פתרונות אבטחה. צילום אילוסטרציה פריפיק
צילום אילוסטרציה פריפיק

G1 – פתרונות אבטחה

שתפו

מערכת זהר.נט

G1 מהווה את הקבוצה המובילה ביותר כיום בתחום שירותי אבטחה, פתרונות אבטחה, בטחון ובטיחות. החברה נוסדה בשנת 1937 בשם "חברת השמירה" ובשנת 2022 הצטרפה לתאגיד G4S. בשנת 2017 החברה נרכשה על ידי קרן פימי. חשוב מאוד לדעת שהחברה מהווה כיום את הבחירה הטובה ביותר עבור כל אדם, חברה, עסק או ארגון הזקוקים למערך אבטחה איכותי ברמה הגבוהה ביותר. בחברה קיים מערך ניהולי, טכנולוגי והנדסי אשר מעניק שירותי אבטחה פיזית, מערכות מתח נמוך, אבטחה אלקטרונית, טכנולוגיות בטיחות ואבטחה מהמתקדמות ביותר בעולם ועוד.

שירותי החברה

שירותי החברה באים לידי ביטוי בכמה היבטים שונים:

G1 מוקד

מדובר על שירותי שליטה וניטור המצויים בראש סדר העדיפויות של החברה. היא פועלת בשטח 24 שעות ביממה בכדי להגן על עסקים, בתים פרטיים, מבנים ציבוריים, מפעלים, משרדים ועוד. באמצעות צי ניידות אשר מאויש בכוח אדם מאומן ומיומן, חברת G1 מוקד מובילה את התחום של מוקדי האבטחה וכן משלבת באופן מוצלח ביותר את המשאב הטכנולוגי יחד עם הגורם האנושי וזאת לצורך יצירת מענה מושלם לצרכי הלקוחות.

פתרונות טכנולוגיים

החברה מציעה עבור לקוחותיה מענה איכותי באמצעות פתרונות טכנולוגיים חדישים ומתקדמים ביותר בתחום האבטחה והביטחון. היא מפעילה אמצעי מעקב, תיעוד וכן אמצעי מניעה חדשניים ומגוונים. במהלך השנים החברה יצרה קשרים עסקיים מבוססים עם יצרניות ציוד האבטחה מהטובות בעולם והיא מהווה את המורשית הבלעדית מטעמן להתקנת הציוד שייצרו. מבין מגוון האפשרויות שהחברה מציעה היא מתאימה את המענה המדויק ביותר לצרכים של כל לקוח. בין המערכות שהיא מפעילה ניתן למצוא מערכות אזעקה לגילוי פריצה המשלבות בין סוגי גלאים שונים וזאת בכדי לכסות בצורה מקסימלית את האזור המבוטח, מערכות גילוי אש וכיבוי אש אשר מקדימות לזהות את מוקדי האש באמצעות גלאים ומכבות אותם במהירות בכדי למזער את הנזקים, מערכות טלוויזיה במעגל סגור וכן הקלטה דיגיטלית המקליטות בזמן אמת ומסייעות להרתעה וכן לקבלת החלטות נכונות וכן פתרונות אשר מונעים גניבה ובד בבד מאפשרים לבתי עסק להציג את מוצריהם ללא חשש וכן מערכות בקרה מתקדמות אשר מסייעות בהשגת סדר וארגון, לבקרת איכות ולתיעוד תהליכי עבודה בזמן אמת.

הגורם האנושי

צי הניידות של החברה כולל יותר מ150 כלי רכב מצוידים אשר מסיירים ברחבי המדינה וכן עשרה מרכזי בקרה הפרושים בכל רחבי הארץ, מפקחים ומנהלים על הפעילות של צי באמצעות תוכנה המותאמת לדרישות משטרת ישראל, חברות הביטוח ומכון התקנים. הסיירים אשר מצויים בניידות עברו הכשרה מקיפה והם סוקרים בצורה קפדנית כל אזור שהם מגיעים אליו בכדי למנוע סיכונים ואיומים שונים.

החברה פועלת במטרה להעניק לכל הלקוחות שלה מעטפת ביטחון מלאה אשר מותאמת לצרכים הייחודיים שלהם באופן מדויק. היא משלבת בצורה מושלמת בין אדם לטכנולוגיה וכך למעשה מציעה מענה מקיף בעל ערך מוסף לכל פרויקט רב מערכתי ומורכב.

 

(תוכן שיווקי)

***אינטרמקס

כתבה מעניינת:

בינה מלאכותית צילום אילוסטרציה Freepik

מגזין AI – בינה מלאכותית

שתפומערכת פורטל זהר.נט העולם הטכנולוגי מתפתח ללא הרף ומביא לנו מהפכות בלי סוף. אחת המהפכות …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *