עליון + תחתון 2
בית / חדשות / חדשות כרמיאל / ״טירוף״ אדיר מילר בכרמיאל: הכרטיסים אזלו
אדיר מילר בכרמיאל

״טירוף״ אדיר מילר בכרמיאל: הכרטיסים אזלו

מאמרים עליון 3
מאמרים עליון 1
מאמרים עליון 2

בפעם הרביעית בתוך שנתיים, הכרטיסים למופע של הסטנד אפיסט המצליח בכרמיאל זוכים לביקוש גבוה במיוחד. המופע יתקיים בהיכל התרבות ב-11.8.2018

מאת גיל דובריש

״טירוף״ אדיר מילר בכרמיאל. בתוך מספר ימים אזלו כמעט כל הכרטיסים למופע של הסטנד אפיסט המצליח שיופיע ב-11 באוגוסט בהיכל התרבות בכרמיאל, כלומר בעוד כחצי שנה מהיום!

הכרטיסים הוצעו למכירה בשני אתרים בלבד: קסטיליה ופשבר. זאת לאור מדיניות של האמרגן שלא להוציא את הכרטיסים לשיווק באמצעות גורמים אחרים. לפיכך, להיכל התרבות בכרמיאל אין שום קשר או נגיעה לשיווק הכרטיסים למופע. צוות ההיכל עושה מאמצים אדירים לשריין מופעים של אומנים, כגון: ישראל קטורזה, עדי אשכנזי, אדיר מילר ואחרים, העובדה שהאולמות מלאים מדרבנת את האמרגנים להבין את הכדאיות בקיום מופעים בהיכל. אגב, נכון לפרסום שורות אלה, יום חמישי (15.2) בצהריים, ניתן למצוא כרטיסים בודדים למופע.

מאמרים באמצע 3
מאמרים באמצע 2
מאמרים באמצע 1

לדברי מנכ״לית היכל התרבות, לילך רנה-וקסמן, ״זו הפעם הרביעית שאדיר מילר מגיע לכרמיאל וכמו בפעמים הקודמות, גם המופע הנוכחי הוא סולד אאוט. זה לא הפתיע אותנו, הכרטיסים למופעים של אדיר מילר בכל רחבי הארץ נמכרים בתוך זמן קצר. לאור הביקוש הרב, יש עניין בקביעת מועד למופע נוסף כאן בכרמיאל, כנראה אחרי החגים ולקראת סוף 2018, למי שלא הצליח למצוא הפעם כרטיסים, תהיה הזדמנות נוספת״.

אגב, בחישוב קל של מחיר הכרטיס (120 שקלים לא כולל עמלות המכירה באינטרנט) ובמספר הכרטיסים שהוצעו למכירה בהיכל התרבות (760) מתברר שאדיר מילר עשה קופה נחמדה של כ-90,000 שקלים, לפני ניכוי הוצאות ומיסים. בקיצור, שווה לו להגיע לכרמיאל.

עוד נמסר כי למופע של עדי אשכנזי שיתקיים ב-27.3 ולמופע של ישראל קטורזה שייערך ב-29.5, שניהם בהיכל התרבות בכרמיאל, נשארו כרטיסים אחרונים בקופת ההיכל.

 

מאמרים תחתון 3
מאמרים תחתון 2
מאמרים תחתון 1
שתפו

כתבה מעניינת:

פצע ילד אלימות בתי ספר 1145

עולה חדשה מאשימה: בני סובל מהתעללות פיזית ומילולית בגלל בית הספר

האם טוענת כי בנה המשולב בשנים האחרונות במסגרת חינוך מיוחד תוך ניצול היותה עולה חדשה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עליון + תחתון 2

2 פופ אפ

SHOP NOW
close-link