פיט סטפ פרו באנר עליון 2018-10
בית / חדשות / חדשות כרמיאל / אזרחים מתעדים: אשפה מצטברת ברחובות
ארט דה ג׳לטו באנר עליון 2018-12-26
הוט סינמה באנר מאמרים 2019-02

אזרחים מתעדים: אשפה מצטברת ברחובות

ארט דה ג׳לטו באנר עליון 2018-12-26
הוט סינמה באנר מאמרים 2019-02

מה קרה למערך פינוי האשפה בכרמיאל? תמונות שנשלחו אלינו למערכת מתעדות אשפה המצטברת במשך ימים במקומות שונים בעיר. העירייה: הייתה בעיה טכנית באחד המנופים המפנים גרוטאות

מערכת זהר הצפון

בתקופה האחרונה נשלחים אלינו צילומים שונים המתעדים אשפה המצטברת ברחובות. בין השאר קיבלנו תיעוד מאיזור התעשייה ומשכונות מגורים ברחבי העיר. האזרחים ששלחו לנו את התמונות מביעים תמיהה על כי ״האשפה נשארת על הרצפה במשך ימים ארוכים״, כלשונם ומציינים כי לא הבחינו בנוכחות כלשהי של צוותי ניקיון ופינוי אשפה. ״כמה זמן אפשר לראות את ערימות האשפה נערמות זו על זו?  כבר מספר ימים שהפחים עולים על גדותיהם, זה לא נאה ולא מריח טוב״ אמר לנו אחד הפונים.

פנינו לעיריית כרמיאל, עם התמונות המצורפות וזו התשובה שקיבלנו. בנושא הפסולת באיזור התעשייה, נמסר ע״י ראש מינהל איכות הסביבה: ״פינוי הפסולת התעשייתית ופסולת אריזות קרטון וכדומ' הנו באחריות בעלי העסקים. מדובר בקרטוניה שמפונה ע"י חב' אמניר וסביבה הצטברה פסולת אחרת שחב' אמניר לא מפנה. במקרים כאלה מח' הפיקוח נכנסת לתמונה ומטפלת בבעיה״.

בנושא האשפה המצטברת בשכונות המגורים, נמסר: ״את הגרוטאות והגזם בעיר, אוספים בעזרת שני מנופים. הייתה בעיה טכנית עם מנוף אחד, המנוף הוכנס לטיפול למוסך. נאלצנו לתגבר את עבודת המנוף הנותר בשתי משמרות ועבודת קבלן ובימים אלו אנו משלימים את הטיפול בכל החריגים״.

 

ארט דה ג׳לטו באנר דף ראשי 2018-12-26
2019-01-10 ד״ר קוקיס באנר כתבות
שתפו

כתבה מעניינת:

גן ילדים הצפה גשם 2019-02

בוקר לא טוב: ההורים והילדים הגיעו לגן מוצף מים

בעקבות סופת הגשמים חדרו מים מהגג והציף את המקום. נציג ההורים: לא הגיוני  שילדים בני 5 …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

פיט סטפ פרו באנר עליון 2018-10

SHOP NOW
close-link