עליון + תחתון 3
עליון + תחתון 1
עליון + תחתון 2
side3
side6
בית / חדשות / חדשות כרמיאל / השתוללות חסרת רסן של תושב כרמיאל כמעט והסתיימה בפיצוץ
השתוללות חסרת רסן דרומית משטרה שיטור 2018-04

השתוללות חסרת רסן של תושב כרמיאל כמעט והסתיימה בפיצוץ

מאמרים עליון 3
מאמרים עליון 1
מאמרים עליון 2

גבר שהיה שרוי ככל הנראה בהשפעת אלכוהול התנגש ברכבו במכוניות חונות, התעמת עם תושבים וחתך צינורות של בלוני גז. איך זה נגמר?

מערכת זהר הצפון

כמעט פיגוע – כך מגדירים גורמים בעיר אירוע חריג במינו שהתרחש בערב החג השני בכרמיאל. תושב העיר שאיבד את השליטה על עצמו במסע של השתוללות חסרת רסן, היה קרוב מאוד לגרום לאסון בקנה מידה קטסטרופלי לאחר שחתך צינורות של בלוני גז בצובר בבניין מגורים בשכונה הדרומית. מניעיו של האיש אינם ברורים עדיין והוא נמצא בחקירת המשטרה.

האירוע החל ביום חמישי האחרון בסביבות השעה 21:00. הגבר נהג ברכבו הפרטי כשהוא שרוי ככל הנראה בהשפעת אלכוהול והתנגש בשורה של רכבים חונים ברחוב הפרחים. בעקבות הרעש יצאו מהבתים דיירים והחלו להתעמת עימו בקולניות. הם הזעיקו למקום את המשטרה, אולם החשוד ככל הנראה נעלם. כאשר חזר שוב לאותו מקום, מאוחר יותר, הוא חתך כמה צינורות של בלונים בצובר גז השייך לבניין מגורים. תושבים הבחינו בו, שבו והתעמתו איתו והזעיקו פעם נוספת את המשטרה. לא בדיוק ברור מה התרחש מכאן והלאה, אך בשלב מסויים הוויכוח בין החשוד לבין תושבים אחרים גלש לפסים אלימים.

מאמרים באמצע 3
מאמרים באמצע 2
מאמרים באמצע 1

למקום הוזעקו שוב כוחות משטרה, הפעם בתגבור של צוותי שיטור עירוני. הם השתלטו על הגבר, תפסו אותו והעבירו אותו לחקירה בתחנת המשטרה. במקביל הוזעקו לזירת האירוע צוותי כיבוי אש וצוותי חברת הגז, במטרה לאתר את הבעיה בצנרת ולתקן אותה בטרם יקרה אסון כבד.

אחד התושבים במקום סיפר: ״היה יכול להיות כאן אסון גדול. אם האיש הזה היה מדליק אש ליד צינורות הגז החתוכים כל הבניין ובעצם כל השכונה היו עולים באש. זה פשוט לא ייאמן, אני לא מבין מדוע הוא עשה זאת״.

לחדשות נוספות בנושא פלילים ומשפט, כנסו לקישור הזה.

מאמרים תחתון 3
מאמרים תחתון 2

כתבה מעניינת:

מים אדומים זיהום מים 2018-03

תאגיד המים מזכה תושבים שנפגעו מתופעת ״המים האדומים״

תאגיד עין כרמים פירסם הודעה בה הוא מודיע ומפרט על הפחתות בחשבונות המים בשכונות שבהן …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עליון + תחתון 3
עליון + תחתון 1
עליון + תחתון 2
2 פופ אפ

SHOP NOW
close-link

Send this to a friend