עליון + תחתון 3
עליון + תחתון 1
עליון + תחתון 2
side3
side2
בית / מגזין הקהילה / בלוגים / גרושה בסטייל – אורלי דרור

גרושה בסטייל – אורלי דרור

IMG_8405אורלי דרור, רומנטית בנשמה, יש אומרים ללא תקנה

בלוג על עניינים שבלב ועניינים שבינו לבינה, סיפורים מהחיים ומהנשמה

מייל: shantal101980@walla.com

״טוב״ שנזכרת לחזור

אתה חוזר מטיול אחרי הצבא עם בחורה קנדית, ואז אני כבר יודעת שאני ואתה כבר לא נהיה יותר ביחד. הלב שבור לרסיסים והמוח חושב איך בן אדם שהיה איתי שש שנים, מוותר עלי לטובת טיול ואחרי שנה וחצי של טיול, חוזר עם אישה אחרת. כשרצית טיול אמרתי סבבה, זה יעשה …

קרא עוד »

מאיה

מאיה ואני הכרנו כשחזרתי לארץ אחרי עשור. בחורה שנונה, חכמה, מצחיקה, נאה, סקסית. עם השנים הבנתי שהיא סוג של מלאך. נפגשנו באיזה חוף ים, לרגע היה נראה שהיא ממש גרה שם. ברקע מתנגן אמיר דדון והיא יושבת שם ושרה לא ממש מעניין לה מי סביבה ושאנשים מסתכלים. אני בא לבקש …

קרא עוד »

משפחות

היי קוראים שלי, תודה על הפרגון. זה מחמם את הלב. כל הזמן אני שומעת את המשפט הזה, משפחה לא בוחרים. יש לומר שזה די נכון כי המפגש הראשון שלנו כתינוקות וילדים עם בני אדם הוא עם אמא, אבא, אחים, סבים, דודים. אנחנו לא בוחרים בהם, לפחות בעשורים הראשונים לחיינו הם …

קרא עוד »

שמלת הערב הארוכה

היי קוראים שלי, לפני הכל תודה לכל מי שפנה אלי אישית ברחוב כדי לשאול למה אני לא כותבת יותר בעיתון. אז למעשה, יצאתי לחופשה שקצת התארכה. באמת שהכל בסדר, התגובות שלכם מחממות את הלב ומעניקות לי כוח להמשיך לכתוב לכם. את הסיפור היום אני מקדישה לאבא של חבר ילדות, שממש …

קרא עוד »

חלומות

כולנו חולמים. מה חלומות אומרים לנו, מה רומזים לנו, איך אנחנו מגיבים להם, האם אנחנו זוכרים אותם? בחרתי לשתף אותכם בחלומות שלי ולאן אני לוקחת ומה אני מבינה מזה. שנים לא חלמתי עליך, מתן. לא כי לא רציתי. רציתי, אפילו ממש חזק. אולי חלמתי ואני לא זוכרת, אבל החלום משבוע …

קרא עוד »

למה גברים משקרים?

היי קוראים שלי, לאחרונה חזרתי לאתרי ההכרויות. וזה מחזיר אותי לטור שכתבתי בעבר על אינטליגנציה רגשית אצל גברים (בכל כלל, יש יוצא מהכלל). הגעתי למסקנה שזה יותר גרוע מאינטליגנציה רגשית ובחור שאין לו את זה, אין לו הרבה דברים. אתם משקרים על גיל, על סטטוס משפחתי, על ילדים, ומה אתם …

קרא עוד »

מתי תבוא אהבה חדשה

אני חולמת עליך כמעט כל לילה, אני חושבת לי מתי את תדפקי לי בדלת? תאמרי שלום, הגעתי, תשתחררי מהבחור האחרון, שנינו יודעות שהוא לא היה בשבילך. נכון הנשים הטובות מחפשות גבר רע וקשה, אבל מאמי זה לא בשבילך, כי את צריכה גבר, אני ארים גבה, אסתכל עלייך, את תחייכי ואני …

קרא עוד »

רוקדת בגשם

אני לא אוהבת חורף, אבל לפעמים הכי כיף לי לרדת לרחוב ולרקוד בגשם. זה קר ורטוב, אבל זה שוטף כל מה שלא טוב. הכי כיף לעשות את זה בלילה שכולם ישנים. ואני לא חשבתי כשאני עושה את זה שיש מי שמסתכל עליי. הגיע החורף, מעלה אחת בחוץ, אחת בלילה. פתאום …

קרא עוד »

בא לי לצעוק

השכנה מלמעלה פעם ביום דופקת צרחה. בא לי לצעוק. אנחנו גרים פה כבר 10 שנים ופעם ביום יש צעקה אההההההההה. כשהגנו לשכונה הזו הייתי בת 10, היום אני בת 20. לפעמים בצבא חסר לי הצעקה שלה פעם ביום. בראש השנה האחרון החלטתי שאני דופקת לומר שנה טובה וגם אייל הבן …

קרא עוד »

בן 28

היי קוראים שלי, תודה על התגובות, בכל פעם אני מתרגשת מחדש. זה מחמם לי את הלב ומחזק ויותר מזה, אני שמחה שמעניין לכם. לפני שבוע, קיבלתי פנייה מבחורה נחמדה בשם דיקלה. יש לומר שדיקלה גם נראית ממש לא רע,  בהמשך תבינו שקיבלתי ממנה תמונה. דקלה מספרת: “אני בת גילך, צעירה …

קרא עוד »
עליון + תחתון 3
עליון + תחתון 1
עליון + תחתון 2
2 פופ אפ

SHOP NOW
close-link