עליון + תחתון 3
עליון + תחתון 1
עליון + תחתון 2
בית / חדשות / פלילים ומשפט / האם‭ ‬פדופיל‭ ‬מורשע‭ ‬מסתובב‭ ‬חופשי‭ ‬בכרמיאל‭?‬
פדופיל בכרמיאל
צילום מסך מתוך שידורי חדשות ערוץ 10

האם‭ ‬פדופיל‭ ‬מורשע‭ ‬מסתובב‭ ‬חופשי‭ ‬בכרמיאל‭?‬

מאמרים עליון 3
מאמרים עליון 1
מאמרים עליון 2

בעקבות‭ ‬שידור‭ ‬כתבה‭ ‬בחדשות‭ ‬ערוץ‭ ‬10‭ ‬חוששים‭ ‬תושבים‭ ‬בכרמיאל‭ ‬מכך‭ ‬שפדופיל‭ ‬שהורשע‭ ‬בעבר‭ ‬בעבירות‭ ‬מין‭ ‬שביצע‭ ‬בקטינות‭ ‬עלה‭ ‬ארצה‭ ‬והשתקע‭ ‬בעיר

מאת‭ ‬גיל‭ ‬דובריש

תושבים בכרמיאל חוששים בעקבות חשיפת חדשות ערוץ 10 (14 בשלט), מכך שפדופיל מורשע מסתובב באופן חופשי ומתגורר ככל הנראה בכרמיאל. בתחקיר המעמיק ששודר במהדורת החדשות של יום ראשון בערב, מתואר החשוד כפדופיל מסוכן שהואשם בעבירות מין שביצע בעבר נגד קטינות במולדתו, ארצות הברית. לפי הכתבה החשוד, יוסף (מפאת צנעת הפרט לא נפרסם את שמו המלא, למרות שהדבר פורסם במסגרת הכתבה), נתפס ונכלא. הוא ריצה עונש מאסר בכלא אמריקאי. לאחר ששוחרר, עלה בשנת 2016 ארצה והשתקע באזור הצפון. לא נמסר מקום מגוריו המדוייק, אולם צופים חדי-עין הבחינו לטענתם כי בצילומים שבוצעו בחשאי ומתעדים את האיש מסתובב, ניתן לראות את רחוב הפרחים בשכונה הדרומית בכרמיאל. באחד הקטעים הכתב, המצוייד במצלמה נסתרת, פונה ישירות אל האיש ושואל אותו למעשיו, האיש משיב לו כי הוא חדש באזור ומתגורר כאן מספר חודשים. ברקע ניתן לראות גן משחקים שלטענת צופים רבים זהה לגן משחקים ברחוב הפרחים. כמו כן מתועד אולם אירועים ידוע באזור, שבו עבד החשוד תקופת מה.

בעקבות החשיפה בטלוויזיה, פנינו אל המשטרה כדי לבדוק האם ידוע לה על האיש והאם קיים פיקוח או מעקב עליו. כידוע, על עבריינים שהורשעו בארץ בפדופיליה, קיים מעקב משטרתי. בתגובה, נמסר לנו מהמשטרה, כי ״הנושא נבדק, לא ניתן לפרסם פרטים נוספים בשלב זה״.

מאמרים באמצע 3
מאמרים באמצע 2
מאמרים באמצע 1

מאמרים תחתון 3
מאמרים תחתון 2

כתבה מעניינת:

עו״ד רונן לפיד

אופס, בטעות כרתנו לך את הלבלב

תושבת כרמיאל, אשר תבעה את שרותי בריאות כללית באמצעות באי כוחה עורכי הדין רונן לפיד …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עליון + תחתון 3
עליון + תחתון 1
עליון + תחתון 2

Send this to a friend