בית / Uncategorized / 30 מאז הרצח בפיגוע בדיזנגוף ואלון בקל הי”ד היה לילד של כל המדינה…
חדשות כרמיאל
אלון בקל ז"ל. צילום מתוך הפייסבוק

30 מאז הרצח בפיגוע בדיזנגוף ואלון בקל הי”ד היה לילד של כל המדינה…

ועמדנו שם בהיכל התרבות בכרמיאל ומחאנו כפיים לכבודו של אלון בקל הי”ד. דקות ארוכות של מחיאות כפיים על פי בקשת אחיו אבי יבדל”א. כך הסתיים יום האזכרה במלאת 30 להירצחו של אלון בפאב הסימטא בדיזנגוף על ידי רוצח בן עוולה מנוול.

בצהריים הגיעו רבים לבית העלמין בכרמיאל לגילוי המצבה המיוחדת שהונחה על קברו. ניצבים בני המשפחה וחברים מעל הקבר, מביטים במצבה, מראה הזוי. לא נתפש. הורים שניצבים מעל קבר בנם זה מראה סוריאליסטי, מטורף. אסור שיקרה. לצער כולנו זהו מחזה נפוץ, נפוץ מדי במדינה שלנו. הכאב העצום הזה ניכר בפניה של ניצה בקל, אימו של אלון, בפניהם של דודו האב, אבי האח הגדול ובר לבב האחות. הכאב, חוסר האונים, הטוטאליות של הסוף האכזרי הזה…

לפנות ערב מגיעים להיכל התרבות. על קיר ההיכל, במבואה, תמונות של אלון בתחנות חייו הקצרים.

שורה ארוכה של בני משפחה, חברים ולכל אחד האלון שלו וכך אנו, אלה שלא ממש הכירוהו, לומדים להכיר… שתי תכונות חוזרות על עצמן אצל כולם: הנתינה האינסופית ושמחת החיים של אלון. גם תכונות נוספות כמובן, אלה בלטו לפחות באוזניי.

מה שהדהים אותי שגם מתוך סרטוני הוידאו שהוצגו, הצליח אלון להצחיק את באי ההיכל. ממש כך. כאילו עמד הוא על הבמה…כאילו… רק כאילו.

משפחת בקל קיבלה עוד במהלך השבעה את תעודת הגמר שמציינת את סיום לימודי המשפטים של אלון. הוא היה עורך דין שאמור היה להתחיל את ההתמחות שלו באחד המשרדים המובילים בארץ.

בסיומו של הערב לזכרו, יצאתי בתחושה שאני מכיר את אלון ומבין איזו אבדה הוא. כמה כולנו הפסדנו כי אנחנו צריכים הרבה אלון בקל בארץ שלנו…

יהי זכרו ברוך.

תזכורת… עונת “שיטת מצליח” בעיצומה!

אזרחי ישראל תזכורת באשר לשיטת מצליח הידועה לשמצה.זו העונה. תחילת השנה. כולם שולחים לנו חשבונות מחשבונות שונים, מומלץ מאוד לבדוק את כל החשבונות. להזכירכם שיטת מצליח מבוססת על התקווה הדי מבוססת שאנחנו לא שמים לב לאותם חשבונות וכך ניתן להכניס לנו בקטנה כמה גרושים או יותר בחשבון, לרעתנו כמובן. אם שמת לב אז תתחיל להתרוצץ ולנסות ולהסדיר את הענין. אם לא שמת לב, אכלת אותה ותרמת למדינה או לכל מוסד אחר עוד כמה לירות שאין לך… אז נא לשים לב.

חיפה. האם הזיהום שלה מגיע גם לכרמיאל?

לא צריכים מחקרים. זיהום האוויר ניכר בכל פינה בעיר הזו ובעיקר בשכונות היותר קרובות לריכוז הפסיכי לגמרי של מפעלים מזהמים בראשות בז”ן. הזיהום ניכר לעין ולאף.אי אפשר לטעות…

תינוקות נולדים עם ראש קטן בחיפה ו…עוברים לסדר היום,כאילו כלום. אינני מקנא בתושבי חיפה…אבל, מה שניקר בראשי כל השבוע היא השאלה המציקה האם הזיהום של חיפה מגיע גם אלינו,לכרמיאל? כי אין ספק שלקרית טבעון הזיהום מגיע גם מגיע. אמנם טבעון נמצאת כמעט בקו אווירי ישר מחיפה ואולם משטר הרוחות מתעתע ובקלות הזיהום יכול להגיע גם אלינו וזו, כאמור, מחשבה מטרידה מאוד, ששווה בדיקה.

שתפו

כתבה מעניינת:

חיית מחמד ובעלים תחרות 2019-02

שתי טיפות מחמד

התחרות ״שתי טיפות מחמד״ יוצאת לדרך. מי הכי דומה לחיית המחמד שלו? תחרות הפרסים הגדולה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

SHOP NOW
close-link
//set menu items with childrens to be clickable