בית / כרמיאל / חדשות כרמיאל / היה מרגש: מאות השתתפו בטקס ההוקרה והתודה לעדי אלדר
טקס הוקרה עדי אלדר 2018-11-07

היה מרגש: מאות השתתפו בטקס ההוקרה והתודה לעדי אלדר

שתפו

מאת גיל דובריש

ערב ההוקרה והתודה שנערך אמש (רביעי) לראש העיר הפורש עדי אלדר, היה ללא ספק אחד הערבים המרגשים שהתקיימו אי פעם בכרמיאל. מאות אנשים גדשו את היכל התרבות כדי לחלוק כבוד ולומר תודה לאלדר, המכהן כראש עיריית כרמיאל משנת 1989 ועד היום. בין המשתתפים – בני משפחה, חברים טובים מכל תקופות חייו של אלדר, אישי ציבור, עמיתים לעבודה, עובדי עירייה ותושבים רבים. ראש העיר הנבחר משה קונינסקי ורעייתו הגיעו במיוחד לאירוע, וכך גם חברי מועצת העיר בעבר ובהווה.

במבואת ההיכל התאספו מאות המשתתפים, להם זו הייתה הזדמנות טובה לפגוש פנים מוכרות שלא ראו מזמן, להחליף רשמים וזכרונות משותפים. עדי אלדר שהגיע לאירוע מלווה במשפחתו, לא הסתיר את התרגשותו הרבה. את החלק הראשון של הערב הוא הקדיש לצילומים עם כל מי שרצה, על רקע תמונת ענק של כרמיאל. התור של המצטלמים סירב להיגמר…

בחלקו השני של הערב נערך פאנל בנוסח חיים שכאלה, בהשתתפות אנשים שחלקו עם עדי אלדר שנים מחייהם. בין קטעי התוכנית האומנותית והשירה, סיפרו החברים וחלקו מהזכרונות היפים שלהם ביחד עם עדי, שהם סיפורים החקוקים בתולדותיה של העיר כרמיאל. את הערב הנחה בחן וקסם רב יוסי אלפי. בסיום הערב חולקו לבאים אלבומי תמונות מהודרים של העיר כרמיאל.

כתבה מעניינת:

מסכה קורונה צילום אילוסטרציה Pixabay

בתוך 48 שעות: 4 נפטרים מכרמיאל בגלל הקורונה

שתפומאת גיל דובריש בשורות עצובות לשנה החדשה: בתוך 48 שעות, נפטרו 4 כרמיאלים בגלל הקורונה. …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.