פקקים אזור תעשייה 2018-08
צילום ארכיון. אין קשר לרכבים המצולמים

בגלל תאונה: מאות נתקעו בפקקים בכרמיאל

שתפו

מאות רכבים נתקעו בפקקים ביציאה מהעיר ובאזור התעשייה, בגלל תאונת דרכים סמוך לשזור. אחת הנהגות: לקח לי 50 דקות להגיע מצומת הכניסה הראשי עד לצומת ביג

מאת גיל דובריש

מאות נהגים נתקעו אתמול (ראשון) אחרי הצהריים בפקקים ארוכים וחריגים במיוחד באזור כרמיאל. הסיבה לכך – תאונת דרכים ליד שזור, שאפילו לא הוגדרה כתאונה קשה עם נפגעים.

כתוצאה מהתאונה הזו, נוצר פקק ארוך בשני הכיוונים של כביש 85, האחד מצומת הכניסה הראשי של כרמיאל ועד לצומת שזור והשני מהכיוון הנגדי – מצומת חנניה ועד לצומת שזור. לדברי נהגים שהשתרכו בפקק, הם נאלצו להמתין במשך דקות ארוכות. נופר העובדת בכרמיאל ומתגוררת באחד הקיבוצים באזור מספרת כי יצאה בשעה 15:00 מצומת הכניסה הראשי של כרמיאל לכיוון מזרח, מתוך מטרה להגיע הביתה, אבל רק אחרי 50 דקות הגיעה לצומת ביג. ״הייתי בדרך הביתה, בהתחלה חשבתי שזה קשור לחג הקורבן שצויין למחרת במגזר הערבי, אבל אחר-כך הבנתי שהייתה תאונה ליד שזור. לקח לי 50 דקות להגיע מהכניסה הראשית עד לצומת ביג, כשהגעתי לביג התייאשתי מהמשך הדרך ונכנסתי לחנייה כדי לחכות שהכל יעבור, אי אפשר היה להמשיך הלאה״.

אוהד מכרמיאל שהיה בדרכו העירה מכיוון מזרח נתקע שעה בפקק שהחל בכפר חנניה והסתיים רק בצומת ביג. נהגים נוספים נתקעו גם בכביש עוקף אזור תעשייה. ״לא זכור לי דבר כזה, כבר 20 שנה אני על הכביש כאן בכרמיאל, אפילו בפסטיבל המחולות אין פקקים כאלה״ אמר לנו אלירן, תושב העיר. ״אי אפשר היה לזוז, לא ימינה ולא שמאלה, פשוט נתקענו בפקק שלא זז. בהתחלה שמעתי שמישהי נדרסה בצומת, אחרי זה שמעתי על תאונת שרשרת… לא יודע מה קרה, אבל הפקקים המטורפים האלה מוכיחים שאין פתרונות אמיתיים במקרים שכאלה״.

התאונה והפקקים גרמו לשיבושים כבדים גם בתנועת התחבורה הציבורית. רבקה, גימלאית תושבת כרמיאל, סיפרה כי המתינה כמעט שעה לאוטובוס בתוך העיר: ״האוטובוס התעכב והתעכב, אנשים רבים המתינו איתי בתחנה ולא הבנו מדוע יש שיבושים כאלה, אחרי למעלה מ-45 דקות התייאשתי והזמנתי מונית״.

 

לחדשות נוספות על כרמיאל והסביבה לחצו כאן>>>

 

כתבה מעניינת:

תאונה גילון צילום עמאר אסדי בטלגרם

6 נפצעו בהתהפכות רכב ליד גילון

שתפומערכת פורטל זהר.נט שישה בני אדם נפצעו היום (שבת, 5.6.2021) בצוהריים בתאונת דרכים שאירעה בין …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.