בית / חדשות / פלילים ומשפט / הוגש כתב אישום נגד חשודים בדקירת צעירים בכרמיאל
משטרה זירת פשע 2018
צילום אילוסטרציה: דוברות המשטרה. אין קשר לכתבה

הוגש כתב אישום נגד חשודים בדקירת צעירים בכרמיאל

ב-15.6 השנה נפגשו החשודים עם שלושה צעירים במגרש החניה של קניון חוצות כרמיאל כדי "לסגור חשבון". זה נגמר בשלושה פצועים ושני עצורים

מערכת פורטל זהר.נט

פרקליטות מחוז חיפה הגישה היום (רביעי) כתב אישום ובקשה למעצר עד לתום ההליכים כנגד שני צעירים בשנות ה-20 לחייהם, החשודים כי דקרו ופצעו בכרמיאל שלושה צעירים במהלך ויכוח.

במוצ"ש  15.6.19 התקבל דיווח במוקד 100 של משטרת ישראל על שלושה צעירים שהגיעו למרפאת טרם שבכרמיאל עם פציעות מדקירות סכין. בשל חומרת פציעתם הם פונו למרכז הרפואי לגליל המערבי (בית החולים נהריה).

בשלב הראשון עוד לא היה ברור היכן התרחש העימות האלים. עם קבלת הדיווח החלו שוטרי משטרת ישראל באיסוף הממצאים וגביית עדויות מהנפגעים על מנת לאתר את זירת האירוע ולאתר את החשודים במעשה. עוד באותו הערב איתרו את זירת האירוע, החלו בסריקות לאיתור החשודים ופתחו בחקירה.

מהחקירה עלה, כי בשעות הצהריים שקדמו לאירוע התגלע בין המתלוננים לנאשמים ויכוח, כאשר אחד הנאשמים תיאם עם אחד המתלוננים להיפגש בשעות הערב המאוחרות בחניה של קניון חוצות כרמיאל. הנאשמים הגיעו למקום המפגש כאשר הם מצויידים בסכינים. עם הגעת המתלוננים למקום המפגש, התנפלו עליהם הנאשמים ודקרו אותם באמצעות הסכינים ואף היכו אותם. לאחר עזיבת הנאשמים את המקום, נכנסו המתלוננים לרכבם ונסעו למרפאת טרם בכרמיאל.

גם זה יעניין אתכם בפורטל זהר.נט:

כתוצאה ממעשיהם של הנאשמים, נחבל אחד המתלוננים באורח בינוני עד קשה, מתלונן שני באורח בינוני והמתלונן השלישי באורח קל (עפ"י גורמי רפואה) ופונו למרכז הרפואי לגליל המערבי בנהריה.

בפעילות חקירתית מאומצת וזריזה של שוטרי משטרת ישראל, תוך 24 שעות בלבד, אותרו שני הנאשמים במעורבות בדקירות (24, 20 מג'אר), נעצרו והובאו לחקירה.

בהתאם להתפתחויות בחקירה מעצרם של החשודים הוארך מעת לעת על ידי בית משפט השלום בעכו בהתאם לבקשת המשטרה.

היום (רביעי) לאחר חקירה מקצועית של שוטרי משטרת ישראל, ולאחר שחומר החקירה ומארג הראיות הועבר לפרקליטות מחוז חיפה, הגישה הפרקליטות כנגדם כתב אישום ובקשה למעצר עד לתום ההליכים בעבירות חבלה חמורה בנסיבות מחמירות, פציעה בנסיבות מחמירות, החזקת סכין שלא כדין ואיומים בבית משפט המחוזי בחיפה.

שתפו

כתבה מעניינת:

סוזי קונינסקי אליסה דריקר מן 2019-07

ניסיון האונס בכרמיאל: נעצרו שני חשודים

נמשכת חקירת ניסיון האונס והמעשים המגונים של צעירה באזור התעשייה בעיר. עורכות הדין סוזי קונינסקי …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

SHOP NOW
close-link
//set menu items with childrens to be clickable