בית / Uncategorized / מני עוזרי, ירדנה ארזי, הגבעטרון ושירי יוני רכטר

מני עוזרי, ירדנה ארזי, הגבעטרון ושירי יוני רכטר

שתפו

ילדים: שבת בבוקר

מחזמר לילדים של תיאטרון הקיבוץ המבוסס על שיריו של יוני רכטר.

המחזה מביא את סיפורה של חבורת ילדים, כבני שש, המגיעים בשבת בבוקר למגרש הגרוטאות השכונתי, כדי לתפוס שטח למדורת ל"ג בעומר הקרבה.

רצף של אירועים דרמטיים המתרחשים לאורך אותו יום, ובואו של ילד חדש שהגיע ממש עכשיו לשכונה, מאלצים את ילדי החבורה לשתף פעולה ולנסח מחדש את יחסי הכוחות ואת ההירארכיה בתוך הקבוצה. בדרך, הם יצליחו להציל גוזל שנפל מהקן ואמו העורבנית לא יכולה לעזור לו; לבנות מטוס מתוך ערימת הגרוטאות שבמגרש; לטוס לארצות הכי רחוקות, ולהשכין שלום במקומות הכי קרובים. והכל, ברקע שירי הילדים הנפלאים של יוני רכטר.

"שבת בבוקר" היא הצגה המלמדת על כוחו של הביחד, ועל חשיבותו של שיתוף פעולה בין ילדים. היא מדגימה את כוחו העצום של הדימיון, ככלי שמאפשר להתגבר על משברים ולחבר בין יריבים; ומוכיחה שלצד הצורך בשיתוף פעולה, צריך תמיד לשמור גם על אינדיבידואליות ועל הייחוד של כל אחד מאיתנו. גם כשהוא מנוגד לכוון הלחץ החברתי.

השירים הכלולים בהצגה: שבת בבוקר, גברת עם סלים, אדון שוקו, מה עושות האיילות, הילדה הכי יפה בגן, קילפתי תפוז, שיר נבואה קוסמי עליז, חגיגה בצמרת, לילה טוב ועוד.

היכל התרבות, חמישי 1.12.2016 שעה 17:30

סטנד אפ: מני עוזרי

מני עוזרי במופע סטנדאפ מקורי, מרענן, סוחף עד דמעות ונקי מגסויות!

קטעי הסטנדאפ של עוזרי ביוטיוב הפכו לתופעה, יכולותיו הקוליות, הטיימינג הקומי, האילתורים ואלף הפרצופיםסימנו את מני עוזרי כאחת ההבטחות הגדולות בסצנת הבידור בישראל. מופע שנון מתוחכם ומתאים לכל קהל ולכל גיל.

היכל התרבות, מוצ״ש שעה 21:30

מוסיקה: ירדנה ארזי והגבעטרון

המופע המשותף של ירדנה ארזי והגבעטרון, שנדחה מ-24.11 עקב מחלתה של ארזי. שנייים מהסמלים הבולטים של הזמר העברי, במופע נועד לעלות 10 פעמים בלבד, אבל זמן קצר לאחר שיצאו לדרך בנובמבר שעבר, הפך להצלחה המפתיעה של השנה עם למעלה מ-70 אלף צופים שכבר ראו ולוח הופעות שנמשך ונמשך לאור הביקוש הרב. בעוד שבוע הם מגיעים להיכל התרבות בכרמיאל!

עכשיו, שנה אחרי שעלה המופע לבמות, הוא עולה גם על דיסק כפול ובו 25 מהלהיטים הגדולים של ארזי והגבעטרון כפי שהוקלטו במשכן לאמנויות הבמה בתל אביב.

ארזי והגבעטרון, בליווי 7 נגנים, חוזרים אל השירים הגדולים מהרפרטואר שלהם, יחד ולחוד בביצועים סוחפים ובעיבודים חדשים.

ירדנה ארזי: ״כשיצאנו לדרך לפני כמעט שנה אף אחד לא דמיין לאן המופע הזה יגיע, אבל הקהל אמר את שלו ובכל פעם מחדש שאנחנו עולים על הבמה בכל רחבי הארץ, אנחנו זוכים לחיבוק חם ומרגש. זה לא מובן מאליו. הדיסק, כמו התמשכותו של סיבוב ההופעות, נולד כתוצאה מלחץ של הקהל. מופע הבכורה שנערך בהיכל התרבות בתל אביב שודר ברדיו ועורר ביקוש לדיסק שמתעד את המפגש הבימתי הזה. מבחינתנו, שלא ייגמר לעולם״.

היכל התרבות, רביעי 7.12 שעה 20:30

כתבה מעניינת:

חגיגת קונצילה ריגטה עם עגבניות שרי צלויות, קלמטה ומוצרלה צילום אפיק גבאי (1)

קונצילה ריגטה – איטלקית 100%

שתפומתחשק לכם איטלקית 100% על הצלחת? קבלו מתכון של פסטה קונצילה ריגטה עם עגבניות שרי …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.