אלימות בבתי הספר: תלמיד תקף מורה

שתפו

כוחות שיטור עירוני הוזעקו כדי להשליט סדר. המורה החליטה שלא להגיש תלונה. במקרה נוסף, עוכבו לחקירה שני תלמידים שהיו מעורבים בקטטה בבית ספרם

למרות כל המאמצים במערכת החינוכית להגביר את המודעות של התלמידים בנושא האלימות, שני מקרים שאירעו בשבוע החולף מוכיחים כי עדיין, דרך ארוכה מצפה לצוותי המחנכים.

מקרה חמור במיוחד אירע כאשר תלמיד באחד ממוסדות החינוך בעיר, תקף מורה באלימות מילולית ופיזית. זאת על רקע ויכוח שפרץ בין השניים מסיבות לא ברורות. בשעה שהמורה התגוננה יצאו לעזרתה חבריה לצוות בנסיון להרגיע את התלמיד ובמקביל הוזעקה למקום ניידת שיטור עירוני. עם בואם של הפקחים לבית הספר, הם גילו כי הרוחות שככו וצוות המורים כבר הספיק להשתלט על התקרית. למרות האירוע החריג, החליטה המורה שלא להגיש תלונה בתחנת המשטרה כנגד התלמיד.

בתקרית נוספת שאירעה בשבוע הקודם, התקבל דיווח במוקד 100 של המשטרה, על קטטה קשה באחד מבתי הספר בעיר. זאת בעקבות ויכוח בין שני תלמידים שגלש עד מהרה לפסים אלימים. ניידת שיטור עירוני שהוזעקה למקום הגיעה במהירות, אנשי השיטור הפרידו בין התלמידים ובהמשך, הובאו השניים לתחנת המשטרה בכרמיאל, להמשך החקירה.

כתבה מעניינת:

מעבדת סמים בדירה בכרמיאל. צילום דוברות המשטרה

דירת הסמים בכרמיאל: הפעיל מעבדת גידול סם בלי שהשכנים ידעו

שתפואחת התפיסות הגדולות בשנים האחרונות בכרמיאל: נחשפה מעבדת סמים בדירת מגורים ובה 50 ק״ג סמים …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.