עיריית כרמיאל חיצוני
עיריית כרמיאל. צילום ארכיון

בעירייה דורשים מהעובדים: להתחסן, להיבדק או לצאת לחל״ת

שתפו

מכתב החתום בידי מנכ״לית העירייה ויו״ר ועד העובדים קורא לעובדים להתחסן בהקדם. העירייה: זה רענון של הנהלים

מאת גיל דובריש

בעקבות החשש מגל חמישי של נגיף הקורונה והתפשטות זן האומיקרון, קיבלו מאות עובדי עיריית כרמיאל מכתב ובו חידוד הנחיות הקורונה.

במכתב, עליו חתומים מנכ״לית עיריית כרמיאל ד״ר שולה מנחם, עו״ד עינב בן יהודה מנהלת משאבי אנוש ויו״ר ועד העובדים קיצי דונט, מוזכרות ההנחיות לעובדים שלא התחסנו בפעם השלישית לבצע את חיסון הבוסטר בהקדם, ומי שלא חוסן בבוסטר או שאינו מחלים, מתבקש להמשיך ולהציג בפני מנהלי המחלקות תוצאות בדיקת קורונה שלילית פעמיים בשבוע. עובדים שמסרבים להתחסן או להיבדק – יוצאו לחופשה ללא תשלום (חל״ת).

כמו כן מצויין במכתב כי עובדים החשים בתסמינים של קורונה, כגון: חום, איבוד טעם או ריח או שאינו חש בטוב, מתבקשים לדווח למנהלים הישירים שלהם ולא יתייצב לעבודה עד להצגת בדיקה שלילית לקורונה.

עובד בעירייה איתו דיברנו, אמר לנו: ״אני לא נגד החיסונים, באופן אישי כבר חוסנתי בבוסטר, אבל כשמאלצים עובדים להתחסן או להיבדק באופן קבוע יש לי תחושה בהחלט לא נעימה. עד כמה שאני זוכר אנחנו חיים במדינה דמוקרטית וזכותו של כל אחד מאיתנו להחליט על גופו״.

מעיריית כרמיאל נמסר לנו: ״המדובר ברענון נהלים שהם בהתאם להנחיות משרד הבריאות ומשרד הפנים ובתיאום עם ועד העובדים בעירייה המחייבים את העובדים שאינם מחוסנים להציג בדיקות או לחילופין לנצל ימי חופשה או לצאת לחל״ת״.

מכתב עיריית כרמיאל הנחיות קורונה 2021-11
המכתב שנשלח לעובדי העירייה

כתבה מעניינת:

רכב מבצע פניית פרסה בכביש עוקף תעשייה

״הפקרות על הכביש״: למה מסוכן לנסוע בעוקף תעשייה – ומה הפתרונות?

שתפוצפו: כך נראית נסיעה בכביש עוקף תעשייה בכרמיאל הרווי תאונות. עמודים ופס הפרדה, נתיבים צרים …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.