עליון + תחתון 2
בית / חדשות / תכנית מצטיינים להייטק: תלמידי תיכון מהצפון יחלו לעבוד בחברת ווסטרן דיגיטל
western digital
צילום: חברת ווסטרן דיגיטל

תכנית מצטיינים להייטק: תלמידי תיכון מהצפון יחלו לעבוד בחברת ווסטרן דיגיטל

מאמרים עליון 3
מאמרים עליון 1
מאמרים עליון 2

תלמידים מצטיינים בכרמיאל ובמשגב מקבלים הזדמנות לעבוד כבר במסגרת תקופת התיכון באחת מחברות ההייטק הגדולות והמובילות בעולם

את הפרויקט יזמה חברת Western Digital בשיתוף האיגוד הישראלי לתעשיות מתקדמות ומשרד החינוך. התלמידים יעבדו כ-10 שעות שבועיות במרכז הפיתוח של החברה בתפן

מערכת זהר הצפון

ביום חמישי התקיים במרכז הפיתוח של חברת 'ווסטרן דיגיטל' באזור התעשייה תפן מפגש פתיחה במסגרתו נפגשו לראשונה ששת תלמידי התיכון המצטיינים מאזור הצפון אשר נבחרו לעבוד בחברת 'ווסטרן דיגיטל' במסגרת תכנית "מצטיינים להייטק" של החברה. התלמידים הנבחרים יוצבו בצוותי הפיתוח של החברה באתר תפן כבר במהלך תקופת התיכון. התלמידים יחלו את עבודתם בחברה בשבועות הקרובים ויעבדו כ10 שעות מידי שבוע. התלמידים שנבחרו לתכנית מגיעים מאוכלוסיות מגוונות ומצטרפים לקבוצה של 30 תלמידים שכבר שולבו בצוותי הפיתוח של אתר החברה בכפר סבא.

מאמרים באמצע 3
מאמרים באמצע 1

"מצטיינים להייטק" – תכנית חינוכית

"מצטיינים להייטק" הינה תכנית חינוכית שיזמה חברת "ווסטרן דיגיטל" בשיתוף IATI ומשרד החינוך, להעסקת תלמידי תיכון מצטיינים בתעשיית ההייטק. התכנית מיועדת לתלמידים מצטיינים בעלי יכולות לימודיות ואישיות גבוהות, ומטרתה לשלב אותם בצוותי פיתוח קיימים

ציקו שוחט רוזנפלד, מנהל מרכז הפיתוח של ווסטרן דיגיטל בתפן אמר: "חיזוק המודעות בקרב האוכלוסייה המקומית לגבי הפוטנציאל הענק שטמון בהיי טק הוא אחד העקרונות החשובים ביותר, בפרט  לפריפריה הצפונית. החבורה הצעירה הפתיעה בשלב הראיונות ביכולת תכנות מתקדמת וחשיבה יצירתית, ואנחנו נרגשים למצות את שיתוף הפעולה בין המהנדסים והמהנדסות שלנו לנערים והנערות ובטוחים כי העשייה הזאת תניב פירות רבים".

ווסטרן דיגיטל מעודדת תלמידים

חברת 'ווסטרן דיגיטל' מעודדת תלמידים מצטיינים להצטרף לתעשיית ההייטק, לחוות את התעשייה מקרוב על כל צדדיה ובכך לפתח מודעות ולבנות תשתית רחבה של עובדי הייטק בעתיד. לחברה מסורת ארוכת שנים של עשייה חברתית ומחזיקה בשלושה מרכזי פיתוח ברחבי הארץכפר סבא, עומר ותפן; והיא משקיעה בפרויקטים קהילתיים בכל אחד מהם. החברה זכתה בפעם השישית ברציפות בדירוג "פלטינה+", הדירוג הגבוה ביותר של ארגון מעלה, המשמש כמדד הראשי להערכת אחריות תאגידית בישראל. החברה משקיעה בפרויקטים תקציבים גדולים ומרבית עובדי החברה מעורבים בפעילות חברתית מגוונת לאורך כל השנה ומשקיעים יחד כ-4500 שעות התנדבות בשנה. בשנים האחרונות החברה יוזמת ומובילה בשיתוף ארגונים נוספים, מהלכים חינוכיים שנועדו לעודד את החינוך הטכנולוגי ואת החשיפה לתעשיית ההייטק בכל הארץ.

לעוד כתבות במדור חינוך – חדשות כרמיאל, משגב והסביבה

מאמרים תחתון 3
מאמרים תחתון 2
מאמרים תחתון 1
שתפו

כתבה מעניינת:

שהם שמיר 2018-05

התקווה‭ ‬האחרונה‭ ‬של‭ ‬שהם להחלים ממחלת‭ ‬הסרטן

שהם שמיר בן 10 מהיישוב גילון ליד כרמיאל, הצליח להתגבר לפני 4 שנים על מחלת …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עליון + תחתון 2

2 פופ אפ

SHOP NOW
close-link