בית / כרמיאל / חדשות כרמיאל / אחרי שעה של חרדה: ילד בן 4 שנעלם נמצא מתחת לשולחן
ניידת משטרה משטרת כרמיאל
ניידת משטרה. צילום אילוסטרציה (אין קשר לכתבה)

אחרי שעה של חרדה: ילד בן 4 שנעלם נמצא מתחת לשולחן

שתפו

״האפיקומן״ גירסת 2021: כוחות שיטור ומתנדבים רבים הוקפצו בכרמיאל בעקבות דיווח על היעלמותו של ילד, בזמן שהסתתר מתחת לשולחן בבית…

מערכת פורטל זהר.נט

זה היה יכול להיות מצחיק אם זה לא היה מבהיל: ילד בן 4 שנעלם במשך שעה ארוכה והקפיץ כוחות שיטור ומתנדבים תושבי העיר, נמצא בריא ושלם כשהוא… מתחת לשולחן בבית בו התארח.

היום (שלישי, 23.3.2021) אחרי הצוהריים התקבל דיווח על היעדרותו של ילד בן 4, שאינו תושב העיר, אשר הגיע עם הוריו לביקור בבית משפחה המתגוררת בשכונה המערבית בכרמיאל. בשלב מסויים הילד נעלם מעיני ההורים והמשפחה המארחת. כמובן שמפלס החרדה והבהלה במשפחה עלה מיד לרמות שיא, הילד לא השיב לקריאות והיה חשש שיצא מהבית ואבד בדרכו.

המשטרה והשיטור העירוני הוזעקו למקום במהירות כדי לבצע חיפושים וסריקות בכל רחבי השכונה. אל אנשי השיטור הצטרפו גם תושבים המתגוררים במקום אשר סייעו בהתנדבות בחיפושים הנרחבים.

לאחר כשעה בערך אותר הילד כשהוא בריא ושלם על-ידי ילדים אחרים בני משפחתו כשהוא מסתתר מתחת לשולחן בבית המשפחה המארחת. מתברר כי כל אותה העת לא יצא כנראה מהבית אלא שכב בשקט מתחת לשולחן, ברוב תמימותו ומבלי שיהיה מודע לסערה שהתחוללה בגללו בחוץ. סוף טוב, הכל טוב… ״האפיקומן״ נמצא.

גם זה יעניין אתכם בפורטל זהר.נט:

כתבה מעניינת:

זיוה אייזיק צילום מהפייסבוק

נפטרה זיוה אייזיק, מראשונות כרמיאל

שתפוזיוה אייזיק מראשונות כרמיאל וסייעת אהובה ומוכרת במשך עשרות שנים בגני הילדים בעיר, נפטרה בגיל …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.