האישה השווה מיליונים
האישה השווה מיליונים

האישה השווה מיליונים

שתפו

הודות לפעילותה של מירב כרמי אשת השיווק של רשת המתנ”סים, גוייסה תרומה בסך 4.5 מיליון ש”ח (!) לטובת הקמת מרכז חדש לגיל השלישי

 

תרומה של 4.5 מליון ש”ח גויסה לטובת בניית מרכז פעילות לגיל השלישי בכרמיאל. נתן גולן, איש עשייה ו“אדריכל פילנתרופי” הפועל בישראל וברחבי העולם, הסכים לתרום את הסכום הדרוש לבניית המרכז. המפגש איתו התאפשר בעקבות פעילותה של מנהלת השיווק של רשת המתנ”סים בכרמיאל, מירב כרמי.

ראש העיר עדי אלדר שיבח השבוע את כרמי ואמר: “אני מודה למירב ומעריך מאוד את הדרך שהיא הובילה עד קבלת התרומה”.

מירב כרמי סיפרה כי הכירה את נתן גולן הכרתי לפני כשנה, במהלך לימודי תחום פיתוח המשאבים בחברה למתנ”סים. בשנה האחרונה מונתה למנהלת השיווק והאחראית על פיתוח המשאבים ברשת המתנ”סים בכרמיאל, למדה את התחום, השתלמה בו והחלה לפעול למען גיוס כספים ושותפים במתנ”ס.

כרמי: “הזמנתי את נתן כנציג משפחת זארו על מנת להציע לו שת”פ בנושא צרכים מיוחדים ברשת המתנ”סים, היות וחקרתי ובדקתי שהמשפחה מעודדת ותורמת בנושא. נתן הציע לי אפשרות לשת”פ נרחב יותר, נקבעה פגישה בנוכחות ראש העיר עדי אלדר וג’נט אסידו מנכ”לית רשת המתנ”סים, לשיחה בה  נקבע שנתקדם לבקשת תרומה בתחום הקשישים.

במשך חודשיים, כתבתי תיק תורם בסיוע אלכס פלד יו”ר העמותה למען הקשיש ויו”ר בית האבות בראט בכרמיאל, שלומי פינקלשטיין מנכ”ל בית האבות, ז’נט אסידו ועוד חברים יקרים מהעיר. צולמו תמונות, הושקעה חשיבה רבה, הוכנו פרוגרמות אדריכליות, כל זה בזמן קצר מאוד היות ומועצת המנהלים של הקרן נפגשה לדיון מעשי בנושא התרומה”.

לדברי מירב כרמי, מועצת המנהלים, התלהבה מאוד מהרעיון, התחברה אליו ואישרה אותו בסוף חודש פברואר.

“הייתה לי זכות גדולה להניע את כל תהליך התרומה, האמנתי בלב שלם עוד מתחילת התהליך שנקבל את מלוא הסכום המבוקש וכך היה” אמרה כרמי. “אני שמחה ומאושרת שאוכלוסיית הקשישים בעיר, תזכה למרכז פעילות חדיש ולתוכו ניצוק יחד, כל הגורמים בעיר והמתנ”ס, תוכן איכותי, מעמיק ומגוון”.

ביום ראשון השבוע התקיימה פגישה בה נמסר רשמית לראש העיר על ידי נתן גולן, מסמך המאשר את התרומה להקמת מרכז הפעילות לגיל השלישי.

כתבה מעניינת:

מרוץ הלילה ביג כרמיאל צילום איריס גליקמן

הצליח ובגדול: קונינסקי רוצה להפוך את מרוץ הלילה למסורת שנתית

שתפוקרוב ל-800 רצים ורצות לקחו חלק במרוץ הלילה הראשון של כרמיאל שהתקיים לאורך 4 מסלולים …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.