איסוף הזמנת תרופות און ליין בבית מרקחת כרמל צרפתי בחיפה
צילום: כללית

בתי המרקחת של כללית במחוז חיפה וגליל מערבי – אתכם בכל מצב

שתפו

הורחב שירות הזמנות און ליין לאיסוף תרופות מבית המרקחת, משלוחי תרופות חינם וצוות מיוחד שעובד 7 ימים בשבוע כדי שמשלוחי התרופות יגיעו בזמן למטופלים בכל הארץ

מערכת פורטל זהר.נט

בכללית ממשיכים להרחיב שרותים למען המטופלים בכל מקום בו הם נמצאים. בשבוע האחרון נוספו כ- 40 בתי מרקחת לשרות איסוף תרופות מהסניף בנוסף ל- 9 הפעילים. כמו כן, שרות משלוח תרופות און ליין ללא עלות לכלל המטופלים.

"על מנת להקל על מטופלינו בשל המצב הביטחוני, הרחבנו את השירות של שירות הזמנת תרופות און ליין ואיסופו מבית המרקחת. השירות פעיל כעת בכ-40 בתי מרקחת נוספים ברחבי המחוז. השירות מאפשר לייצר הזמנה לתרופות מרשם, תוספי תזונה או מוצרים משלימים ולהגיע לאסוף בבית המרקחת ללא המתנה בתור. שירות זה הוא בנוסף לשירות של הזמנת תרופות עד הבית, ללא עלות דמי משלוח" מסבירה אירנה מלנבסקי, מנהלת הרוקחות בכללית מחוז חיפה וגליל מערבי.

במערך שרותי הרוקחות במחוז ישנו צוות רוקחים מיוחד שמתפקד בשגרה ובפרט בחרום כמערך מקצועי  של רוקחים ופרחי רוקחות האחראים על הכנה, ניפוק ואספקת שירותי משלוח תרופות עד הבית לכל רחבי הארץ. מערך זה נקרא בשגרה בית מרקחת "כרוני חיפה" בהובלתו של הרוקח האחראי  עבד אבו יונס והוא ממוקם בנשר.

רונזא אבו נסאר המפקחת על בית מרקחת "כרוני חיפה" מספרת: "בתקופה קשה זו, הביקוש לתרופות עד הבית עלה משמעותית ולכן רוקחים מכלל המחוז ואף ממחוזות אחרים התגייסו על מנת לעמוד במשימה הלא פשוטה הזו ולתת מענה איכותי ומקצועי למטופלים, בזמן הקצר ביותר. לשם כך, הפעלנו את בית המרקחת 7 ימים בשבוע, כולל שישי שבת. במהלך השבוע עובדים בבית מרקחת בין 10-12 רוקחים וכ-8 פרחי רוקחות".

ניתן להזמין תרופות עד הבית או באיסוף עצמי באתר כללית או באפליקציה.

https://www.clalit.co.il/he/info/services/Pages/Pharmacy_online.aspx

(תוכן שיווקי)

בית מרקחת כרוניים רובי קוטר
צילום: רובי קוטר

כתבה מעניינת:

הפסקת הריון תמונת אילוסטרציה

איך מגישים בקשה לועדה להפסקת הריון בישראל?

שתפועבור רבות, ההחלטה אם להמשיך או לעצור הריון היא מאתגרת מאין כמותה וכרוכה לא רק …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *