קהילה

קהילה וחברה בפורטל זהר.נט. מאמרים, כתבות, מדריכים, טיפים וסיפורים בנושאי חברה וקהילה, משפחה ועוד.

גיל שנתיים, האם הוא באמת נורא?

פעוט גיל שנתיים הנורא צילום אילוסטרציה Pixabay

שתפוסיגל וצלר מומחית ליחסים במשפחה תוך מתן כלים ליצירת אוירה והרמוניה ביחסים המשפחתיים בתהליך קצר וממוקד טלפון לתיאום: 052491141 חופשת חנוכה, יושבת בבית קפה וממתינה לילדים שיצאו מאולם הקולנוע ובינתיים …

קרא עוד »

איזי שוורץ – הכבאי הראשון

יצחק איזי שוורץ מפקד כיבוי כרמיאל צילום רחלי זילברמן

שתפו40 שנה אחרי שהקים את תחנת הכיבוי הראשונה של כרמיאל ולאחר שפיקד על כבאי העיר במשך 4 עשורים, פושט רב רשף איזי (יצחק) שוורץ את המדים ויוצא לגימלאות. ראיון באיזי …

קרא עוד »

״איש הציפורים״ של דיר אל אסד: החזיק 14 ציפורים מוגנות בבית

ציפורים בכלוב צילום רשות הטבע והגנים ודוברות המשטרה 1225

שתפומאת מערכת פורטל זהר.נט תישארו מעודכנים, הצטרפו לאינסטגרם ולפייסבוק שלנו פעילויות משותפות של שוטרי משמר הגבול של משטרת ישראל, שוטרים ופקחי רשות הטבע והגנים הביאו הבוקר (שני) למעצר חשוד שהחזיק בביתו בכפר דיר …

קרא עוד »

אדם נולד שחקן אמרו את זה מזמן

לירן יקוטי כרמיאל צילום פרטי

שתפולירן יקוטי מכרמיאל חלם כבר בגיל צעיר להיות שחקן וקומיקאי. לפני כשנתיים עזב את עבודתו בשב״ס והתמקד בקריירה ובקרוב כול המדינה תכיר אותו מהסדרות שנות השמונים ומשיח. ראיון רציני בלעדי: …

קרא עוד »

״מתגעגע לאמא״

יפעת עמידן ז״ל כרמיאל. צילום פרטי

שתפושחר עמידן בנה היחיד של יפעת מוותיקי העיר שנפטרה לפני כשנה, ממשיך בחייו אך לא שוכח את אימו. סיפור אישי ואנושי מאת גיל דובריש תישארו מעודכנים, הצטרפו לאינסטגרם ולפייסבוק שלנו יפעת עמידן נפטרה …

קרא עוד »

פרש בודד

איש עסקים בחליפה צילום אילוסטרציה PixaBay

שתפוירון שור, תושב לוטם, נשוי +2 אני מאמן עסקי ואישי פרטי האתר שלי: http://www.mabatpnima.co.il/ אילן הופנה אלי ע"י מירית, שסיפרה לי שהוא איש עסקים מצליח שלאחרונה מתמודד עם אתגרים כלכליים בעסק. הוא …

קרא עוד »

הדוגמנית יאנה פישר: ״כמו שתפגוש את השנה החדשה ככה היא תראה לך״ 

שתפונתן חביב, כותב / תסריטאי בואו להיות חברים שלי באינסטגרם ובפייסבוק מייל : [email protected] הטיפ של הדוגמנית: איך תגיעו להתנשק בחצות? מסר, סיפור אישי ענק וגם הפתגם הרוסי שלה שהסתבך… כמה מילים …

קרא עוד »

ריאיון בלעדי עם נואל ברקוביץ' כוכבת סדרות הילדים ובת זוגו של כדורגלן מכבי ת"א דור מיכה

נואל ברקוביץ צילום רונן אקרמן סוכנות ניב עשת כהן

שתפונתן חביב, כותב / תסריטאי בואו להיות חברים שלי באינסטגרם ובפייסבוק מייל : [email protected] שחקנית עולם הילדים המוכרת  מ'אחותי קפצה כיתה' והסרט 'כמעט מפורסמת' אומרת לכתב פורטל זהר.נט: "פחות אוהבת לשחק את הדמות …

קרא עוד »