. ובוקר אחד זה קרה פשוט אחרי חודשים של יחד במצב אפלטוני, עשינו אהבה כמו שני ארנבים ומאז אנחנו יחד. עברתי לדרום ליד הבסיס שלו, העברתי את לימודי הרפואה גם לשם.

ואז אחרי ארבע שנים מהיום שעזבת, אתה חוזר לבד, עם ילדה על הידיים ויש לך דרישות. הגעת לפה, אני עוזבת הכל בדרום כדי לטפל בך ובילדה שלך ואתה מרשה לעצמך דברים שלא מקובלים. לא, אני לא רוצה לישון איתך, להתחבק איתך, אני לא באמת אוויר כמו שאתה חושב, אני בן אדם עם לב ענק וגם לבן זוג שלי יש לב ענק שנתן לי חופשה לבוא לטפל בך ובילדה. ואתה לא שואל, אפילו מה יש בחיים שלי, מי בחיים שלי. יש ילדים, בן זוג, כלוםכאילו אני חייבת לך משהו. אז זהו שלא. ״שיר, על מה את מדברת״, אתה מביט בי. ״שאלתי עליך תמיד, החבר׳ה, אמרו שהכל בסדר איתך ושאת בדרום, עברת בית חולים ושאלרון שומר עליך כמו תמיד״.

אתה צודק, אלרון שומר עלי כמו תמיד והחיבוק שלו יותר חם משלך, הנשיקות שלו ממיסות אותי והסקס הוא אחד הדברים הטובים שהיו לי בחיים. אני חשובה לו וחשוב לו לספק אותי. הוא תמיד מתעניין, מה עובר עלי ולא כל הזמן הוא והוא ולידע כללי, אנחנו מתחתנים עוד חודשים.

״אני לא מאמין עלייך, עם החבר הכי טוב שלי״!

אתה חוצפן, אני מחזירה לו. אתה יודע, הוא גם חבר שלי. מה חשבת, שכל החיים אני אשב ואחכה לך? אתה יודע למה? הוא כי תמיד היה שם לאסוף את השברים בין אם אלה השברים שלך או לא. הוא רואה אותי, אני לא אוויר, אבל שתדע לך, אני לרגע לא מצטערת כל מה שקרה לי איתך, בגללך, זה לימד אותי דבר או שניים על החיים וכל דבר קשה שקורה לנו בחיים הוא בשביל מטרה טובה. לבסוף, מקווה שתטפל בעצמך, בערב אני נוסעת חוזרת לאלרון. זה המספר של המטפלת שתעזור לך עם הילדה, בארבע יגיע חדר השינה לילדה שאני ואלרון הזמנו, פה יש לך 4000 ש״ח עד שתסתדר על עבודה. אתה לא צריך להחזיר לנו, אנחנו נשלח לך הזמנה לחתונה, אם תרצה תבוא, אני באמת מאחלת לך את כל הטוב שבעולם. שמור על עצמך 

כתבה מעניינת:

חגיגת קונצילה ריגטה עם עגבניות שרי צלויות, קלמטה ומוצרלה צילום אפיק גבאי (1)

קונצילה ריגטה – איטלקית 100%

שתפומתחשק לכם איטלקית 100% על הצלחת? קבלו מתכון של פסטה קונצילה ריגטה עם עגבניות שרי …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.