בית / כרמיאל / פלילי ומשפטי / אדם השתולל במשרד עורכי דין ואיים לתקוף עובדים
ניידת משטרה משטרת כרמיאל
ניידת משטרה. צילום אילוסטרציה (אין קשר לכתבה)

אדם השתולל במשרד עורכי דין ואיים לתקוף עובדים

שתפו

המשטרה הוזעקה למקום ותפסה את החשוד. בעל המשרד: סיטואציה בהחלט לא נעימה

מאת גיל דובריש

גבר בן 33, תושב הכפר בענה, השתולל בפראות היום (שלישי) בשעות הצוהריים במשרד לעריכת דין בכרמיאל ואיים על חייהם של העובדים במקום.

גם זה יעניין אתכם בפורטל זהר.נט:

האיש, בן זוגה של לקוחה במשרד בו מדובר, הגיע למקום ברכבו, שלף ממנו חפץ כלשהו וניגש בריצה לכיוון הכניסה. העובדים שהבחינו מבעוד מועד בנעשה הספיקו לנעול את הדלת. האיש חבט בדלת הכניסה בעוצמה רבה והשתולל בפראות תוך שהוא צועק ומאיים לפגוע באנשים שנמצאים בפנים.

שוטרי משטרת ישראל שהוזעקו למקום פתחו בסריקות לאיתור החשוד. החשוד אותר נעצר ומובא לתחנת המשטרה לחקירה. חוקרים הגיעו לזירת האירוע, במטרה לאסוף ממצאים ולפתוח בחקירה.

בעל המשרד סיפר לנו לאחר האירוע כי ״מדובר באדם המוכר לנו על רקע נפשי ועברייני, ייצגנו את אשתו ללא רבב, מתוך הזדהות עם עניינה של אשתו סבלנו את הפרעות האישיות שלו עד שלא ניתן היה יותר.  בשל התנהגותו המורכבת והבעייתית שחיבלה באפשרות קידום התיק ביקשתי להפסיק לייצג את אשתו ולכן החליט להגיב בצורה אלימה ומסוכנת כפי שהגיב. למרבה המזל הבחנו בו בעת שהוציא חפץ מהאוטו ורץ לכיוון העסק, אז הספקנו לנעול את הדלת לפני שהגיע. אותי אישית זה לא הפחיד אבל הסיטואציה הייתה בהחלט לא נעימה. אתה מעניק את השירות הטוב ביותר למען לקוח והוא לא מבין זאת ואף מאיים באלימות. אני מקווה שהמשטרה תמצה את הדין עם האיש״.

כתבה מעניינת:

עורך דין רשאד סלים כרמיאל

חזה בקרוב משפחתו נדרס בפראות – ויפוצה ב-678,000 ש"ח

שתפוצעיר שחזה כיצד קרוב משפחתו נדרס על-ידי נהג ונאלץ לעבור טיפולים פסיכיאטריים הוכר כנכה ויקבל …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.