בית / חדשות / חדשות כרמיאל / אי הבנה: אישה נעצרה לחקירה כי גננת חשדה שהיא מחבלת
צילום אילוסטרציה. למצולמים אין קשר לכתבה

אי הבנה: אישה נעצרה לחקירה כי גננת חשדה שהיא מחבלת

צוות בגן ברבין חשד כי עובדת קבלן מטעם משרד החינוך מנסה לחטוף ילדים והזעיקה את המשטרה. האישה נעצרה – ושוחררה

מאת גיל דובריש

מהומה על לא מאומה, כך אפשר להגדיר במשפט אחד את מה שהתרחש אתמול (יום רביעי) בגן ילדים בשכונת רבין ואשר גרר גל של שמועות ברחבי העיר על ניסיון לחטיפת ילד. אז קודם כל נרגיע – לא קרה שום דבר חריג, לא מבחינה פלילית ולא מבחינה לאומנית.

ביום רביעי בשעות הבוקר הגיעה לגן עובדת, שתפקידה ליטול דגימות של מזון מגני הילדים, כחלק מתהליך הביקורת שמבצע משרד החינוך. אלא שהביקור הזה לא היה מתואם עם הגננת וצוות הסייעות במקום. האישה, ממוצא ערבי, ניסתה להיכנס למקום, אך צוות הגן גילה ערנות ופשוט סירב לפנייתה. מתברר כי הגננת והסייעות חשדו כי האישה שמנסה להיכנס למתחם מנסה לחטוף את אחד הילדים, אולי אף על רקע לאומני ואף הזעיקו למקום את המשטרה. בתוך זמן קצר התפתח בין הצדדים עימות קולני, כאשר תוך כדי הוויכוח, הגיעה למקום במהירות ניידת משטרה והאישה נלקחה לחקירה בתחנה.

רק במהלך החקירה, התברר בבדיקה שנעשתה מול הרשויות, כי מדובר בעובדת שתפקידה לאסוף דגימות מזון וכי ככל הנראה היה ״קצר״ בתקשורת ומועדה ביקורה לא היה מתואם מול צוות הגן, מה שגרם לחשדנות הטבעית של הגננת והסייעות לפרוץ החוצה. האישה שוחררה לביתה, הסיפור כאמור הסתיים אבל השמועות על ניסיון חטיפת ילד עוד המשיכו להתרוצץ בעיר כל היום למחרת.

שתפו

כתבה מעניינת:

תאונה כיכר בית הכרם כיכר החמור כרמיאל 2019-06-11

כרמיאל: שני פצועים בהתנגשות רכבים בשכונת הגליל

מערכת זהר.נט שני פצועים, האחד באורח בינוני והשני באורח קל, בתאונת דרכים שאירעה לפני שעה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

SHOP NOW
close-link
//set menu items with childrens to be clickable