בית / Uncategorized / Hooverphonic With Orchestra
Hooverphonic היא להקת רוק/פופ בלגי,שהוקמה בשנת 1995. למרות שכבר בשלב מוקדם הם הוגדרו כ"טריפ הופ",הם הרחיבו במהירות את הצליל שלהם לנקודה שבה הם כבר לא יכולים להיות מתוארים כז'אנר בודד

Hooverphonic With Orchestra

שתפו

Hooverphonic היא להקת רוק/פופ בלגי,שהוקמה בשנת 1995. למרות שכבר בשלב מוקדם הם הוגדרו כ"טריפ הופ",הם הרחיבו במהירות את הצליל שלהם לנקודה שבה הם כבר לא יכולים להיות מתוארים כז'אנר בודד, אלא לכמה ז'אנרים,אלקטרוניקה,אלקטרו פופ,רוק,ותערובת של אחרים. הלהקה נקראה במקור הובר, אך מאוחר יותר שינתה את שמם לHooverphonic לאחר שגילו שהרכב אחר כבר משתמש בשם הובר וכדי להימנע מבעיות משפטיות עם חברת שואב האבק. להרכב היתה תחלופה אחת של זמרת שפרשה ופתחה בקריירת סולו.

Hooverphonic With Orchestra זהו אלבום שהוקלט כמו הופעה חיה,ללא מיקסים מיותרים ומאוד נקי,17 קטעים מדהימים שייקחו אותנו למסע מטריף של ביצועים חדשים וגרסאות כיסוי כגון Unfinished Sympathy של Massive Attack. יכולת של תזמורת שמנגנת לצד הרכב אלקטרוני זה שילוב מעניין שיציל אותנו מפני פחד ממוסיקה שמנוגנת ע"י תזמורת.

2Wicky בביצוע מיוחד ללא פשרות ווקאליות,ביצוע מקסים וסוחף של Anger Never Dies,ובקטע מספר 11 פשוט נפלתי מגרסא נהדרת של Jackie Cane, Renaissance Affairקרע אותי עם כינורות, Danger Zone שמסיים ונותן לנו קינוח טעים וקליללאחר ארוחה טעימה ביותר. הפקה נהדרת לאלבום שמתאים לכל מצב רוח,זכרון טוב ומתוק משנות ה-90 עם עיבוד חדש וסוחף.    

לאלבום המלא:

http://www.youtube.com/watch?v=ZzMhfoc4s58

כתבה מעניינת:

חגיגת קונצילה ריגטה עם עגבניות שרי צלויות, קלמטה ומוצרלה צילום אפיק גבאי (1)

קונצילה ריגטה – איטלקית 100%

שתפומתחשק לכם איטלקית 100% על הצלחת? קבלו מתכון של פסטה קונצילה ריגטה עם עגבניות שרי …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.