מכבי עירוני כרמיאל קבוצתי. צילום עידן שוחט
בפתיחת העונה עוד היו תקוות גדולות. מכבי עירוני כרמיאל. צילום ארכיון: עידן שוחט

אפס משלוש: מכבי עירוני כרמיאל במקום האחרון

שתפו

אפס נצחונות – שלושה הפסדים רצופים, זה המאזן של מכבי עירוני כרמיאל שמנחית אותה במקום הכי נמוך בליגה. אתמול ספגה תבוסה ביתית מהפועל עמק חפר 93-64. יו״ר האגודה שרון זריהן: יהיה חיזוק לקבוצה

מאת גיל דובריש

הפתיחה המאכזבת של מכבי עירוני כרמיאל בליגה ארצית צפון נמשכת. אתמול (יום א׳, 24.10.2021) ספגה הקבוצה הפסד ביתי, יותר נכון לומר תבוסה מול הפועל עמק חפר, 93-64. הפסד שלישי ברציפות למכבי מתחילת העונה, והיא ממוקמת כרגע במקום ה-12 והאחרון בטבלה עם אפס נצחונות.

אם בשני המשחקים הראשונים, מול הפועל מגידו ומכבי חדרה החזקות עוד אפשר היה לטעון שהן טובות מדי ונמצאות בליגה של ״הגדולים״, הרי שהפעם היה סיכוי טוב להשיג ניצחון ראשו בבית מול עמק חפר הבינונית. הקבוצה האורחת הגיעו לכאן עם מאזן של 0 נצחונות מ-2 משחקים, אבל עם כל הרצון הטוב גם היא היתה גדולה על כרמיאל. ברבע הראשון המשחק עוד היה צמוד יחסית והקהל הביתי האמין שאפשר להשיג ניצחון, אבל אז עמק חפר נכנסה למומנטום, ניצלה הגנה רפויה ועשתה כל העולה על רוחה – קלעה מבחוץ ומתוך הצבע, בלי תגובה מספקת של הכרמיאלים. המשחק ברח מהר מאוד מהידיים של עירוני והמרדף אחרי האורחים הסתיים במפלה כואבת, 93-64, הפרש של 29 נקודות.

קלעו לכרמיאל: שחר הלל 10 נקודות, מארקי איברהים, עדי רייפר, עמית כהן ורון קופר 7 כ״א, בן ברייטמן ודניאל ארד 6 כ״א, זיו תבור 5, נדב שוורץ 3, תומר שטרן, מעוז חרמון וירין תורג׳מן 2 כ״א.

ביום ראשון תארח כרמיאל את הפועל עכו/מטה אשר מהצמרת ורק סנסציה גדולה תשאיר את הנקודות באולם הביתי.

יו״ר מכבי עירוני כרמיאל, שרון זריהן אמר בשיחה איתנו אחרי המשחק: ״זו באמת פתיחת עונה מאכזבת, אנחנו מודעים לבעיות ועובדים עליהן. יש לנו קצת חוסר ארגון בהגנה. עמק חפר באה לפה בכל הכוח ופגעה, מה שאנחנו לא עשינו. יש לנו קבוצה צעירה מאוד, אבל זה לא תירוץ, נמשיך לעבוד קשה באימונים, נחזק את הקבוצה ובעזרת השם אני מקווה שנעמוד במטרה להישאר בליגה. אני רוצה להזכיר שגם העונה שעברה התחילה ככה והסתיימה בצורה אחרת לגמרי. אנחנו עוד נצא מהמצב הזה, זה עניין של זמן״.

על השאלה האם לקבוצה יש תקציב להביא שחקני חיזוק חדשים, ענה זריהן: ״היום התחיל מועד ההעברות הרשמי ויהיה חיזוק לקבוצה, נעשה שינויים ככל שיתאפשר״.

כתבה מעניינת:

מכבי עירוני כרמיאל קבוצתי. צילום עידן שוחט

וזה נגמר: מכבי עירוני כרמיאל ירדה לליגה א׳

שתפואחרי שנתיים בליגה הארצית ואחרי המיזוג המדובר בענף הכדורסל, הקבוצה הבכירה ירדה סופית לליגה א׳ …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.