עליון + תחתון 2
בית / חדשות / חברה וקהילה / חגיגה מוטורית בכרמיאל – מה מצפה לנו השנה?
חגיגה מוטורית בכרמיאל

חגיגה מוטורית בכרמיאל – מה מצפה לנו השנה?

מאמרים עליון 3
מאמרים עליון 1
מאמרים עליון 2

את התמונה הזאת לא רואים כל יום, במיוחד לא בכרמיאל: מאות רכבי אספנות נדירים יציפו את רחובות העיר ביום הראשון הקרוב, החל מהשעה 11:00 בבוקר

חגיגה מוטורית

באירוע ישתתפו מכוניות נדירות (כמותן יש בישראל אחת או שתיים), רכבים משנות ה-20 וה-30 של המאה הקודמת, לצד מכוניות אספנות נוסטלגיות משנות ה-60, ה-70 וה-80 ומאות אופנועי הארלי דייווידסון בדגמים שונים.

הרכבים והאופנועים הנדירים שישתתפו בחגיגה המוטורית הגיעו לישראל בין היתר באמצעות קבוצת  ushopsmotors המתמחה ברכבי הויטנאג' והאספנות. ירון בן אלי, מנכ"ל קבוצת Ushops, מספר: "האירוע בכרמיאל הפך למסורת מוערכת וחשובה הנותנת כבוד  לעולם רכבי האספנות בישראל. אני מודה לעיריית כרמיאל ובראשה מר ראש העיר עדי אלדר על הפקת האירוע ושימור המסורת".

מאמרים באמצע 3
מאמרים באמצע 1

האירוע המוטורי הגדול בכרמיאל – הנה זה קורה (כבר בפעם השמינית)

חגיגה מוטורית

רוצים גם אתם להצטרף  לעשרות אלפי בעלי רכבי אספנות בארץ? ובכן, יש לכם הזדמנות. במקום תינתן הדרכה על יבוא אישי לקהל הרחב במסגרתה תוצג האפשרות להגשים חלום ולהפוך לבעלים הגאה של מכונית נדירה. ואם כבר יש לכם רכב מסוג הנכון, אל תפספסו את ההזדמנות להשוויץ: בעלי רכבי אספנות\רכבים ייחודיים מוזמנים להירשם להציג את רכבם דרך האתר הזה.

חגיגה מוטורית בכרמיאל: מידע למביני עניין

שימו לב אילו אורחים  יגיעו אלינו ביום ראשון : מועדון אלפא רומיאו, מוסטנג ישראל, מועדון רוכבי הארלי דיווידסון,  מועדון הקורבט הישראלי, מועדון פורשה אספנות Porsche 944, מועדון הרכבים האמריקאיים, JDM ISRAEL ועוד ועוד. מועדוני הרכב יציגו בפני הקהל הנדהם (שזה אתם ואנחנו כמובן) את כוכבי הכביש הגדולים ביותר בעולם המוטורי, ביניהם הדגמים הבאים:

CAMARO 2SS
MUSTANG ECO
MGB GT
OPEL GT
CB1100
BMW K7

מאמרים תחתון 3
מאמרים תחתון 2
מאמרים תחתון 1
שתפו

כתבה מעניינת:

ניצן הורוביץ. צילום משה שי

טראמפ – טוב או רע ליהודים?

חבר הכנסת לשעבר והעיתונאי ניצן הורוביץ מגיע בסוף החודש להרצות על הנשיא האמריקאי הכי מפתיע …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עליון + תחתון 2

2 פופ אפ

SHOP NOW
close-link