חשד למטען חבלה שכונת רבין צילום עמאר אסדי בטלגרם
צילום: עמאר אסדי בטלגרם

״מטען החבלה״ ששיתק שכונה שלמה

שתפו

חשד למטען חבלה בתוך רכב חונה בדרך השלום ״הקפיץ״ אמש כוחות משטרה רבים וגרם לשיבושי תנועה קשים ברבין

מאת גיל דובריש

שכונת רבין בכרמיאל ״שותקה״ אתמול (יום ג׳) חלקית  קרוב לשעתיים בגלל… חפץ חשוד.

אמש, בסביבות השעה 20:00, דיווח אזרח למשטרה על חשד למטען חבלה שהוטמן בתוך רכב חונה, סמוך לאחת הכיכרות בדרך השלום בשכונת רבין. למקום הוזנקו כוחות משטרה רבים שסגרו את זירת האירוע כפי שהנוהל מחייב במקרים כאלה. מיקום האירוע, ליד כיכר מרכזית בכביש הגישה הראשי לשכונה גרם לשיבושי תנועה קשים ולעומס רב. במקביל החלו להתפרסם ברשתות החברתיות בכרמיאל ובאזור דיווחים שונים על הטמנת מטען חבלה בתוך מכונית ועל פעולות המשטרה לשלוף את המטען לכאורה ללא פגיעה בנפש.

הרכב נבדק והתברר כי בעליו הוא תושב אחד הכפרים באזור. עקב המצב המורכב הוזעקה לאירוע יחידת החבלנים שהפעילה רובוט לאיתור המטען החשוד. רק לאחר דקות ארוכות ומורטות עצבים, לקראת השעה 22:00, התברר כי לא קיים מטען חבלה ומדובר באזעקת שווא. התנועה חזרה לסדרה.

מהמשטרה נמסר כי ״האירוע הסתיים בשלום ולא נמצא כל מטען חבלה במקום״. עוד נמסר מהמשטרה כי לאור הדיווחים הכוזבים הרבים ברשתות החברתיות, יש להתעדכן אך ורק בדיווחים שמתפרסמים ע״י אנשי תקשורת ידועים ומוכרים ולא ללכת שולל אחרי ״דיווחים״ בלתי אמינים.

בחודש שעבר נמצא מטען חבלה ובו חומר נפץ מתחת לבניין מגורים בכרמיאל. הרקע למעשה היה פלילי וגורמים במשטרה ציינו כי מדובר ככל הנראה בזליגה של מלחמות העבריינים בכפרי הסביבה.

תקראו גם על זה בפורטל זהר.נט:

 

כתבה מעניינת:

פריצה טופ קלאב כרמיאל צילום פרטי

שברו, הרסו וגנבו בטופ קלאב

שתפומשמר הגבול תפס חוליית פורצים שלפי החשד ביצעה סדרת פריצות ברחבי הארץ, כולל בסופ״ש האחרון …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.