עליון + תחתון 3
עליון + תחתון 1
עליון + תחתון 2
side1
side4
בית / מגזין הקהילה / בלוגים / הבלוג של צאלה – צאלה פחימה אברמוביץ

הבלוג של צאלה – צאלה פחימה אברמוביץ

צאלה פחימה אברמוביץ', בוגרת האוניברסיטה של החיים ועוד אי אילו תחומים… החל מהערכה ואומדן של חפצי אומנות ותכשיטים ועד ניהול בתי מלון, שמאות מבנים ומקרקעין. אמא לשתי בנות מקסימות, אושרה ורעות שעוסקות בתחומי העיצוב והאמנות. חיה עם יוסי האיש שלצידה אהבת נפשה ועם נתן אחיה המיוחד 

מייל: tzetyp@gmail.com

חברה בהרס עצמי

היי כולם. כידוע כל התקופה האחרונה אני סוערת את העובר אותנו כחברה. גדלתי בקריה מאוד נחמדה, קרית שמריהו כורדני א', היינו ערב תרבויות, חיינו בשמחה דלתות בתינו היו פתוחות, הייתה עזרה הדדית ואהבנו איש את רעהו, היינו משפחה אחת גדולה. תחושת הילדות מלווה אותי לאורך השנים תמיד אבל תמיד השתדלתי …

קרא עוד »

חזרתי עם תקוות

אחרי פסק זמן שלקחתי מסיבותי שלי, שנת 2018 בפתח, שנה בה אנו מבקשים ומייחלים לשנה אזרחית טובה מקודמתה, שתביא לנו שנה זו שלום והרגשה טובה, שנרבה אהבה ואחווה. ורעות.. רציתי לפתוח את השנה בכתיבה מעודדת ואופטימית,  רוצה לספר לכם סיפור מרגש, כזכור לפני מספר חודשים סיפרתי בבלוג זה על בחור …

קרא עוד »

Take That 4EVER

שבנותיי הקשיבו בהערצה ללהקת "טייק דאת" לפני יותר מעשרים שנים גם אני הייתי שותפה להתלהבות והאזנתי איתן לשירים באהבה. השבוע בתי הבכורה היתה בהופעה שלהם בארץ. זה הפוסט שכתבה על החוויה: "ביום שני הגשמתי חלום ילדות בפעם השניה כשהלכתי להופעה של להקת טייק דאת. אחרי יומיים שמגדירים מחדש את המונח …

קרא עוד »

תחבורה ציבורית באזורי בילוי בעיר

כרמיאל 11.11 רבע לארבע לפנות בוקר, תאונה, רכב התנגש בעמוד חשמל בכביש העוקף באזור שאינו מואר מספיק,  הנהג ועוד ארבעה נוסעים נפצעו קשה, פונו במסוק לבית החולים, לאחר מאמצי הצלה נוסעת אחת מתה מפצעיה והיתר פצועים בינוני קשה. לצעירים בכרמיאל אין הרבה אופציות לבילוי, צעירים המגיעים לפאבים אחראים מאוד ובוחרים …

קרא עוד »

סיפור העצמה נשית

את מירב הכרתי במכון הלב בנהריה שם אני מטופלת מזה מספר שנים.. בכל הגעה למכון הלב נפעמתי מיכולותיה בארגון וניהול המקום תוך אמפתיה מלאה לכל מטופל ,למרות כמות האנשים הרבה והלחץ החיוך לא סר מפניה. היא מנהלת את המקום בנועם ובתקיפות, מדובר במחלקה לא קלה אותה מנהלת ביד רמה, כל …

קרא עוד »

דבר טוב קורה בבנימינה

שלום לכולם, זהו..החגים הסתיימו חזרנו לשגרה. ברצוני לספר לכם על מפגש שהוזמנתי אליו כאורחת  BNI בנימינה, BNI היא רשת נטוורקינג (NETWORKING) לאנשי עסקים המתכנסים אחת לשבוע עוזרים איש לרעהו בהפניות לעסקים ובשיווק האחד של השני, הקבוצה בבנימינה כללה מגוון רחב של עיסוקים החל מעורכי דין וכלה בשפים וקונדיטורים. התכנסנו לארוחת …

קרא עוד »

המוניות בתחנת הרכבת: לא נעים, לא מכובד

סוף סוף רכבת בכרמיאל, כולנו נרגשים ומקדמים את הרכבת בברכה, פשוט כיף לראות את הרכבת חולפת במקביל לכביש הראשי ומגרשי החניה בתחנות מלאים ממש חלום שהתגשם, בימיה הראשונים של הרכבת מסתמן שהנסיעה זורמת והחלפת הרכבות עוברת חלק. אני שמחה שהחליטו להתחשב בתושבי כרמיאל והעבירו את ההחלפה הראשונה מכיוון ת"א לקריית …

קרא עוד »

תכלה שנה …ותחל שנה וברכותיה

ערב ראש השנה, התרגשות של סוף התרגשות של התחלה, מבחינתי השנה המסתיימת התאפיינה בהקצנה, ההנהגה מנציחה כיתתיות ושבטיות מקצינה את הפלגנות, השיח מתלהם ולא מכבד, זלזול בנכה ובחלש, מאבק של הרשות המחוקקת ברשות השופטת עד חשש לאובדן האיזון בין הרשויות ולפגיעה במהות הדמוקרטית והליברלית שלנו כמדינה וכעם,  תחושה שרב המפריד …

קרא עוד »

שלהי הקיץ: אדם צובר זיכרונות כמו נמלים, בחודשי הקיץ…

שלום לכולם. בשלהי הקיץ בתקופת כאוס של שחיתות בארצנו, אני משתפת מאמר יפה שכתב רענן מהגינה האורגנית בכליל. אני בדרך כלל קונה ירקות ופרות מהגינה האורגנית של רענן לכל משלוח הוא מצרף שיר או מאמר על נושאים הקשורים בטבע, אני מאוד אוהבת את כתיבתו במשלוח האחרון הוא צירף מאמר על …

קרא עוד »

מה שמציק לי

שלום לכולם, לקראת חודש אלול חודש לחשבון נפש במסורת אבותינו, אני רוצה לשתף אתכם בתחושות וברגשות הצפים בי בעת האחרונה. נולדתי למדינה צעירה, התבגרתי יחד איתה. בילדותי גרתי בשכונות מיעוט אשכנזי בתוך ערב רב של תפוצות הודים, מרוקאים, עירקים, בימים אלו הייתה שותפות גורל, כולנו היינו שווים בין שווים. אימי …

קרא עוד »
עליון + תחתון 3
עליון + תחתון 1
עליון + תחתון 2
2 פופ אפ

SHOP NOW
close-link