בית / Uncategorized / Sivert Høyem Lioness
Sivert Hoyem Lioness
Sivert Hoyem Lioness

Sivert Høyem Lioness

Sivert Høyem אמן נורבגי די ותיק בשוק ועם פעילות יפה ולא מוכרת כל כך בישראל,הוא נחשב לבעל קול של משאב טבעי של נורבגיה בזכות הקול העמוק שלו שמטיל אור חם על המוסיקה שלו. האלבום החדש שלו ממש נשלט על ידי הקול שלו בצורה אלגנטית וקלסית.

Lioness הוא האלבום החמישי שלו והוא ממשיך את המסורת של המוסיקה הסופר איכותית יש כאן נגיעות שהזכירו לי את רוי אורביסון וברוס ספרינגסטין ושירים שמזכירים ייסורים אל תוך הלילה עם מצבי רוח רומנטיים ואפלוליים,וככל שהאזנתי יותר לאלבום זיהיתי אף יותר קולות שהזכירו לי זמרים אחרים.

Sivert Høyem הוא זמר שגדל בכפר קטן בצפון נורבגיה וכשעבר לאוסלו עשה אתפריצת הדרך שלו עם ההרכב המשובח Madrugada (מומלץ מאוד להאזין) אשר הוציאו 5 אלבומים ואיתם זכה גם בכמה פרסי גראמי.רוב השירים מדברים על סיפורים ממש כמו סופר או שחקן אמר סיברט וממחקר קטן באינטרנט המפיק והנגנים שלו משבחים ואומרים שזהו זמר מאוד מיוחד שיצא להם לעבוד יחד,מאוד נוח וזורם בהקלטות. הגיטרה האקוסטית שולטת לכל אורך האלבום.Lioness הוא אלבום שנשמע כמו מכחול חלק שחור הצובע רמקולים אקוסטיים ובעל עטיפה משגעת,כל שיר יכול להפוך את הלילה למשהו אחר ולהכניס אווירה חמימה יותר הביתה,הוא לא נמאס באף שיר ויש בו בסך הכל 10 קטעים מרהיבים שבסופם הוא מסתיים בחזרה איכותית לסטייל ישן של שנות ה-60 עם ערבוב של 2016.

מאת אייל דניאל zebanet

שתפו

כתבה מעניינת:

חיית מחמד ובעלים תחרות 2019-02

שתי טיפות מחמד

התחרות ״שתי טיפות מחמד״ יוצאת לדרך. מי הכי דומה לחיית המחמד שלו? תחרות הפרסים הגדולה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

SHOP NOW
close-link
//set menu items with childrens to be clickable