עליון + תחתון 2
בית / חדשות / ספורט / כדורגל / כבוד: אבי גיסברג מכרמיאל מונה לסקאוט של נבחרות ישראל הצעירות
אבי גיסברג סקאוט הנבחרת

כבוד: אבי גיסברג מכרמיאל מונה לסקאוט של נבחרות ישראל הצעירות

מאמרים עליון 3
מאמרים עליון 1
מאמרים עליון 2

מנהל המכללה לכדורגל בחסות מכבי חיפה של עמותת פרחי כרמיאל ושחקן העבר, הפך לכרמיאלי הראשון שממונה לסקאוט נבחרות ישראל

מאת גיל דובריש

אבי גיסברג, מנהל המכללה לכדורגל בחסות מכבי חיפה של עמותת פרחי כרמיאל, מונה השבוע באופן רשמי לסקאוט נבחרות ישראל הצעירות (עד גיל 19).

בעקבות המינוי אמר גיסברג: ״אני שמח להיות חלק מהשינוי בנבחרות ישראל , מרגיש תחושת שליחות וגאווה לי ולמכללה לכדורגל כרמיאל. כמובן שהדבר לא יפגע במכללה לכדורגל ואני אמשיך לנהל באותה התלהבות ולעשות הכל למען הילדים בכדי שהם יקבלו את הטוב ביותר. זהו אתגר גדול להצטרף למהפכה בנבחרות ישראל ולהיות חלק מזה, אני מודה לניר לוין, זאביק זלצר ולירון גלאט על האמון וכמו בכל דבר, אתן הכל בצורה הכי מקצועית שיש״.

מאמרים באמצע 3
מאמרים באמצע 1

גיסברג, תושב כרמיאל, מנהל מזה שנים את המכללה לכדורגל במסגרת עמותת פרחי כרמיאל. בצעירותו שיחק בקבוצות הנערים והנוער של מכבי חיפה ואף זכה עם קבוצת הנוער בדאבל. הוא נמנה על סגל נבחרת הנערים והיה קפטן נבחרת ישראל צפון בגיל נערים. לאחר מכן המשיך לקריירה מקצוענית שבמהלכה שיחק במכבי עכו ובני סכנין, עימן השיג תארי אליפות בליגות המשנה.

כיום בנוסף לניהול המכללה לכדורגל, משמש אבי כפרשן כדורגל, בין היתר בערוץ 2 לשעבר, ערוץ 1 וערוץ הספורט. כמו כן הוא חבר צוות זהר הצפון ומפרסם בלוגים באתר ובעיתון זהר הצפון. ההערכה הרבה לה הוא זוכה כאיש מקצוע בענף הכדורגל זוכה כעת להכרה ארצית באופן רשמי, עם מינויו לסקאוט של הנבחרות הצעירות.

מאמרים תחתון 3
מאמרים תחתון 2
מאמרים תחתון 1
שתפו

כתבה מעניינת:

ויוה לס וגאס!

אייל דהן, יליד כרמיאל, מגשים היום את החלום האמריקאי כמאמן כדורגל מוערך לנוער בעיר לס …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עליון + תחתון 2

1 פופ אפ

SHOP NOW
close-link