עליון + תחתון 2
בית / חדשות / חדשות כרמיאל / מכוש: כביש לבכירים בלבד?
רחוב אנקור עבודות 2018-03

מכוש: כביש לבכירים בלבד?

מאמרים עליון 3
מאמרים עליון 1
מאמרים עליון 2

דיירים ברחוב אנקור טוענים לאיפה ואיפה: ״רק החלק ברחוב שבו מתגוררים בכירים רובד ושופץ״. העירייה: העבודה תושלם בתום עבודות בניה במקום

מאת גיל דובריש

האם קיימת איפה ואיפה ברחוב אנקור בשכונת מכוש? לטענת תושבים המתגוררים במקום, חלק מהכביש רובד בשנה שעברה ואילו בחלק אחר לא בוצע שום תיקון. ״זו אפליה״ הם טוענים.

אחד הדיירים מספר כי ״ברחוב קיימים ליקויים רבים, בין השאר מהמורות ובורות. בקיץ שעבר בוצע ריבוד של חלק מהכביש, אך העבודות נגמרו כמה מטרים לפני צומת נחליאלי. כל מה שמעבר לנקודה הזו לא רובד ולא תוקן״.
דייר נוסף ברחוב מציין כי ״באופן מפליא וקצת תמוה בעיניי, רק בקטע של הרחוב שבו מתגוררים כמה בכירים ידועים בוצעו עבודות הריבוד – והן נפסקו בנקודה שנמצאת מעט אחרי בתיהם. מדוע נעשית עבודה בשני חלקים? אם כבר מרבדים אז יש לבצע את העבודה ברחוב כולו, מקצה לקצה. זה לא רחוב כה ארוך…״

מאמרים באמצע 3
מאמרים באמצע 2
מאמרים באמצע 1

התושבים טוענים כי נעשו מספר פניות לעירייה אך לטענתם, לא קיבלו תשובה מספקת.

תגובת העירייה: ״פיתוח התשתיות בגבעת מכוש כולה ובין השאר ברחובות אנקור ונחליאלי, מבוצע ע״י חברת ערים (כמובן, בתיאום עם העירייה). ריבוד אספלט שכבה שניה מתבצע בכל קטע רחוב בו הושלמה הבניה. הואיל וכל עוד יש בתים בבניה, עוברים כלים כבדים, יש צורך בחפירות תשתית (לרוב ע״י חברת החשמל) והכביש ניזוק. זה גם עלול ליצור מצב חלמאי בו תקופה קצרה לאחר ריבוד הכביש נחפר שוב, מצב שאיש אינו חפץ בו. בצומת הרחובות נחליאלי/אנקור נוצר מצב שבו בוצע קירצוף האספלט ללא ריבוד שכבה שניה (זה קרה לפני מספר חודשים), עקב טעות של הקבלן. בשילוב נזקים שנגרמו ע״י בונים פרטיים נוצרו בקטע זה בורות וחברת ערים אמורה לבצע בימים הקרובים אספלט שכבה שניה בקטע קטן זה. המשך רחוב אנקור לכיוון דרום רצוף במגרשים שבנייתם נמצאת בעיצומה, אשר על כן נדחה ביצוע ריבוד האספלט עד לסיום הבניה ואיכלוס הבתים. כל הקדמה של הריבוד תעלה לנו באספלט פגוע. בקטע המדובר בסעיף הקודם אין מפגעים ואין בורות. נכון שאיכות האספלט שם נמוכה מהקטעים האחרים ברחוב, אבל השלמת הריבוד נכון שתתבצע בתום עבודות הבניה״.

מאמרים תחתון 3
מאמרים תחתון 2
מאמרים תחתון 1
שתפו

כתבה מעניינת:

פצע ילד אלימות בתי ספר 1145

עולה חדשה מאשימה: בני סובל מהתעללות פיזית ומילולית בגלל בית הספר

האם טוענת כי בנה המשולב בשנים האחרונות במסגרת חינוך מיוחד תוך ניצול היותה עולה חדשה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עליון + תחתון 2

2 פופ אפ

SHOP NOW
close-link