עליון + תחתון 2
בית / חדשות / חינוך / הורי התלמידים בביה”ס ניצנים נערכים לקראת ישיבה גורלית בלשכת מנהלת המחוז

הורי התלמידים בביה”ס ניצנים נערכים לקראת ישיבה גורלית בלשכת מנהלת המחוז

מאמרים עליון 3
מאמרים עליון 1
מאמרים עליון 2

מובילי המאבק טוענים כי 170 הורים כבר חתמו על עצומה הקוראת להחלפת מנהלת ביה”ס

ביום ראשון ערכו הורי התלמידים בביה”ס ניצנים, אסיפה שניה במספר במסגרת מאבקם להחלפת הנהלת בית הספר. הנהגת ההורים עידכנה את הבאים בנעשה וסיפרה להורים כי ביום רביעי תתקיים במשרדה של ד”ר אורנה שמחון, מנהלת מחוז צפון במשרד החינוך, ישיבה חשובה, בהשתתפות נציגי ההורים, ראש העיר עדי אלדר, ממלאת מקומו רינה גרינברג, ראש מינהל החינוך מנחם שיכל, מנהלת ביה”ס רותי סקרישבסקי והמפקחת על המחוז רחל שחם. בדיון תימסר הודעה על המשך עתידו של ביה”ס.
בהנהגת ההורים אמרו לקראת הישיבה: “אנחנו חוששים מכך שינחיתו עלינו הודעה שלא תהיה לרוחנו, ומכך שלא תהיה לנו האפשרות להשתתף באופן קבלת ההחלטות ולהשפיע על גורל ביה”ס. לכן קיימנו את האסיפה, במטרה לשלוח מכתב למנהלת המחוז ובו דרישותינו”.
ההורים: “אנחנו קוראים לד”ר שמחון, להחליף את מנהלת בית הספר במנהל חדש וראוי, לבחון מחדש את מבנה הכיתות ולפעול לביטול האיחוד הצפוי בשכבות א’, ג’ ו-ו’. אנחנו מבקשים לבצע תהליך להבטחת איכות ההוראה בבית הספר והתאמת הצוות החינוכי לרוח ביה”ס המשלב. כמו כן אנחנו רוצים איזון, בניה ומימוש של תוכניות עבודה אשר יבטיחו את העלאת הרמה הלימודית והטיפול בפרט בתלמידי ביה”ס”.
העצומה שנשלחה לד”ר אורנה שמחון עם העתקים לעיריית כרמיאל, מגובה בחתימות של כ-170 הורים לתלמידים מכרמיאל ומאשחר, מתוך כ-270 תלמידים בסך הכל בביה”ס.

 

מאמרים תחתון 3
מאמרים תחתון 2
מאמרים תחתון 1
שתפו

כתבה מעניינת:

אתר בית הספר הרעות 2018

הורים בביה״ס הרעות דורשים להשבית הלימודים

הדרישה – על רק מה שמכונה ״האלימות הגואה״ בקרב תלמידים בבית הספר מאת גיל דובריש …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עליון + תחתון 2

1 פופ אפ

SHOP NOW
close-link