בית / חדשות / חינוך / 9500 תלמידים בשנת הלימודים הקרובה בכרמיאל
משה קונינסקי טניה מזרסקי אודי איזק אורנה שמחון 2019-08 copy

9500 תלמידים בשנת הלימודים הקרובה בכרמיאל

שתפו

ראש העיר משה קונינסקי ומנהלת המחוז במשרד החינוך ד״ר אורנה שמחון נועדו בפגישת עבודה כחלק מההיערכות לשנה״ל תש״פ

מערכת זהר.נט

ארבעה שבועות לפני פתיחת שנת הלימודים תש״פ, נועדו ראש העיר כרמיאל משה קונינסקי ומנהלת המחוז במשרד החינוך, ד"ר אורנה שמחון בפגישת עבודה שעסקה בנושא ההיערכות והלוגיסטיקה. בישיבה נטלו חלק נציגים בכירים בעירייה, בהם סגנית ראש העיר וממלאת מקומו טניה מזרסקי וראש מינהל החינוך החדש, אודי איזק.

ביןו השאר דנו הנוכחים בהיערכות לפתיחת שנה"ל הקרובה ובקידומם של מספר פרוייקטים משמעותיים, כמו העתקת בית ספר הטכני של חיל האויר לכרמיאל ,
הרחבתה ובינויה של החווה החקלאית בעיר וסיום בניית בית ספר לילדים עם צרכים מיוחדים ובניית מודל שילוב והכלה בין בית הספר לילדים עם צרכים מיוחדים לבית הספר אורט כרמים.

במסגרת הישיבה, פורסמו מספר נתונים מעניינים: שנת הלימודים החדשה תיפתח בכרמיאל עם כ-9500 תלמידים, שילמדו ב-83 גנים (טרום חובה וחובה) וכן 22 גני יום ארוך. כמו כן מוסר דובר המחוז במשרד החינוך, דוד גורלי, כי בכרמיאל עומד שיעור זכאי הבגרות על 73.2%, מהם 4.5% בגרות מצטיינת. מערכת החינוך מתאפיינת בבולטות בכל הקשור לשותפות הורים וקידום סובלנות בין התלמידים. שיעור גיוס הבנים עומד על 77.6% אחוזים והמשרד מתקצב את מערכת החינוך העירונית בכ-264 מיליון ש״ח בשנה.

כנסו לכתבות מעניינות נוספות בפורטל זהר.נט:

כתבה מעניינת:

בית הספר אופק כרמיאל

סוף טוב: כיתה ה׳ בבית הספר אופק לא תיסגר

שתפו בתום מאבק של יומיים במהלכם סירבו הורי התלמידים לשלוח אותם לבית הספר, סוכם בין …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.