בית / חדשות / חברה וקהילה / אל המקורות – מופע להקות המחול הייצוגיות כרמי מחול
חדשות כרמיאל
הפרימיירה של כרמי מחול. צילום: אלכס הובר

אל המקורות – מופע להקות המחול הייצוגיות כרמי מחול

במוצ"ש התקיים בהיכל התרבות מופע הפרימיירהאל המקורות של להקות המחול הייצוגיות כרמי מחול, מופע חדשני אשר הביא את המקורות היהודיים לקדמת הבמה תוך שילוב ריקודים סוחפים ועיבודי מוזיקה ייחודיים.

140 רקדנים, 20 ריקודים שונים ומאות תושבים אשר הגיעו לצפות במופע שארך כשעתיים. לאורך המופע קמו לתחייה סיפורי התנ״ך הגדולים במופע מחול ססגוני, מרהיב וסוחף מלווים בשירים ומוזיקה בעיבודים עכשוויים בהשראת המקורות.

לפני שהחל המופע, בירך ראש העיר, עדי אלדר את הלהקות, הצוות המקצועי וכל השותפים בעשייה המבורכת והחשובה לעיר ולתרבותה.

המופע נפתח בסיפור בראשית והמשיך בסדר הכרונולוגי של סיפורי התנ"ך ביניהםקין והבל, תיבת נח, חלום יעקב, הסנה הבוער, מגדל בבל, יציאת מצרים ועודהקהל לא נשאר אדיש למופע אשר שילב גם עזרים טכנולוגיים מרהיבים, קליפים קצרים ולווה בקטעי קול המספרים את סיפורי התנ"ך בצורה מעניינת וסוחפת.

בתום המופע, בירכה שולה כהן, סגנית ראש העיר ויו"ר הנהלת רשת המתנ"סים כרמיאל והודתה לכל העוסקים במלאכה, לרקדנים ולצוות המקצועי על תרומתם האדירה להצלחת המופע.

רשת המתנ״סים כרמיאל מברכת על הצלחתו של המופע ומודה לרקדנים על עבודתם הקשה ולצוות המקצועי: עדן דריי אלנקווה מנהלת הלהקות, דורון גואטה מנהל אומנותי ולצוות רעות בכר, דיתי תור, נטלי בר, אבירן קוצ'רו ואורן טישלר.

להקות המחול הייצוגיות כרמי מחול נוסדו לראשונה בשנת 1982 ע"י עיריית כרמיאל ומופעלות על ידי רשת המתנ"סים כרמיאל. כיום רוקדים כ-150 רקדנים המתחלקים לשש קבוצות גיל. משכנן של הלהקות הינו מתנ"ס גבעת רם, בו מתקיימת הפעילות השוטפת של השיעורים והחזרות וממנו יוצאות הלהקות להופעות ברחבי הארץ ובחו"ל.

הלהקות מייצגות את העיר באירועים ובפסטיבלים בארץ ובעולם ומושם דגש על מחול מגוון וחינוך לערכים של חברות ואהבת מולדת.

שתפו

כתבה מעניינת:

חדשות כרמיאל

בדרך לתל אביב כמעט ועצרנו בשדרות

מאת: אלה ויינטראוב מה קורה כאשר מפלגה מוצאת דרכים יצירתיות כדי להגיע לאנשים, להקשיב ולתת …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

SHOP NOW
close-link
//set menu items with childrens to be clickable