סאהר איסמעיל רצח כפר ראמה צילום מאתר תקווה חדשה
סאהר איסמעיל. צילום מאתר תקווה חדשה

״מעשה נתעב״: בכרמיאל המומים מרצח יועץ שרת החינוך בראמה

שתפו

אבי קוריאט מכרמיאל, יו״ר הסניף המחוזי של מפלגת תקווה חדשה: המומים בעקבות מותו של יועץ שרת החינוך

מאת גיל דובריש

סאהר איסמעיל, תושב הכפר ראמה כבן 50 ויועץ שרת החינוך, נרצח הבוקר (ראשון, 15.8.2021) ביריות ליד ביתו.

איסמעיל נורה כשישב בתוך רכבו הפרטי, סמוך לביתו שבכפר. כוחות משטרה הוזנקו למקום כדי לפתוח בחקירת האירוע ואיסוף ראיות. בשלב זה נסיבות הירי עדיין לא ידועות.

המנוח שובץ במקום ה-17 ברשימת תקווה חדשה לכנסת ונחשב למקורבו של ראש המפלגה, השר גדעון סער. הוא מונה לאחרונה ליועץ שרת החינוך יפעת שאשא ביטון.

אבי קוריאט, חבר האופוזיציה במועצת העיר כרמיאל שמכהן כיו״ר הסניף המחוזי של מפלגת תקווה חדשה בכרמיאל והאזור, מספר: ״זהו רצח נתעב. אנחנו המומים וכואבים, סניף כרמיאל והסביבה מרכין ראש ומשתתף בצער המשפחה על המוות הטראגי״.

לדברי קוריאט, ״הכרתי אישית את המנוח, הזדמן לנו לעבוד ביחד במסגרת קמפיין הבחירות לכנסת. חוץ מהדאגה לענייני החברה הערבית הוא שם דגש רב על קידום הפריפריה והגליל בפרט. בשיחות שקיימנו ביחד, דיברנו הרבה על קידום סלילתו של כביש 85 המזרחי בין כרמיאל לראמה, על ענייני חינוך וקידום החברה הערבית. סאהר ראה בכרמיאל עיר מחוז מתקדמת ומובילה שמשרתת את כל האוכלוסיה באזור. הוא היה אדם משכיל, חביב, לא היו לו אוייבים, בכירי המפלגה פשוט וחבריה פשוט בהלם מהאירוע הטראגי, אנחנו לא מבינים מה יכול היה לגרום למעשה״.

קיראו עוד בפורטל זהר.נט:

כתבה מעניינת:

גניבת מרצדס מכוש צילום משטרת ישראל 2022-08-2

רכבי יוקרה על הכוונת: נלכדו חשודים בגניבת רכבים במכוש

שתפומאת גיל דובריש כתבי אישום הוגש בסוף השבוע נגד שני חשודים בפריצות וגניבות רכבים בכרמיאל. …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.