קהילה

קהילה וחברה בפורטל זהר.נט. מאמרים, כתבות, מדריכים, טיפים וסיפורים בנושאי חברה וקהילה, משפחה ועוד.

איך להישאר בריאים וחזקים במהלך החורף בצורה טבעית ופשוטה?

אביאור עמנואל תה בריאים בחורף כרמיאל

שתפואביאור עמנואל מכרמיאל מאמן אישי לבריאות טבעית בגוף ובנפש לתהליך ליווי אישי בקליניקה היפה שלי בכרמיאל או אונליין ניתן ליצור קשר בוואטסאפ 054-4-263688 תתלבש. תתחמם. אל תצא רטוב. שלא תתקרר. …

קרא עוד »

ראיון עם כוכבת הנוער שחקנית הסדרה המצליחה 'זגורי אימפריה' הילה הרוש

הילה הרוש ראשי צילום אילן בשור

שתפונתן חביב, כותב / תסריטאי בואו להיות חברים שלי באינסטגרם ובפייסבוק מייל : [email protected] ראיון עם כוכבת הנוער ושחקנית הסדרה המצליחה 'זגורי אימפריה' הילה הרוש: "המאבטח שהביך את עצמו  בצילומים של  הסדרה המצליחה 'זגורי אימפריה' …

קרא עוד »

השליחות של עו״ד רשאד סלים

עורך דין רשאד סלים כרמיאל

שתפואיך הפך עורך הדין רשאד סלים מכרמיאל לאחד המובילים בצפון בתחום הנזיקין, מה סוד ההצלחה ומה האני מאמין שלו? מאת גיל דובריש תישארו מעודכנים, הצטרפו לאינסטגרם ולפייסבוק שלנו עורך הדין רשאד סלים מכרמיאל …

קרא עוד »

אושיית הרשת אדריאנא מיטל עדי: ״הכרמיאלים לא פחות מוצלחים מהתל-אביבים״

אדריאנא מיטל עדי צילום גיא מועלם

שתפונתן חביב, כותב / תסריטאי בואו להיות חברים שלי באינסטגרם ובפייסבוק מייל : [email protected] ״תושבי כרמיאל לא פחות מוצלחים בעסקים מתל אביבים, הכל תלוי ביצירתיות״ קובעת אושיית הרשת, הדוגמנית והיזמית אדריאנא מיטל …

קרא עוד »

צלם האופנה של הסלבס והדוגמן עידו אלקסלסי: ״גם בכרמיאל יש הומואים בארון, ולא רק בת״א״

עידן אלקסלסי

שתפונתן חביב, כותב / תסריטאי מוזמנים להיכנס אל האינסטגרם שלי ולדף הפייסבוק מייל : [email protected] ממילאנו ל-TLV, צלם האופנה והפרנטור שעזב את בירת העיצוב העולמי כדי להגשים את חלומו הציוני "עידו ובזמנו". …

קרא עוד »

הזמרת והכוכבת המצליחה אדווה עומר לצעירים של כרמיאל: ״לעולם לא לוותר״

שתפונתן חביב, כותב / תסריטאי מוזמנים להיכנס אל האינסטגרם שלי ולדף הפייסבוק מייל : [email protected] בראיון בלעדי לפורטל זהר נט. מדברת הזמרת אדווה עומר שהגיעה לרבע הגמר בתוכנית הריאליטי 'הכוכב הבא' "אבא …

קרא עוד »