מכבי עירוני כרמיאל ניצחון מכבי קריית מוצקין
מכבי כרמיאל מול מכבי קריית מוצקין. צילום מהפייסבוק

במשחק הכי חשוב של העונה: ניצחון למכבי עירוני כרמיאל

שתפו

בקרב ראש בראש מול היריבה הישירה שלה במאבק נגד הירידה, השיגה מכבי עירוני כרמיאל ניצחון ראשון העונה, 72-69 ועלתה מעל הקו האדום

מאת גיל דובריש

כמה שזה היה חשוב! במשחק הכי חשוב של מכבי עירוני כרמיאל העונה בליגה הארצית בכדורסל, התעלו חניכיו של יואב הרשקוביץ והשיגו ניצחון ראשון העונה ויקר מאין כמוהו, 72-69 מול מכבי קריית מוצקין.

זה היה קרב תחתית, ראש בראש בין שתי היריבות שנאבקות נגד הירידה. כ-150 צופים הגיעו כדי לעודד את מכבי כרמיאל ודחפו אותה קדימה. היה ברור שלא יהיה פשוט. ואכן המשחק היה רב תהפוכות ורווי מתח.

כרמיאל התחילה חזק ואחרי רבע ראשון צמוד (18-18) פתחה טורבו וברחה לאורחים להפרש של 15 נקודות! דווקא אז מוצקין התעשתה ועשתה ריצה מטורפת של 20 נקודות שהעלו אותה ליתרון. בדקות האלה כרמיאל נראתה מבולבלת והיה חשש גדול שהמשחק הזה בורח לה מבין האצבעות.

ברבע השלישי מכבי חזרה לעצמה, לחצה היטב בהגנה ועצרה את המוצקינאים. הקרב הצמוד נמשך עד הסוף, ברבע הרביעי היתרון עבר כמה פעמים מצד לצד, בשתי הדקות האחרונות כרמיאל שיחקה היטב בצורה אחראית ונכונה ובסיום, ניצחון מתוק וחשוב 72-69. בעקבות הניצחון עלתה כרמיאל מעל הקו האדום והיא עם מאזן של 9-1 לעומת 10-0 של מוצקין שירדה למקום האחרון.

יו״ר מכבי עירוני כרמיאל, שרון זריהן: ״התכוננו כל השבוע למשחק הזה, החבר׳ה עלו נחושים ומוכנים. מוצקין היא קבוצה טובה שהתחזקה בפגרה ולא אמרה את המילה האחרונה העונה.כרמיאל התעלתה על עצמה, השחקנים שמו את הלב והנשמה שלהם על המגרש, עם הגנה חזקה ויציאה טובה למתפרצות. דחפנו קדימה ואני חושב שהפיזיות וההגנה ניצחו הפעם. אנחנו עם הפנים קדימה, בשבוע הבא משחק מול כפר סבא, אומנם קבוצת תחתית אבל צברה כמה נצחונות, ננסה לחזור עם ניצחון ולסיים את הסיבוב עם שני נצחונות. אני בטוח שמשבוע לשבוע נתחזק ונהיה טובים יותר, אני מאמין בשחקנים ובצוות המצויין שלנו ומאמין שנלך קדימה״.

המאמן יואב הרשקוביץ אמר לנו אחרי המשחק: ״עשינו הכנה מעולה למשחק. זה היה שבוע אינטנסיבי, זיו תבור שבגלל פציעה לא שיחק, עזר לי להכין את הקבוצה למשחק. בעזרת הניצחון הזה רשמית אפשר להגיד שהגענו לליגה, ומעכשיו חייבים להציג את אותה הרמה שהצגנו במשחק. כל משחק זה כמו גמר גביע, נקווה לסיבוב שני יותר טוב וניחלץ מהר מאוד מהתחתית״.

קלעו למכבי עירוני כרמיאל: קייס ברוטון 22 נק׳, עדי רייפר 20, לידור בן דוד 8, רון קופר 7, עמית קמרי ועמית כהן 5 כ"א, שחר הלל 3, ירין תורגמן 2.

היכנסו לכל הכתבות על מכבי עירוני כרמיאל >>>

כתבה מעניינת:

מכבי נדב כרמיאל צילום אייל קמחי

מכבי נדב כרמיאל פתחה את משחקי המבחן בהפסד

שתפומערכת פורטל זהר.נט ואייל קמחי זה לא הלך כמצופה. המשחק הראשון של מכבי נדב במסגרת …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.