הכרמיאלי שראה לאפיפיור את הלבן בעיניים

שתפו

 

סא"ל אורן אברהם (39) יליד כרמיאל, שגדל והתחנך כאן, ייצג את צה"ל כראש ענף משטר ומשמעת בצבא בעת ביקורו המתוקשר של פרנציסקוס בארץ

רבים צפו השבוע על מסכי הטלוויזיה ובאמצעות שידורי האינטרנט בביקורו המתוקשר על האפיפיור פרנציסקוס בארץ. כלי התקשורת הרבים מלווים כל צעד ושעל שעושה האורח הנכבד, נציגם של 1.2 מיליארד מאמינים קתולים ברחבי העולם הצמאים לכל מילה שיוצאת מפיו.

ואם אתם תוהים בשלב זה, מה לנו הכרמיאלים ולביקורו של האפיפיור בארץ, כדאי לדעת: יש נקודה כרמיאלית בסיפור. אחד הישראלים היחידים שהורשה להתקרב ללא הגבלה לאורח רם-המעלה בעת ביקורו בארץ, הוא ראש ענף משטר ומשמעת בצה”ל, סגן אלוף אורן אברהם (39), יליד כרמיאל, שגדל והתחנך כאן. אברהם, בנם של דבורה וריקו אברהם, התגייס עם סיום לימודיו באורט הורוביץ לצבא, פנה למסלול קצונה ועלה בדרגות בהתמדה ובעקביות ראוייה לציון. בתפקידו הנוכחי, אותו הוא ממלא למעלה משנתיים, ממונה אברהם על עשרות שינויים בכל הקשור למראה וללבוש של החיילים, כמו למשל אישור לחיילות לנעול סנדלים, הקלות בנושא אורך השיער, נעליים חדשות לחיילי המילואים ועוד.

כמו כן, מוטל עליו לייצג את צה”ל בכל ביקור של אורח חשוב. כך היה למשל גם לפני שנה בעת ביקורו של נשאי ארה”ב ברק אובמה. גם הפעם, ייצג הסא”ל מכרמיאל את הצבא וצבר שעות רבות של היכרות עם האפיפיור, כמו גם עם ראש הממשלה בנימין נתניהו והנשיא שמעון פרס.

סגן האלוף הכרמיאלי נראה בתמונה מימין, לצד האורח מהוותיקן, נשיא המדינה שמעון פרס וראש הממשלה בנימין נתניהו.

כתבה מעניינת:

ריבוד כביש 85 צילום עיריית כרמיאל

סוף סוף: עבודות הריבוד בכביש 85 יסתיימו השבוע

שתפומערכת פורטל זהר.נט בשעה טובה ומוצלחת, לאחר עבודה מאומצת שנמשכה מספר חודשים, תסיים השבוע נתיבי …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.