בית / Uncategorized / 20 שנה לרצח רבין ועל "האונס" בבר התל-אביבי

20 שנה לרצח רבין ועל "האונס" בבר התל-אביבי

על העימות בין אלקין לח”כ טיבי

כשהשר אלקין נאם מעל במת הכנסת, הוא הפנה אצבע מאשימה אל יו”ר הישיבה ח”כ טיבי בהסתה: “אתה בין השאר אחראים לדם שנשפך“. כך הוא הטיח בח”כ טיבי. טיבי בתגובה הוציא אותו מהמליאה. אינני מחסידיו של השר אלקין, אבל הפעם הוא נקט באותו סגנון בוטה ומתריס שהוא סימן ההיכר של אחמד טיבי. צריך לזכור כי רק לפני כחודשיים הטיח טיבי ביושבי הכנסת, כי הם אחראים לדם הפלסטינאי שנשפך. מי שיום יום עוסק בהתרסה כלפי החברה הישראלית, איננו יכול לבקש חסינות.

20 שנה לרצח רבין

יצחק רבין היה מבניה ובוניה של המדינה הזו, חיו שזורים בחיי המדינה, מהפלמ”ח שם שירת כקצין צעיר, כרמטכ”ל במלחמת שש הימים ועד להיות ראש ממשלת ישראל. האם רצח רבין שינה את מתווה ההיסטוריה באזור? אני מסופק. שבועות לפני הרצח ולאור גל הטרור שפקד את המדינה, רבין דיבר על הטרור במונחים של איום אסטרטגי, הוא הושיט יד לשלום וערפאת ניצל את החזרה לשטחים כדי ליצור גל טרור שלא היה כמותו. אני משוכנע שהוא היה חוזר בו מהסכם אוסלו, כי הוא היה בראש ובראשונה מר בטחון, מנהיג שעתיד המדינה חשוב לו יותר מכול.

היום אני שומע שכעבור עשרים שנה מאז אוסלו, הוכפל מספר המתיישבים בשטחים. לאן זה יוביל אני שואל? הרי נצטרך לספח עוד שניים וחצי  מיליון איש. זה יהיה אובדן החלום הציוני של מדינה יהודית בעלת רוב יהודי מוצק.

על  “האונס” בבר תל-אביבי

קראתי בעיון את הריאיון עם  האישה שרקדה בבר בתל-אביב, כאשר גברים אחרים עלו על הבר, רקדו ואף קיימו יחסים עמה. היא הודתה שהיא בת בית בבר הזה והיא נהנית לבוא למועדון הזה, והיא עשתה מופעים קודמים גם בעבר. היא מצקצקת בלשון, שהיא שתתה ואולי שמו לה חומרים ולא הבינה מה קורה סביבה. על זה הייתה אומרת סבתה לי ז”ל, נו באמת?  פמיניסטיות התלבשו על המקרה והחליטו  שצריך לסגור את המועדון, שזה ניצול מחפיר של גוף האישה. אישית, אני מתעב מקומות כאלה, מעולם כף רגלי לא דרכה במקומות כאלה. אבל צריך להבין שיש ציבורים שצורכים סוג כזה של בילוי בעול העולם.

אני יודע שהאמירה הזו היא לא פוליטיקלי קורקט. יש גברים שזקוקים לנשים שיגשימו את הפנטזיות שלהם, ויש נשים שמוכנות לעשות זאת, יש שהופכות את זה למקצוע או תחביב (לאו דווקא מסיבות כלכליות). זה שוק כמו כול שוק אחר. יש ביקוש ויש היצע. בארצות סקנדינביה בהן קיים ליברליזם אמיתי ללא גבולות, יש נשים שמפרסמות את תמונותיהן, עם טלפון כולל אישור רפואי עדכני שהן בריאות, יש מביניהן שמתראיינות ומתגאות במקצוען.

בחברה הישראלית יש הרבה  צביעות והתחסדות. אני בדעה שמה שאנשים מבוגרים עושים בחדר המיטות שלהם ובהסכמה, אינו עניינו של איש. הרי  אין אנו רוצים לדמות לאיראן, שיש בה משמרות צניעות?

שבת שלום

שתפו

כתבה מעניינת:

קריספיתה צילום נורית פלד-min

על קריספיתה שמעתם?

על פיתות טחינה כבר שמעתם? קבלו את הקריספיתה! חברת אחוה, יצרנית הטחינה, בשיתוף אורן בקר ונורית …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

SHOP NOW
close-link
//set menu items with childrens to be clickable