דירה רחוב הגליל רצח צילום זקא כרמיאל
זירת הרצח ברחוב הגליל. צילום: זק״א כרמיאל

23 שנות מאסר לרוצחת חברתה מכרמיאל

שתפו

בית המשפט המחוזי בחיפה גזר 23 שנות מאסר ותשלום פיצוי כספי על דינה זלוטניק (32) שרצחה לפני כמעט 3 שנים את חברתה במהלך בילוי לילי

מאת גיל דובריש

עונש מאסר כבד ותשלום פיצוי כספי נגזרו על תושבת כרמיאל שרצחה את חברתה.

בית המשפט המחוזי בחיפה גזר היום (ראשון) מאסר של 23 שנים ופיצוי כספי בגובה 150,000 ש״ח על דינה זלוטניק (32) בגין רצח חברתה שושנה מנשירוב במהלך בילוי לילי, לפני קרוב לשלוש שנים.

ב-14 בינואר 2020, התארחה זלוטניק (32) הנדסאית מכרמיאל, בדירה ברחוב הגליל שבה התגוררה חברתה שושנה מנשירוב, אז בת 32, פקידת בנק במקצועה. השתיים שתו בירה, שוחחו ביניהן, התקשרו והתכתבו עם גברים שהכירו. לפי כתב האישום, במהלך הלילה חשדה שושנה מנשירוב שדינה זלוטניק מעוניינת בקשר רומנטי עם גבר שהיה בן זוגה של שושנה בעבר והשתיים החלו להתווכח ולריב. מכתב האישום עולה כי בסביבות השעה 5 לפנות בוקר נטלה זלוטניק סכין שהייתה בדירה ודקרה את חברתה מספר רב של פעמים בפניה ובחלקים נוספים בגופה עד שגרמה למותה. שכנים שהתגוררו בבניין העידו בהמשך כי שמעו צעקות עולות מהדירה.

כשנפתח המשפט טענה הנאשמת כי פעלה מתוך הגנה עצמית. השופטים קבעו, כאמור, מאסר של 23 שנים לזלוטניק, כמו כן פסקו עליה לפצות את משפחתה של המנוחה בסכום של 150,000 שקלים.

כתבה מעניינת:

גנבו את הסמל מהרכב שלכם? נתפסו חשודים

שתפוצפו בתיעוד ממצלמת אבטחה: אחד הנערים תולש סמל ממכונית ונמלט במהירות עם השלל (באדיבות דוברות …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *