בהישגי ממשיכים לשדרג את המחלקה

בהישגי ממשיכים לשדרג את המחלקה

שתפו

 

הישגי כרמיאל צירפה לשורותיה את מאמן הכושר הבכיר רומן לשצ’נסקי

בהישגי כרמיאל ממשיכים כל העת לשדרג את המחלקה!

למערכת העיתון נודע כי במחלקת הכדורסל של הישגי כרמיאל החל לעבוד מאמן הכושר הבכיר רומן לשצ’נסקי אשר יעבוד באופן צמוד עם כל קבוצות המחלקה מתוך מטרה לקדם ולפתח אצל השחקנים והשחקניות מרכיבי כושר וכוח שונים.

הצוות המקצועי הבכיר בהישגי כרמיאל בראשות המאמן הראשי גיא כהן (מעמותת פרחי כרמיאל) מיקי בר-און המנהל המקצועי והמאמן הראשי של הבנות יואב הלר מודעים לכך כי על מנת לקדם ולפתח את המחלקה מבחינה מקצועית יש צורך לחזק את המחלקה במאמן כושר מהשורה הראשונה שיאמן את השחקנים והשחקניות במחלקה באופן מסודר ומקצועי על סבולת לב ריאה, זריזות, כח מתפרץ,מהירות ועוד מספר אלמנטים חשובים לשחקני כדורסל.

רומן הינו בוגר קורס מדריכי כושר גופני ובריאות מטעם בית הספר למאמנים ומדריכים של מכון וינגייט וגם של קורס אימון קטינים בחדרי כושר.

ברזומה העשיר שלו תוכלו למצוא בין היתר את התפקידים הבאים:

– מדריך כושר קרבי בחיל הים בין השנים 2010-2011 לכלל מסגרות הלוחמים.

– מדריך כושר קרבי בקורס חובלים בין השנים 2011-2013

– מאמן נבחרת חובלים וחיל הים לאליפויות צה’’ל בכושר קרבי.

– מדריך כושר קרבי בקבע כחצי שנה -סגן של ק.כושר קרבי חובלים

בימים אלו משמש רומן מלבד תפקידו בבית ספר לספורט הישגי כמאמן חדר כושר ברשת הולמס פלייס וכמאמן אישי.בנוסף כמאמן בקורסי הכנה לצה”ל.

“הדגשנו כבר מספר פעמים כי מבחינת כדורסל אנחנו עובדים באופן המקצועי ביותר אולם המחלקה שלנו צועדת קדימה בכל המובנים” ציין גיא כהן (מעמותת פרחי כרמיאל) המאמן הראשי ומנהל המחלקה “ המקצועיות הגבוהה, הידע שיש לרומן והגישה שלו מתאימים מאד לקו ולדרך שאנו מתווים בהישגי כרמיאל. תחום הכושר והאתלטיקה אינו זר לנו כלל וכלל אבל היה חשוב לנו מאד להחתים איש מקצוע מהשורה הראשונה בתחום הכושר שיעסוק אך ורק בתחום זה בכדי לקדם אצל השחקנים והשחקניות שלנו מרכיבים שונים אשר יאפשרו להם להתפתח כשחקנים שלמים לעתיד, מהידע ומהניסיון הרב שלי בתחום הכדורסל ללא פיתוח יכולות פיזיות מתאימות אין אפשרות להגיע לרמות הגבוהות וזאת הסיבה בעטייה השקענו הרבה מאמץ על מנת להחתים מאמן בסדר גודל של רומן במחלקה”, ציין גיא.

 

———-

כתבה מעניינת:

מכבי נדב כרמיאל צילום אייל קמחי

מכבי נדב כרמיאל פתחה את משחקי המבחן בהפסד

שתפומערכת פורטל זהר.נט ואייל קמחי זה לא הלך כמצופה. המשחק הראשון של מכבי נדב במסגרת …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.