עליון + תחתון 3
עליון + תחתון 1
עליון + תחתון 2
side1
side6
בית / מגזין הקהילה / בלוגים / מיאנה באהבה – יאנה מלניקוב

מיאנה באהבה – יאנה מלניקוב

יאנה מלניקוב, בלוגרית.
כותבת על החיים מנקודת מבט של אשה, רעיה, אם לשני שובבים, כרמיאלית ומנהלת שיווק ומרכז קריירה במכללה האקדמית צפת

מייל yana.melnik@gmail.com

דרוש ראש עיר לא אטרקטיבי

"נמאס לי לראות שהילדים שלנו עוזבים את כרמיאל לטובת המרכז. כשאני אהיה ראש עיר אפעל על מנת להשאיר כאן את הצעירים" "יש לעיר פוטנציאל נפלא, צריך לפתח בה את התעסוקה, מקומות הבילוי, מערכת החינוך…….ואז ההגירה השלילית הזאת מהעיר תיפסק" נשמע מוכר? לי בכל אופן נדמה שכמעט כל מועמד לראשות העיר …

קרא עוד »

מג'נגלת

את סטודנטית, בשיאה של תקופת בחינות, מלבד מכשירי החשמל הבית כבר שקט וכולם ישנים. את שוב מתיישבת בפעם המי יודע כמה להמשיך ללמוד למבחן. את קצת עייפה אבל רוב הזמן-בערך- את מצליחה. רק בין לבין מוציאה-מסדרת-מכניסה כלים למדיח. מוציאה מהמייבש-מעבירה ממכונת הכביסה-מפעילה את המייבש- מכניסה למכונת הכביסה-מפעילה. את לומדת די …

קרא עוד »

שיחה נכנסת: מזכירות בית הספר

"יאנה שלום, מדברת המורה של שי למולדת…. אל תלחצי, הכל בסדר עם שי! (בכל זאת לא כל יום מקבלים בזמן העבודה טלפון ממזכירות בית הספר בשעות הצהריים המוקדמות)….התקשרתי להגיד לך שהוא עובר תהליך מאוד יפה בשיעורים, משתתף יפה, תורם לדיונים בכיתה, מנסה מאוד. חשוב שתדעי שאני רואה כמה הוא מתאמץ …

קרא עוד »

דין וחשבון עצמי שנתי

31.12.16 פעם בשבוע במוצאי שבת אני מוציאה את הכלבה שלנו דורה לטיול (ייאמר לזכותם של דימה ושי הגברברים שלי שמטיילים איתה פעמיים ביום בכל יתר ימות השבוע..) בכל מקרה, הטיול השבועי איתה מאפשר לי לחוות את השכונה שאני מתגוררת בה בצורה שונה. לא מתוך המהירות של השגרה, לא דרך השמשה של …

קרא עוד »

הקמפיין שלא הצלחתם לפספס

ספק אם מישהו מבין תושבי כרמיאל והסביבה פספס לאחרונה את קמפיין הפרסום המאסיבי של רשת האופנה החדשה שהגיעה לעיר, כן זה עם בר רפאלי. גם אני ראיתי – שלט ואז עוד שלט, ועוד שלט, ועוד קיר גדול ועוד עמוד ענק מוקף עם הכרזה מכל הכיוונים ועוד מסך פלאזמה ועוד מכווני …

קרא עוד »

הם

מכירים את זה שמישהו אומר משהו שממש מעצבן אתכם אבל באותו הרגע אתם לא מוצאים את המילים הנכונות או שזה לא זמן מתאים להשיב לו? מכירים את זה שזה ממשיך ללוות אתכם הלאה וזה עוד יותר מתבשל לכם בבטן ואתם כבר ממש עצבניים, בעיקר על עצמכם שלא עניתם לו כנדרש? …

קרא עוד »

חברה טובה

הרבה חברות נכנסו לחיי לאורך השנים, הרבה גם יצאו מהם בצורה כזאת או אחרת. יש את הגרעין החזק של כמה חברות טובות ומשמעותיות, כאלו שאני מרגישה בנוח לשלוח להן ווטסאפ מטומטם גם באמצע הלילה עם שאלה כלשהי. הן לא חייבות לענות באותו הרגע אבל הן גם לא ישפטו אותי בבוקר …

קרא עוד »

הסוכה של השכונה

כמעט עשור שאני גרה בשכונה הזאת. לא שכונת פאר ולא שכונה של עוני, כמו שאומר השיר המפורסם שאי אפשר לצטט מבלי לזמזם בתוך הראש את המנגינה ומילות ההמשך שלו, וכנראה שגם בה יש לא מעט ילדים כמוך וכמוני- כמו הילדים שהיינו. ובכל זאת היא שונה. אולי זה מבחר החנויות בקומת …

קרא עוד »

מוזה בת ארבעים פלוס

"יצא לך כבר לכתוב על המשבר של גיל ארבעים?" היא שאלה בחיוך גדול ומעט מובך במהלך מפגש אקראי בסופרמרקט. הנדתי בראשי לשלילה "עוד לא הגעתי לשם, יש לי עוד כמה שנים". "אם תרצי אני אשמח לספר לך! זה גיל שעשיתי כל כך הרבה שינויים בחיים- החלפתי עבודה, הוצאתי סוף סוף …

קרא עוד »

בוקר טוב

מביאה את יהונתן, הקטנצ'יק שלי לגן בבוקר. כבר בשער הגן הוא נצמד אליי ולא מרפה. "אני רוצה חיבוק", "אני רוצה נשיקה", "אמא בואי הביתה!". הבכי לא מאחר להגיע. "אתה גיבור! יהיה לך כיף!" אני מנסה להרגיע אותו. זה גן עירייה חדש אחרי שנים שבהן היה רגיל למעון ביתי אינטימי, מנסה …

קרא עוד »
עליון + תחתון 3
עליון + תחתון 1
עליון + תחתון 2
2 פופ אפ

SHOP NOW
close-link