יש עתיד ירון מישורי דודי שבת 1135

מצטרפת למירוץ: מפלגת יש עתיד תתמודד בבחירות

שתפו

לראשונה בתולדות העיר, תרוץ למועצת העיר רשימת עתיד חדש לכרמיאל

מערכת זהר הצפון

מפלגת יש עתיד בכרמיאל מתכוונת להתמודד בבחירות למועצת העיר בסוף חודש אוקטובר. זו הפעם הראשונה שבה המפלגה תרכיב רשימה למועצה.
בראש הרשימה עומדים שני תושבי כרמיאל ותיקים, דודי שבת וירון מישורי, אשר מנהלים בשנים האחרונות במשותף את הסניף המקומי. השניים הכריזו השבוע באופן רשמי על התמודדות במועצת העיר, כאשר בשלב זה עדיין לא ידוע מי מהם יהיה מספר 1 ברשימה ומי יהיה השני.
״לאחר שנים רבות של עשייה ענפה ומגוונת, למען הקהילה, חשבנו לנכון שהגיע הזמן למנף את הניסיון וההיכרות שלנו מקרוב עם צרכי התושבים. לכן החלטנו להקים רשימה שתתמודד במועצת העיר, מתוך רצון לקחת חלק מרכזי ומשפיע בהליך קבלת ההחלטות בניהול העיר, וליצור יחד עתיד חדש לכרמיאל״ אומרים מישורי ושבת. ״כנציגי מפלגת יש עתיד בכרמיאל ובגיבוי של המפלגה, אנו פועלים להקמת רשימה אשר תכלול אנשים איכותיים ומכובדים, אשר כל רצונם הוא לתרום ובהתנדבות לקהילה ולהשפיע על עתידה של כרמיאל. כל זאת מבלי לקבל תמורה או תפקיד כלשהו לאחר הבחירות. כמפלגה אשר מחויבת למאבק בשחיתות השלטונית והציבורית ולמיגורה, אנו רואים חובה בשמירה על טוהר המידות ועל שלטון החוק, ובהרחקת מי שסרח מהמערכת הציבורית. אנו מחויבים ומתחייבים לשקיפות מלאה. כגון, הצגת מידע בצורה נגישה, ברורה וזמינה יותר. כך תגבר היעילות של הפיקוח והבקרה הציבורית על השלטון״.
על השאלה כיצד תיקבע זהותו של ראש הרשימה, אמר דודי שבת: ״אנחנו רצים למועצה כדי לזכות באמון הציבור ובכמה שיותר מנדטים, כרגע הנושא הזה לא עומד על הפרק. נשקול את כל האפשרויות בבוא העת, לאחר שנסיים את הרכבת הרשימה במועד מאוחר יותר. כרגע אנחנו מקימים צוותי עבודה ופועלים בשיתוף פעולה עם חברינו לדרך״.
לדברי מישורי ושבת, מצע הרשימה נמצא בימים אלו בהכנה, כאשר הכוונה היא להתמקד במספר נושאים עיקריים וביניהם תעסוקה וחינוך.
בנושא התעסוקה הם מציעים: ״בסיוע חברי כנסת ושרים נפעל להקמת מפעלי היי-טק, ביו-טק ומחקר. כמו כן שילוב של תמיכה בעסקים הקטנים והבינוניים לצד הגדלה משמעותית של היצע תעסוקה איכותית. בכך נקדם את הצמיחה בעיר ונסייע ביצירת מקומות עבודה חדשים שייתן מענה להיצע של מהנדסים המגיע מאורט בראודה, מענה זה יסייע רבות לבלום את ההגירה השלילית מהעיר לישובים באזור״.
בתחום החינוך, עיקרי המצע יתמקדו בשיפור ההישגים הלימודיים של תלמידי כרמיאל, צמצום שיעורי הנשירה הגלויה והסמויה מבתי הספר, הפחתת האלימות וחיזוק תחושת המוגנות והביטחון של התלמידים, כמו כן יצירת תחושת גאווה עירונית בקרב התלמידים על ידי הבאת פרויקטים ברמה הארצית.

 

המועמדים: דודי שבת וירון מישורי

דודי שבת, בן 50, נשוי ואב לשלושה, הוא תושב העיר מזה כ-20 שנה. שבת, טכנאי מכשור ובקרה ובעל תואר ראשון, עובד בחברת היי טק גדולה כמנהל תפעול ורכש ועם ניסיון בבקרה תקציבית של מאות מיליוני שקלים.
שבת הוא פעיל חברתי ותיק בהתנדבות מלאה, בין השאר כיהן כיו"ר וועד הורי הגנים, יו"ר וועד הורים בי"ס רקפת, סגן יו"ר וועד הורים בי"ס אורט כרמים ובשנים האחרונות מכהן כיו"ר ועד הורים בביה״ס אדם חברה וטבע. כמו כן הוא מכהן בהתנדבות מלאה כחבר במגוון וועדות בעירייה, היה פעיל בסיירת הורים ונמנה על מקימי וועד שכונת גבעת רם ופעיל מרכזי בעבר ובהווה.
הוא בוגר קורס דירקטורים באונ' בר אילן, מכהן ב-15 השנים האחרונות כחבר הנהלת רשת המתנ"סים.
בארבעת מערכות הבחירות המוניציפליות האחרונות היה שבת שותף בניהול מטות בחירות בגבעת רם.
ירון מישורי, בן 52, נשוי לנוי ואב לשניים, עובד ב-20 השנים האחרונות בחברת היי-טק גדולה באזור, עוסק בתכנון ומימוש תקציבים גדולים מאוד, מנהל תפעול מול חברות שונות בחו"ל. הוא בעל תואר ראשון במדעי המדינה ומנהל ציבורי. מזה כ-20 שנה מישורי הוא פעיל חברתי בהתנדבות, בין השאר כיהן כיו"ר הנהגת הורי הגנים, יו"ר ההנהגה בבית ספר הרעות ברמת רבין, יו"ר ועד בית ספר אורט הורוביץ, סגן יו"ר ועד ההורים באורט פסגות וכן שימש כיו"ר הנהגת ההורים העירונית.
במשך שנים ארוכות התנדב מישורי במגוון רחב של תחומים, כיהן כחבר בהנהלת המתנ"ס לאחר שעבר קורס דירקטורים מטעם אוניברסיטת בר-אילן, היה חבר בוועדת נוער, ועדת חינוך, חבר בשתי וועדות של פרויקט "כרמיאל לגדול ולגדל" וחבר בפרויקט שותפות 2000 של הסוכנות היהודית.
מישורי היה פעיל פוליטי בשתי מערכות בחירות מקומיות, וכן ברמה הארצית שבה הוא משמש כראש מטה משותף של מפלגת יש עתיד בכרמיאל, יחד עם חברו ושותפו לדרך, דודי שבת.

כתבה מעניינת:

פינוי אישה מביתה במהלך שריפה. צילום דוברות כב״ה צפון

כרמיאל: אישה נפגעה בדליקה שפרצה בביתה

שתפומאת גיל דובריש תושבת כרמיאל נפגעה בדליקה שפרצה בביתה היום (חמישי) לפנות בוקר. בשעה 5 …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.