עליון + תחתון 2
בית / מגזין הקהילה / עסקים / המוסך הוותיק בכרמיאל: 40 שנה למרכז שירות גשר

המוסך הוותיק בכרמיאל: 40 שנה למרכז שירות גשר

מאמרים עליון 3
מאמרים עליון 1
מאמרים עליון 2

המוסך בהנהלת גבי אסולין הוקם בשנת 1978 והעניק שירות לכל תושבי כרמיאל והסביבה שעד אז היו צריכים להרחיק לחיפה, עכו וצפת כדי לטפל ברכבים שלהם. היום זהו אחד המוסכים הגדולים בכרמיאל ובאזור

מאת גיל דובריש

המוסך הוותיק ביותר בכרמיאל, מרכז שירות גשר מציין בימים אלה 40 שנה להקמתו ומעניק 40% הנחה על כל עבודות המכונאות, המיזוג והדיאגנוסטיקה במשך חודש יוני.

בחודש מאי 1978, גבי אסולין שהתשחרר זמן קצר לפני כן מצה״ל, קיבל הצעה מפתה מגיסו חיים ללום, לבוא ולהקים איתו מוסך חדש. גבי השיב בחיוב וביחד הם פתחו את מוסך מורו. ״באותה תקופה היו בקושי מוסכים בכרמיאל ובאזור, לכן כל תושבי העיר נהגו לצאת לחיפה, עכו או צפת כדי לטפל במכוניות שלהם, זה היה קשה מאוד. לכן אנשים שמחו שיש מוסך כאן בכרמיאל, זה חסך מהם את זמן הנסיעה הממושך״ מספר גבי. ״היו אז שני מוסכים כאן, מוסך אמנון כהן ואנחנו, זהו. בהתחלה פעלנו בתוך מבנה שכור ליד מפעל כרמוכרום של ימינו, אז זה היה ממש בקצהו של אזור התעשייה, לא היה כלום מסביב״.

מאמרים באמצע 3
מאמרים באמצע 1

בשנת 1980, במקביל להצלחה, החליטו אסולין וללום להתרחב, הקימו מבנה חדש והגדילו את צוות העובדים. ״בתקופה ההיא, לא היו קורסים והשתלמויות, העובדים התלמדו אצלנו ולמדו את רזי המקצוע, העובדים עזבו עם השנים והקימו מוסכים משלהם״ מספר גבי.

בשנת 1987, חזר חיים ללום בתשובה ועבר להתגורר בירושלים. הוא השאיר את ניהול המוסך בידיו המיומנות של גבי. ״משם המשכנו להתרחב בשלבים, עד שהגענו לשטח של 600 מ״ר. בשנת 2000 הפכנו לחברה בע״מ ושינינו את שם המוסך למרכז שירות גשר. הבנתי שלא די בכך והחלטתי להקים מבנה חדש, בגודל 800 מ״ר. ההקמה הייתה איטית אך עקבית, מסיבות כלכליות, ורק כעבור שש שנים עברנו למקום החדש – והנוכחי. המעבר בוצע, אגב, בדיוק בעת מלחמת לבנון השניה, על רקע האזעקות ונפילות הטילים. בקרוב אנחנו נתחיל בהרחבה נוספת של המוסך ואמורים להכפיל את שטחו, תוך שילוב מערכות ממוחשבות ומתקדמות. זה יהפוך אותנו לאחד המוסכים הגדולים בכרמיאל ובכל האזור״.

גם הדור השני מעורב בניהול המוסך, מאיר – בנו של גבי, מנהל את מרכז שירות גשר מזה כ-15 שנים, לצד אביו: ״עושה לי טוב על הלב שיש המשכיות במשפחה, זו בהחלט גאווה. בכלל כל העובדים שלנו הם כמו משפחה״.

כשאני שואל את גבי אסולין, מה הסוד העומד מאחורי הצלחת המוסך, הוא עונה מיד: ״השירות האישי שלנו והטיפול המקצועי. כולנו לומדים, משתלמים ומתמקצעים כל העת, כדי להעניק ללקוחותינו את השירות הטוב ביותר, אנו מביטים כל העת קדימה, מקווה שיהיו לנו לפחות עוד 40 שנה מוצלחות כאלה״.

 

מאמרים תחתון 3
מאמרים תחתון 2
מאמרים תחתון 1
שתפו

כתבה מעניינת:

ש.מ מוסך שירות כרמיאל 2017-07

מוסך ש.מ שירות כרמיאל – מוסך עם תודעת שירות חברתית

מאת גיל דובריש נדיר למצוא בימינו מוסך מקצועי שמשלב תודעת שירות עניפה עם ראייה חברתית. …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עליון + תחתון 2

1 פופ אפ

SHOP NOW
close-link